Kategorie D10C
10.05.2008 ŽB-M - klasická trať
- seznam přihlášených závodníků
délka trati 0.00 km, převýšení 0 m, 0 kontrol tištěno 05.05.2008 23:26
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic ranking
332961 Odehnalová Klára ABM 9956 C
361922 Gažiová Kristýna CET 9751 C
352337 Soldánová Tereza JPV 9899 C
515427 Vlachová Kateřina KON C neregistro
? Ziková Natálie SSU 0053 C
? Macková Marcela SSU 9895 C
08584 Nešporová Alžběta TZL 0051 C
? Hálková Klára UOL 9754 C
331363 Novotná Klára ZLH 9851 C
352320 Pěčonková Veronika ZLH 9852 C
352302 Pilcová Sabina ZPV 9898 C
303938 Křečková Jana ZPV 9999 C
Kategorie
10.05.2008 ŽB-M - klasická trať
- seznam přihlášených závodníků
délka trati 0.00 km, převýšení 0 m, 0 kontrol tištěno 05.05.2008 23:26
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic ranking
337646 Odehnalová Tereza ABM 9757 B
416071 Kunčarová Jana LCE 9651 B
416068 Gračková Alena LCE 9652 B
51298 Vavrysová Barbara LCE 9751 C
08831 Krulová Martina PTE 9654 B
53215 Argalášová Kateřina TRI 9750 C
08667 Kovářová Tereza TRI 9756 C
08583 Kavánková Iva TZL 9753 C
08582 Chovancová Zuzana TZL 9754 C
416028 Hiršová Gabriela VBM 9651 B
232620 Tesařová Jana VOV 9751 C
Kategorie D12C
10.05.2008 ŽB-M - klasická trať
- seznam přihlášených závodníků
délka trati 0.00 km, převýšení 0 m, 0 kontrol tištěno 05.05.2008 23:26
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic ranking
515481 Uchytilová Natálie JPV 9696 C
49367 Langerová Adéla KON 9671 B
307329 Muellerová Kristýna KON 9771 C
420442 Smrčková Dominika KSU 9799 C
412126 Gajda Marta POL C neregistro
412240 Wieckowska Aleksandra POL 96 C neregistro
332635 Platek Patrycja POL 97 C neregistro
301578 Hejlová Lucie PTE 9653 C
52739 Mančíková Markéta PTE 9655 C
? Šinclová Markéta SSU 9600 C neregistro
425560 Kašparová Zuzka SSU 9661 C
224904 Machusová Karolína SSU 9666 C
224902 Horvátová Hana SSU 9794 C
? Pilíšková Jana SSU 9797 C
? Kolečkářová Helena UOL 95 C neregistro
995844 Přidalová Tereza UOL 9753 C
Kategorie D14B
10.05.2008 ŽB-M - klasická trať
- seznam přihlášených závodníků
délka trati 0.00 km, převýšení 0 m, 0 kontrol tištěno 05.05.2008 23:26
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic ranking
51884 Bucká Karolína ABR 9553 C
49462 Svobodová Radka BFM 9451 B
416087 Končáková Klára HLV 9555 B
53599 Bořánková Karolína KAM 9550 B
301575 Spurná Martina PTE 9556 B
53820 Krajcarová Soňa SKM 9551 B
49302 Procházková Marie SOP 9551 B
49327 Haltofová Eva TRI 9453 B
49371 Kosová Štěpánka TRI 9458 B
49338 Kovářová Veronika TRI 9459 B
218977 Koláriková Lucie TZL 9451 B
218978 Jeřábková Jitka TZL 9453 B
218972 Kociánová Barbora TZL 9454 B
301560 Švecová Hana UOL 9451 B
08939 Chromá Kateřina ZBM 9451 B
219242 Tesařová Markéta ZBM 9456 B
Kategorie D14C
10.05.2008 ŽB-M - klasická trať
- seznam přihlášených závodníků
délka trati 0.00 km, převýšení 0 m, 0 kontrol tištěno 05.05.2008 23:26
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic ranking
08898 Vlachová Eliška KON 9572 C
361903 Jeřábková Zuzana OOL 9453 C
08849 Vítková Lucie PTE 9474 C
08841 Vavřínová Michaela PTE 9555 C
301698 Krieglerová Dominika SSU 9592 C
Kategorie D16B
10.05.2008 ŽB-M - klasická trať
- seznam přihlášených závodníků
délka trati 0.00 km, převýšení 0 m, 0 kontrol tištěno 05.05.2008 23:26
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic ranking
332966 Handlová Andrea ABM 9255 B
995795 Kolářová Renata ABR 9351 A
336722 Nováková Anežka AOV 9251 C
253117 Krejčí Kateřina AOV 9350 C
253107 Opletalová Eva HAV 9250 B
515183 Hájková Martina KYL 9250 C neregistro
416067 Kukolová Šárka LCE 9251 B
410731 Sklenářová Radka SBR 9250 A
08658 Mizerová Monika TRI 9250 C
49378 Mlčochová Alice TRI 9251 A
49312 Jastrzembská Tereza TRI 9256 A
416127 Kosová Barbora TRI 9258 A
49382 Laštůvková Petra TRI 9350 B
08652 Nožková Sára TRI 9353 A
416043 Krejčíková Marie TZL 9252 B
53130 Borková Marie TZL 9253 C
218976 Kavánková Jana TZL 9351 B
52733 Horčičková Vendula UOL 9353 A
