Hlavní partner

lesycrbig.png, 4.7kB

Do závodu zbývá
Rychle k cíli
Rozhovory

Mgr. Zdeněk Brož – senátor Parlamentu ČR

Vážení a milí přátelé orientačního běhu!

Vítejte v našem městě, okrese a kraji, který poskytuje orientačnímu běhu opravdu vynikající podmínky. Nádherná příroda, členitý terén, dlouholetá tradice, vynikající běžci, trenéři a nadšení organizátoři. Tohle všechno a ještě mnohem více tvoří charakteristickou atmosféru, při které se spojuje to nejlepší z lidí a přírody, aby vám zanechalo v mysli nejlepší zážitky na víkend prožitý na Klepáčově a v okolí.

Samozřejmě jde o sport a tedy o pořadí, body, medaile, ale pokud jsem byl kdykoli přítomen závodům v orientačním běhu, tak jsem cítil i lidskou sounáležitost, respekt k soupeři a respekt k přírodě, což jsou atributy, které přináší v takto vrchovaté míře snad jen orientační běh.

Tak tedy běhejte, závoďte, bojujte, snažte se o co nejlepší výkony. A po závodech užívejte vše, co vám nabízí neopakovatelná jesenická krajina a její obyvatelé. A také se opět na Šumpersko vraťte, ať již jako závodníci nebo jako výletníci či turisté objevující další krásná zákoutí našeho kraje! Budete váženými a vítanými hosty, stejně jako jste nyní váženými a vítanými sportovci.

S velkým poděkováním všem, kdo se o pořádání tak významné události v našem kraji zasloužili a s úctou k výkonům závodníků.

Zdeněk Brož

zpět  • Partneři KVS


  • Partneři ČSOS