330621 Gruberová Eliška VBM 9255 B
49313 Jemelíková Denisa ZBM 9351 B
53722 Koporová Petra ZBM 9353 B
416102 Hrušková Barbora ZBM 9354 B
303923 Křečková Lenka ZPV 9271 B
53382 Řezaninová Iva ZVS 9250 B
Kategorie D16C
10.05.2008 ŽB-M - klasická trať
- seznam přihlášených závodníků
délka trati 0.00 km, převýšení 0 m, 0 kontrol tištěno 05.05.2008 23:26
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic ranking
416170 Hájková Petra KYL 9350 C
301577 Kejíková Ivona PTE 9281 C
301576 Hejlová Zuzana PTE 9371 C
52738 Bubeníčková Petra PTE 9372 C
224900 Štarhová Martina SSU 9386 C
Kategorie D18B
10.05.2008 ŽB-M - klasická trať
- seznam přihlášených závodníků
délka trati 0.00 km, převýšení 0 m, 0 kontrol tištěno 05.05.2008 23:26
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic ranking
416011 Fasurová Tereza ABM 9059 B
49695 Muselíková Vladislava ABM 9151 A
51893 Zítková Lenka ABR 9055 B
08798 Hadačová Tereza AOP 9051 B
301561 Janečková Adriana CEL 9161 A
52416 Dittrichová Zuzana KON 9175 B
53873 Krahulíková Tereza LCE 9153 C neregistro
49401 Kociánová Michaela OOP 9050 B
504409 Gajda Monika POL C neregistro
412124 Filaber Anna POL 90x C neregistro
895014 Kolosinka Jotanta POL 90x2 C neregistro
09435 Mervartová Kristýna SHK 9155 A
416079 Kavanová Elena SKM 9090 B
253378 Hrubanová Kateřina SKM 9152 C
49389 Moravcová Lucie SOP 9052 B
253143 Čechová Lenka SVS 9052 B
08771 Hudzieczková Eva TRC 9051 B
53360 Vintrová Iva TZL 9151 B
53120 Drgová Markéta TZL 9152 B
53118 Drgová Lenka TZL 9153 B
52465 Štrajtová Štěpánka UOL 9151 B
52454 Indráková Adélka UOL 9153 A
53696 Hojsáková Martina VBM 9153 B
53889 Kršáková Veronika VIZ 9090 B
53887 Kršáková Marie VIZ 9191 B
232178 Krätschmerová Ivona VRB 9050 B
301214 Válková Tereza VRB 9150 B
Kategorie D18C
10.05.2008 ŽB-M - klasická trať
- seznam přihlášených závodníků
délka trati 0.00 km, převýšení 0 m, 0 kontrol tištěno 05.05.2008 23:26
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic ranking
51887 Kočařová Barbora ABR 9051 C
49872 Kaprálová Hana PLU 9082 C
301579 Karásková Zuzana PTE 9173 C
331143 Christovová Neli SKM 9151 C
Kategorie D20B
10.05.2008 ŽB-M - klasická trať
- seznam přihlášených závodníků
délka trati 0.00 km, převýšení 0 m, 0 kontrol tištěno 05.05.2008 23:26
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic ranking
842665 Tunelska Justyna POL 89xx C neregistro
53324 Polášková Tereza TZL 8851 B
51942 Wernerová Marika VRB 8851 B
232155 Hradilová Veronika VRB 8950 B
301211 Hvorecká Eva VRB 8953 B
Kategorie D21B
10.05.2008 ŽB-M - klasická trať
- seznam přihlášených závodníků
délka trati 0.00 km, převýšení 0 m, 0 kontrol tištěno 05.05.2008 23:26
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic ranking
07853 Bucká Martina ABR 8651 C
49458 Petrová Tereza BFM 8751 C
09718 Pilgrová Jana CET 8251 C
48630 Li Ji CHI 81xx C neregistro
48191 Li Fei CHI 84xx C neregistro
48262 Dai Wei CHI 87xx C neregistro
48251 Hao Shuangyan CHI 88xx C neregistro
51595 Ondráčková Veronika EKP 7850 C
515173 Fibírová Zuzana FSP 7555 C
52934 Klečková Lucie HAV 8852 R
52861 Daňková Petra JPV 8575 C
515153 Dittrichová Petra KON 8787 C
515450 Hlavová Hana KON 8888 R
08899 Hlavová Jindra KON 8989 A
52677 Hubáčková Petra LCE 8560 C
09697 Tauchmanová Ivana NPA 7852 C
2003090 Meike Jaeger OOL C neregistro
570909 Heidrun Finke OOL C neregistro
895015 Gornicka-Antonowicz Anna POL 68xx C neregistro
995814 Mádlová Věra SHK 8951 A
52208 Dittrichová Andrea SKM 7750 C
09480 Klíchová Jana SSU 8151 C
232324 Bořánková Kristýna STE 7054 C
53385 Maliňáková Katka SVS 8151 C
53387 Maliňáková Petra SVS 8751 C
08774 Mrózková Ivana TRC 8751 C
53853 Podmolíková Dagmar TZL 7155 C
218979 Nešporová Barbora TZL 7652 C
53339 Staňková Věra TZL 8181 C
52472 Horčičková Eva UOL 7051 R
301554 Janošíková Lenka UOL 7651 C
53302 Slámová Iva VBM 7852 C
209751 Šmerková Jitka VBM 8353 C
53312 Sychrová Barbora VBM 8455 C
253155 Sikorová Miroslava VIZ 7658 C
426333 Rydlová Jana VIZ 7752 C
53313 Blažková Hana VLI 7980 C
52627 Hrouzová Pavlína VOV 8559 C
52002 Gebauerová Jana ZBM 7951 R
52461 Šišková Vladimíra ZBM 8456 C
53111 Jindřišková Martina ZBM 8556 C
52330 Palátová Petra ZBM 8658 C
52364 Jiráčková Jana ZBM 8661 C
301331 Bajcarová Pavla ZBM 8761 C
52587 Holinková Hana ZPV 6777 C
Kategorie D21C
10.05.2008 ŽB-M - klasická trať
- seznam přihlášených závodníků
délka trati 0.00 km, převýšení 0 m, 0 kontrol tištěno 05.05.2008 23:26
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic ranking
09722 Hájková Ludmila CET 7554 C neregistro
09724 Šafářová Ivana CET 8051 C
995816 Otrubová Johana KON 7852 C
08829 Boháčová Lucie PTE 8771 C
08837 Adamová Eva PTE 8772 C
52568 Dvořáková Barbora SSU 8894 C
49675 Chmelíková Kateřina VBM 8253 C
52657 Šemberková Helena ZLH 7851 C
352317 Rišková Diana ZLH 8950 C
Kategorie D35B
10.05.2008 ŽB-M - klasická trať
- seznam přihlášených závodníků
délka trati 0.00 km, převýšení 0 m, 0 kontrol tištěno 05.05.2008 23:26
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic ranking
52453 Kostková Jana AOP 7151 C
49428 Kaděrová Barbora HAV 7051 C
416084 Sedláčková Jana HLV 7060 C
49888 Soldánová Karin JPV 6971 C
52687 Hubáčková Dagmar LCE 6569 C
224882 Kaplanová Iva LPU 6859 C
51174 Hulenková Martina MOV 7352 C
08716 Procházková Martina SOP 7351 C
52514 Neumannová Kamila STE 6751 C
52532 Maťátková Marcela STE 7159 C
51447 Szturcová Ivana TRC 7051 C
53223 Jemelíková Lada VBM 6555 C
53222 Hiršová Marcela VBM 7079 C
416050 Sadílková Lenka VIZ 7055 C
352350 Tesařová Bohumila VOV 6957 C
52664 Sedlářová Pavla VRB 7051 C
52582 Křečková Petra ZPV 7076 C
Kategorie D35C
10.05.2008 ŽB-M - klasická trať
- seznam přihlášených závodníků
délka trati 0.00 km, převýšení 0 m, 0 kontrol tištěno 05.05.2008 23:26
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic ranking
332950 Odehnalová Kamila ABM 7052 C
52346 Kunzová Ivana BBM 7155 C
416086 Končáková Kateřina HLV 6856 C
515180 Hájková Iveta KYL 6350 C
361997 Jeřábková Jana OOL 6954 C
08826 Vítková Miroslava PTE 6952 C
301573 Hejlová Soňa PTE 7371 C
352324 Kotrlová Gita UOL 6953 C
49398 Hrušková Lenka YBM 6251 C
253127 Tomanová Elena YBM 6666 C
Kategorie D40B
10.05.2008 ŽB-M - klasická trať
- seznam přihlášených závodníků
délka trati 0.00 km, převýšení 0 m, 0 kontrol tištěno 05.05.2008 23:26
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic ranking
232169 Sýkorová Ivana AOP 6451 C
416142 Schusterová Martina AOP 6551 C
08810 Hadačová Gabriela AOP 6751 C
331257 Peřinková Irena BBM 6550 C
52944 Klečková Zina HAV 6151 C
49306 Opletalová Pavlína HAV 6652 C
08815 Vričanová Sylva HAV 6751 C
52863 Uchytilová Jana JPV 6677 C
52417 Hlavová Miroslava KON 6389 C
416063 Cahlová Slávka LCE 5451 C
52698 Vlažná Mirka LCE 5852 C
52701 Slezáková Jitka LCE 6351 C
52692 Vavrysová Iva LCE 6359 C
52694 Ferdusová Eva LCE 6461 C
52424 Vaňáková Milada LOL 6252 C
52767 Kociánová Eva OOP 6750 C
64928 Wolowczyk Mariola POL 68x1 C neregistro
51917 Kiprá Zdena SBR 6550 C
53818 Janásová Jitka SKM 6551 C
224901 Ostřanská Iveta SSU 6591 C
08659 Jastrzembská Jarmila TRI 6450 C
07862 Argalášová Gabriela TRI 6850 C
08919 Hájová Jana TZL 6051 C
416155 Korčáková Jana TZL 6556 C
52342 Schäferová Jana TZL 6566 C
52451 Poklopová Ivana UOL 6451 C
52466 Štrajtová Zuzana UOL 6452 C
53207 Bravená Alexandra VBM 6155 C
52427 Jirková Renata ZPV 6553 C
52654 Pilcová Petra ZPV 6666 C
Kategorie D45B
10.05.2008 ŽB-M - klasická trať
- seznam přihlášených závodníků
délka trati 0.00 km, převýšení 0 m, 0 kontrol tištěno 05.05.2008 23:26
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic ranking
08714 Glabazňová Jana AOP 6151 C
52943 Sochorová Hana HAV 6250 C
52412 Smičková Eva KON 5887 C
52420 Dittrichová Lenka KON 6285 C
52626 Hrouzová Jiřina KRN 6151 C
416057 Stackeová Anna LCE 5551 C
232338 Hrabicová Iva OOP 6150 C
51915 Czaschová Irena SBR 6150 C
52553 Králová Zdenka SSU 6091 C
53343 Krajčová Věra TZL 5856 C
53838 Žaludková Miroslava TZL 5954 C
52219 Krejčíková Monika TZL 6262 C
53342 Cetkovská Alena TZL 6263 C
52730 Špacírová Danuše UOL 5852 C
Kategorie D45C
10.05.2008 ŽB-M - klasická trať
- seznam přihlášených závodníků
délka trati 0.00 km, převýšení 0 m, 0 kontrol tištěno 05.05.2008 23:26
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic ranking
301308 Krumpholcová Jarmila HOB 5655 C
52600 Kupcova Veroslava HSU 4850 C neregistro
52599 Cadilova Alena HSU 5051 C neregistro
52599 Cadilova Alena HSU 5051 C neregistro
52206 Strnadlová Zdeňka SKM 5557 C
410324 Jašková Monika TBM 6363 C
52445 Künstlerová Milada UOL 5651 C
52439 Hrubanová Věra UOL 5953 C
Kategorie D50B
10.05.2008 ŽB-M - klasická trať
- seznam přihlášených závodníků
délka trati 0.00 km, převýšení 0 m, 0 kontrol tištěno 05.05.2008 23:26
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic ranking
08930 Horynová Eva TZL 5254 C
207823 Jelínková Dagmar TZL 5757 C
? Nejedla Olga XXX xxx C neregistro
Kategorie D55B
10.05.2008 ŽB-M - klasická trať
- seznam přihlášených závodníků
délka trati 0.00 km, převýšení 0 m, 0 kontrol tištěno 05.05.2008 23:26
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic ranking
52782 Mrkvicová Ludmila VOV 4952 C
Kategorie D60B
10.05.2008 ŽB-M - klasická trať
- seznam přihlášených závodníků
délka trati 0.00 km, převýšení 0 m, 0 kontrol tištěno 05.05.2008 23:26
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic ranking
52178 Sikorová Marie BOV 4852 C
52763 Novotná Ludmila OOP 4850 C
08882 Vlachová Renata VOV 4450 C
Kategorie D65B
10.05.2008 ŽB-M - klasická trať
- seznam přihlášených závodníků
délka trati 0.00 km, převýšení 0 m, 0 kontrol tištěno 05.05.2008 23:26
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic ranking
Kategorie H10C
10.05.2008 ŽB-M - klasická trať
- seznam přihlášených závodníků
délka trati 0.00 km, převýšení 0 m, 0 kontrol tištěno 05.05.2008 23:26
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic ranking
416035 Kunz Jiří BBM 9801 C
352333 Vystavěl Ondřej JPV 9807 C
52723 Kočí Josef KON 9824 C
361927 Langer Michal KON 9923 C
? Jílek Ondřej KSU 9908 C
53105 Šrámek Ondřej KSU 9909 C
410352 Hájek Václav KYL 9800 C
331216 Panovec Kryštof OTK 0101 C
253380 Zvoníček Jan SKM 9801 C
52575 Matoušek Matěj SSU 0005 C
? Kriegler Ondřej SSU 9804 C
? Václavek Martin SSU 9811 C
06713 Kašpar Petr SSU 9911 C
? Janoš Petr SSU 9912 C
232959 Bořánek Michal STE 0007 C
361917 Kotrle Viktor UOL 9808 C
301552 Horčička Vít UOL 9919 C
361929 Švarc Radek ZLH 9801 C neregistro
301599 Jirka Mikuláš ZPV 0000 C
Kategorie H12B
10.05.2008 ŽB-M - klasická trať
- seznam přihlášených závodníků
délka trati 0.00 km, převýšení 0 m, 0 kontrol tištěno 05.05.2008 23:26
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic ranking
52956 Glonek Jakub AOV 9602 B
301292 Ptáček Pavel BBM 9600 B
416034 Kunz Jan BBM 9601 C
331797 Peřinka Šimon BBM 9700 C
331466 Ptáček Patrik BBM 9800 C
53866 Mudrák Štěpán LCE 9601 B
416069 Slíva Jan LCE 9602 B
253363 Sýkora Vojtěch LCE 9801 C
418918 Wolowczyk Michalů POL 97xx C neregistro
53126 Sadílek Jan TZL 9601 C
08586 Turna Matyáš TZL 9602 C
52464 Žovinec Lukáš UOL 9605 B
416029 Hirš Otakar VBM 9801 C
Kategorie H12C
10.05.2008 ŽB-M - klasická trať
- seznam přihlášených závodníků
délka trati 0.00 km, převýšení 0 m, 0 kontrol tištěno 05.05.2008 23:26
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic ranking
? Kašpar Jakub ASU 9747 C
219219 Sedláček Ondřej HLV 9732 C
52418 Konečný Zdeněk KON 9622 C
52485 Otruba Vojtěch PLU 9717 C
08832 Spurný Radek PTE 9706 C
? Ondruch Jakub SSU 9606 C
? Dubský Ladislav SSU 9608 C
? Mikula Jan SSU 9609 C
420422 Hromek Vít SSU 9708 C
425584 Drábek Luboš SSU 9711 C
224899 Mikulenka Vojtěch SSU 9712 C
08585 Podmolík Josef TZL 9701 C
? Dumbrovský Michal UOL C neregistro
Kategorie H14B
10.05.2008 ŽB-M - klasická trať
- seznam přihlášených závodníků
délka trati 0.00 km, převýšení 0 m, 0 kontrol tištěno 05.05.2008 23:26
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic ranking
416014 Mokrý Ondřej ABM 9410 B
232254 Hruška Jakub ABM 9515 B
515447 Miksa Vojtěch AOV 9502 B
331262 Záděra Pavel BBM 9500 B
2000222 Chmelař Martin JPV 9505 B
51507 Hubáček Jonáš LCE 9501 B
232406 Štětínský Pavel MOV 9401 B
232419 Troup Matěj MOV 9402 B
52999 Míček Dominik MOV 9501 B
418968 Wolowczyk Krzysztof POL 95xx C neregistro
53824 Dvorský Vojtěch SKM 9401 B
253370 Zvoníček Josef SKM 9404 B
53821 Krajcar Ivo SKM 9501 B
253116 Valouch David SOP 9501 B
52548 Staněk Tomáš SSU 9403 B
52537 Minář Marek SSU 9441 A
49319 Karásek Vojtěch TRI 9401 B
416144 Korčák Jakub TZL 9403 B
330655 Láznička Jan TZL 9405 B
426400 Chovanec David TZL 9502 B
410320 Jordanov Alexandr VBM 9501 B
230664 Jašek Otakar ZBM 9422 B
416100 Pavlík Marek ZLH 9501 B
Kategorie H14C
10.05.2008 ŽB-M - klasická trať
- seznam přihlášených závodníků
délka trati 0.00 km, převýšení 0 m, 0 kontrol tištěno 05.05.2008 23:26
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic ranking
352342 Fajkus Radim JPV 9509 C
08851 Holinka Lukáš PTE 9421 C
301580 Švécar Rostislav PTE 9502 C
307332 Sklenář Martin SBR 9501 C
416077 Kavan Jiří SKM 9402 C
224905 Šincl Jiří SSU 9400 C neregistro
352321 Kotrle Kamil UOL 9402 C
Kategorie H16B
10.05.2008 ŽB-M - klasická trať
- seznam přihlášených závodníků
délka trati 0.00 km, převýšení 0 m, 0 kontrol tištěno 05.05.2008 23:26
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic ranking
53172 Mokrý Stanislav ABM 9202 A
232705 Novotný Ondřej ABM 9211 A
08799 Hadač Filip AOP 9301 A
410366 Rossmanith Vojta AOP 9302 B
232136 Schuster Marek AOP 9303 A
303921 Jendželovský Marek AOV 9201 B
52957 Narátil Boris AOV 9203 A
253128 Šidík Petr AOV 9204 B
331549 Záveský Filip CET 9301 C
51505 Kunovský Ondřej LCE 9202 B
53864 Špetlík Václav LCE 9203 B
53880 Hubáček Michal LCE 9301 A
405953 Egrt Martin SHK 9203 B
08725 Pospíšil Petr SOP 9301 B
352304 Ostřanský Filip SSU 9243 B
51123 Doležel Ondřej STE 9202 B
52519 Skyva Petr STE 9307 B
04647 Német Kryštof STE 9308 B
08782 Kohutek Tomáš TRC 9202 B
08661 Gazda Viktor TRI 9203 B
301582 Verlík Jan TRI 9205 B
49365 Argaláš Michal TRI 9301 A
416064 Benroth Martin TZL 9206 B
416051 Schäfer Jan TZL 9301 B
246864 Kolárik Tomáš TZL 9302 A
886701 Kašpar Michal TZL 9308 B
886717 Odstrčilík Viktor TZL 9309 B
420402 Hálek Matěj UOL 9311 C
08850 Holinka Matouš ZPV 9222 B
Kategorie H16C
10.05.2008 ŽB-M - klasická trať
- seznam přihlášených závodníků
délka trati 0.00 km, převýšení 0 m, 0 kontrol tištěno 05.05.2008 23:26
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic ranking
52721 Najbr Ondřej KON 9223 C
52722 Toman Jakub KON 9325 C
52743 Šustr Pavel PTE 9323 C
? Ondruch Lukáš SSU 9245 C
Kategorie H18B
10.05.2008 ŽB-M - klasická trať
- seznam přihlášených závodníků
délka trati 0.00 km, převýšení 0 m, 0 kontrol tištěno 05.05.2008 23:26
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic ranking
416012 Hrobař Štěpán ABM 9106 C
52712 Věžník Antonín ADA 9001 A
08713 Peřinka Jan AOP 9101 A
52945 Fousek Jan AOV 9101 B
515150 Vozda Vojtěch ASU 9043 B
515191 Hnilica Přemek ASU 9141 A
301583 Seitler Milan ASU 9148 B
331131 Záveský Marek CET 9001 C
49429 Opletal Jan HAV 9000 B
411763 Sochor Vít HAV 9105 B
515424 Slezák Jiří LCE 9001 A
52709 Vlažný Jakub LCE 9102 A
331424 Svízela Vojtěch LCE 9105 B
49430 Melecký Karel OOP 9100 B
504404 Cygler Slawomir POL 90x3 C neregistro
895013 Anc Mateusz POL 91xx C neregistro
301699 Opletal Jaroslav SSU 9010 B
52570 Coufal Radek SSU 9042 B
08769 Szturc Jan TRC 9003 B
08768 Szturc Václav TRC 9102 B
08772 Kostka Jakub TRC 9103 B
53176 Legerski Martin TRI 9003 B
416125 Kantor Ondřej TRI 9103 A
51501 Benroth Jakub TZL 9002 B
52343 Schäfer Martin TZL 9009 B
53836 Kolárik Jan TZL 9013 A
246838 Beran Jan TZL 9016 B
53317 Nečas Jiří TZL 9101 A
53576 Bravený Vít VBM 9102 A
04671 Tesař Jan VRB 9000 B
52479 Pernica Jiří VRB 9002 B
52583 Křeček Jan ZPV 9111 B
Kategorie H18C
10.05.2008 ŽB-M - klasická trať
- seznam přihlášených závodníků
délka trati 0.00 km, převýšení 0 m, 0 kontrol tištěno 05.05.2008 23:26
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic ranking
08838 Vítek Michal PTE 9031 C
08840 Popelka Pavel PTE 9032 C
53823 Dvorský Václav SKM 9101 C
Kategorie H20B
10.05.2008 ŽB-M - klasická trať
- seznam přihlášených závodníků
délka trati 0.00 km, převýšení 0 m, 0 kontrol tištěno 05.05.2008 23:26
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic ranking
52935 Sochor Jan HAV 8801 B
352306 Přikryl Jan SSU 8945 B
51513 Malý Ondřej VIZ 8911 A
Kategorie H21B
10.05.2008 ŽB-M - klasická trať
- seznam přihlášených závodníků
délka trati 0.00 km, převýšení 0 m, 0 kontrol tištěno 05.05.2008 23:26
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic ranking
52663 Hadač Miroslav AOP 6501 C
52753 Schuster Martin AOP 6502 C
51316 Valík Luděk AOP 7101 C
52286 Zájíc Josef AOV 7601 C
515468 Fiala Jan BBM 7205 C
406893 Lebar Daniel BBM 7400 C
308919 Hribar Andraž BBM 8300 C
308917 Piltaver Jaka BBM 8500 C
336732 Pilgr Luděk CET 7601 C
301650 Klášterecký Tomáš CET 8102 C
215021 Tan Xiaoping CHI 71xx C neregistro
47806 Liang Fangyong CHI 75XX C neregistro
47888 Songyang CHI 77xx C neregistro
47891 Li Guilong CHI 83xx C neregistro
48267 Zhu Mingyue CHI 85xx C neregistro
48688 Wu Yongwen CHI 86XX C neregistro
48675 Pan Rui CHI 86x1 C neregistro
48295 Cao Bin CHI 86x2 C neregistro
515067 Fibír Tomáš FSP 7901 C
52592 Skřivánek Marcel JPV 7713 C
515122 Henek Vladan JPV 8002 C
52855 Černohous Jan JPV 8335 C
995882 Sedláček Tomáš JPV 8601 C
52856 Navrátil Tomáš JPV 8817 A
253362 Bencúr Juraj LCE 7701 C
52704 Trčka Jan LCE 8202 C
52706 Cahel Marek LCE 8803 R
09231 Kaplan Jan LPU 6401 C
09282 Fukátko Jan LPU 8105 C
51303 Pavlačka Ondřej ODR 8100 C
855555 Sören Riechers OOL C neregistro
502211 Patrick Hofmeister OOL C neregistro
691984 Christoph Hofmeister OOL C neregistro
02030 Andreas Lückmann OOL C neregistro
52758 Rychlý Pavel OOP 8505 C
51709 Tesař Pavel PGP 7708 C
995892 Otruba Marek PLU 7417 C
52482 Otruba Karel PLU 7917 C
? Jirásek Michal SHK 890 C neregistro
52207 Dittrich Pavel SKM 7501 C
52210 Nejedlý Luděk SKM 7601 C
53822 Rytíř Jan SKM 7701 C
52555 Král Václav SSU 8243 R
52576 Strachota Petr SSU 8741 C
52450 Poklop Martin SSU 8802 R
52551 Král Vojtěch SSU 8841 E
52530 Zdráhal Tomáš STE 5301 C
52526 Václavek Tomáš STE 5809 C
52506 Hepnar Lubomír STE 6307 C
52520 Skyva Petr STE 6501 C
52516 Pudel Jarda STE 7505 C
53235 Minařík Luboš TBM 5711 C
339224 Fujak Vlado TRC 7200 C
416124 Walaski Antonín TRI 8006 C
53769 Váňa Petr TUR 8103 E
416048 Podmolík Tomáš TZL 6915 C
08411 Pekárek Evžen TZL 7007 R
53128 Zlatník Lubor TZL 7337 C
515192 Novotný Jiří TZL 8001 C
52212 Slováček Tomáš TZL 8002 C
416042 Krajča Tomáš TZL 8714 R
52462 Špacír Jan UOL 8805 B
? Horyna Roman VIZ 7602 C
247250 Mrkvica Petr VOV 7802 C
08881 Vlach Jiří VOV 7900 C
53534 Žaloudík Jiří VOV 8601 C
52948 Fojtík Jan VOV 8701 C
51932 Klech Richard VRB 7201 C
301233 Velička Jan VRB 8504 C
301202 Váňa Lukáš VRB 8601 C
00130 Pátek Richard ZBM 7609 C
00121 König Lukáš ZBM 8001 C
410337 Otrusina Jiří ZBM 8201 C
416107 Liščinský Tomáš ZBM 8411 C
49690 Drábek Jan ZBM 8511 C
995883 Bialožyt Michal ZBM 8707 C
232019 Zelinka Jiří ZBM 8740 C
Kategorie H21C
10.05.2008 ŽB-M - klasická trať
- seznam přihlášených závodníků
délka trati 0.00 km, převýšení 0 m, 0 kontrol tištěno 05.05.2008 23:26
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic ranking
49417 Suchý Matěj ASU 8942 C
? Patočka Petr BBM 6300 C
52744 Špičák František CEL 5628 C
09719 Pešek Kamil CET 8002 C
307324 Vlach Jan JPV 8237 C
52487 Stoklasa Bohumil PLU 8417 C
52430 Jirka Michal PTE 8403 C
52545 Strachota Michal SSU 8349 C
416055 Skoba Ondřej TZL 7732 C
53679 Rouš Pavel VBM 8102 C
53699 Kočí Martin VBM 8702 C
348120 Chvátal Lukáš ZBM 8309 C
995800 Vaněk Petr ZBP 7302 C
Kategorie H35B
10.05.2008 ŽB-M - klasická trať
- seznam přihlášených závodníků
délka trati 0.00 km, převýšení 0 m, 0 kontrol tištěno 05.05.2008 23:26
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic ranking
232879 Odehnal Roman ABM 6909 C
410170 Peřinka Jan AOP 6301 C
08715 Jelínek Jan AOP 6401 C
53271 Ptáček Pavel BBM 6508 C
52345 Kunz Martin BBM 7101 C
515146 Hájek Marek KYL 6800 C
52700 Slezák Libor LCE 6207 C
51508 Valenta Jiří LCE 6301 C
52695 Hubáček Jaroslav LCE 6311 C
416072 Kunčar Vít LCE 6602 C
53879 Hubáček Libor LCE 6721 C
232417 Holec Honza MOV 6701 C
52771 Berger Tomáš MOV 6901 C
52780 Štětínský Pavel MOV 7104 C
232429 Žebrák Zbyněk MOV 7105 C
52778 Svěchota Milan MOV 7202 C
52512 Maťátko Miloslav STE 6703 C
08787 Niedoba Jan TRC 6200 C
53320 Nečas Rudolf TZL 5703 C
571221 Krejčík Zbyněk TZL 5704 C
53368 Láznička Robert TZL 6309 C
53890 Šamánek Petr ZVS 6901 C
Kategorie H35C
10.05.2008 ŽB-M - klasická trať
- seznam přihlášených závodníků
délka trati 0.00 km, převýšení 0 m, 0 kontrol tištěno 05.05.2008 23:26
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic ranking
336714 Čížek Petr ADA 7101 C
232633 Ľafář Miroslav CET 7001 C
361996 Vlach Josef KON 6431 C
500581 Hlava Miroslav KON 6515 C
391946 Jeřábek Petr OOL 6702 C
08828 Vítek Zbyněk PTE 6622 C
331683 Zvoníček Josef SKM 6901 C
52199 Pěček Vítězslav SKM 7104 C
52569 Dvořák Radomír SSU 6342 C
52566 Matoušek Milan SSU 6701 C
? Šincl Josef SSU 6705 C
06710 Kašpar Jaroslav SSU 7004 C
? Zika Josef SSU 7104 C
515079 Kotrle Miroslav UOL 7005 C
52293 Sadílek Martin VIZ 6901 C
352316 Kopilčák Pavel ZLH 6602 C
Kategorie H40B
10.05.2008 ŽB-M - klasická trať
- seznam přihlášených závodníků
délka trati 0.00 km, převýšení 0 m, 0 kontrol tištěno 05.05.2008 23:26
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic ranking
51873 Řeháček Petr ABR 6302 C
229388 Pavlík Radek ASU 6849 C
49467 Svoboda Martin BFM 6701 C
336721 Jakobi Zdeněk HAV 5701 C
232152 Opletal Jaroslav HAV 6200 C
515436 Sochor Tomáš HAV 6301 C
303932 Krhut Libor HAV 6302 C
53827 Sedláček Jaroslav HLV 6404 C
52588 Soldán Vladimír JPV 6526 C
08902 Grepl Ladislav KON 6111 C
52776 Ryšavý Jiří MOV 5803 C
09967 Zikmund Zdeněk NPA 6705 C
51909 Sklenář Josef SBR 6601 C
224897 Štarha Vítězslav SSU 6603 C
08788 Trojek Jakub TRC 6400 C
08785 Szturc Radek TRC 6800 C
52459 Šimek Roman UOL 6503 C
410321 Jordanov Nikolaj VBM 6501 C
352349 Tesař Jiří VOV 6702 C
352336 Křeček Miroslav ZPV 6213 C
53381 Řezanina Lubomír ZVS 6601 C
Kategorie H45B
10.05.2008 ŽB-M - klasická trať
- seznam přihlášených závodníků
délka trati 0.00 km, převýšení 0 m, 0 kontrol tištěno 05.05.2008 23:26
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic ranking
51907 Zítka Jiří ABR 6201 C
51881 Kolář Rudolf ABR 6301 C
232860 Záveský Richard CET 6301 C
53856 Končák Jaroslav HLV 6321 C
52498 Jeřábek Luboš JPV 6112 C
52854 Uchytil Vlastimil JPV 6117 C
500879 Chmelař Miroslav JPV 6217 C
64934 Wolowczyk Marek POL 63xx C neregistro
52202 Dvorský Ilja SKM 6103 C
52534 Višňa Milan STE 5904 C
53221 Hirš Libor VBM 6000 C
Kategorie H45C
10.05.2008 ŽB-M - klasická trať
- seznam přihlášených závodníků
délka trati 0.00 km, převýšení 0 m, 0 kontrol tištěno 05.05.2008 23:26
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic ranking
224870 Truhlář Karel ADA 5111 C
52426 Vystavěl Dušan JPV 6317 C
421854 Vaňák Milan OOL 6204 C
52500 Kubeš Jaromír PLU 6219 C
09128 Mádle Petr SRK 6101 C
53389 Maliňák Josef SVS 5501 C
53386 Čech Přemysl SVS 5901 C
232734 Jašek Milan TBM 6201 C
52441 Janošík Antonín UOL 5201 C
51515 Kršák Karel VIZ 5902 C
416098 Zachař Zdeněk ZLH 5902 C
Kategorie H50B
10.05.2008 ŽB-M - klasická trať
- seznam přihlášených závodníků
délka trati 0.00 km, převýšení 0 m, 0 kontrol tištěno 05.05.2008 23:26
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic ranking
52711 Věžník Antonín ADA 5505 C
08863 Sýkora Jiří AOP 5401 C
411761 Hrouza Jan KRN 5401 C
218793 Kunčar Antonín LCE 5802 C
52662 Poklop Lubomír LOL 5601 C
52774 Juřeník Josef MOV 5201 C
52982 Jelínek Petr MOV 5502 C
352301 Slivečka Jaromír MOV 5601 C
895219 Zdráhal Robert OOL 5707 C
49416 Rychlý Miloš OOP 5302 C
51913 Vodička Luděk SBR 5501 C
49391 Pospíšil Václav SOP 5701 C
53462 Moravec Stanislav SOP 5801 C
52556 Strachota Jaroslav SSU 5600 C
52501 Albert František STE 5804 C
53842 Žaludek Jindřich TZL 5410 C
53370 Krajča Pavel TZL 5705 C
Kategorie H55B
10.05.2008 ŽB-M - klasická trať
- seznam přihlášených závodníků
délka trati 0.00 km, převýšení 0 m, 0 kontrol tištěno 05.05.2008 23:26
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic ranking
410398 Denemarek Oldřich BBM 5100 C
51370 Dvořák Vlastimil BOV 4901 C
09580 Rybička Jan CET 5001 C
09725 Čípa Jiří CET 5002 C
09721 Pilgr Bohuslav CET 5101 C
416088 Peška Antonín HLV 4801 C
49301 Ševčík Břetislav OOP 5001 C
53810 Pěček Vítězslav SKM 4903 C
08720 Jurčák Karel SOP 5101 C
52517 Sklenář Antonín STE 4801 C
53848 Jelínek Petr TZL 4902 C
219271 Jelínek Vít TZL 5102 C
52448 Navrátil Antonín UOL 5301 C
51643 Hořínek Jaroslav VSP 5000 C
Kategorie H55C
10.05.2008 ŽB-M - klasická trať
- seznam přihlášených závodníků
délka trati 0.00 km, převýšení 0 m, 0 kontrol tištěno 05.05.2008 23:26
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic ranking
Kategorie H60B
10.05.2008 ŽB-M - klasická trať
- seznam přihlášených závodníků
délka trati 0.00 km, převýšení 0 m, 0 kontrol tištěno 05.05.2008 23:26
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic ranking
51910 Toman Stanislav ABR 4801 C
52174 Ptáček Jiří BOV 4401 C
52171 Sikora Miroslav BOV 4802 C
51939 Klech Josef HOB 4701 C
52766 Nosek Jiří OOP 4401 C
52762 Novotný Stanisl OOP 4800 C
352330 Ostřanský Josef SSU 4302 C
53217 Chmelík Aleš VBM 4732 C
52660 Vlach Oldřich VOV 4401 C
52781 Mrkvica Miroslav VOV 4601 C
Kategorie H60C
10.05.2008 ŽB-M - klasická trať
- seznam přihlášených závodníků
délka trati 0.00 km, převýšení 0 m, 0 kontrol tištěno 05.05.2008 23:26
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic ranking
352323 Gottfried Jan UOL 4602 C
Kategorie H65B
10.05.2008 ŽB-M - klasická trať
- seznam přihlášených závodníků
délka trati 0.00 km, převýšení 0 m, 0 kontrol tištěno 05.05.2008 23:26
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic ranking
52665 Sedlář Vladimír AOP 4201 C
53375 Láznička Alois TZL 3613 C
53860 Žemlík Jan TZL 4325 C
52869 Kroupa Jaroslav ZPV 4012 C
Kategorie H70B
10.05.2008 ŽB-M - klasická trať
- seznam přihlášených závodníků
délka trati 0.00 km, převýšení 0 m, 0 kontrol tištěno 05.05.2008 23:26
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic ranking
Kategorie H75B
10.05.2008 ŽB-M - klasická trať
- seznam přihlášených závodníků
délka trati 0.00 km, převýšení 0 m, 0 kontrol tištěno 05.05.2008 23:26
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic ranking
52561 Sita Vratislav SSU 3000 C
53321 Valla Stanislav TZL 3125 C
Kategorie P6
10.05.2008 ŽB-M - klasická trať
- seznam přihlášených závodníků
délka trati 0.00 km, převýšení 0 m, 0 kontrol tištěno 05.05.2008 23:26
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic ranking
08883 Daňková Jana JPV 6060 C
? Vlachová Olga KON C neregistro
09358 Sládek Petr LCE xxx C neregistro
49495 Zelenák Zbyňek ODR 8000 C
49343 Pavlačková Kateřina ODR 8450 C
49380 Pavlačka František ODR 8600 C
49413 Králová Kateřina ODR 9052 C
421851 Slavíček Stanislav OOL 6708 C
421852 Slavíčková Katka OOL 6955 C
? Václavek Jaroslav SSU 7000 C neregistro
? Kosak Petr XXX xxx C neregistro
352319 Kvapil Ladislav ZLH 9301 C
Kategorie RD
10.05.2008 ŽB-M - klasická trať
- seznam přihlášených závodníků
délka trati 0.00 km, převýšení 0 m, 0 kontrol tištěno 05.05.2008 23:26
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic ranking
416168 Valík Tomáš AOP 0001 C neregistro
49494 Jelínek Jan AOP 0101 C
52666 Kostka Jiří AOP 0201 C
49470 Svobodová Barbora BFM 0151 C
53830 Sedláček Jan HLV 9927 C
52853 Uchytilová Vendula JPV 9088 C
305980 Antonowicz Anna Maria POL C neregistro
53811 Halma Dominik SKM 0201 C neregistro
253379 Dittrichová Michela SKM 0251 C
? Václavková Zuzka SSU 00 C neregistro
? Opravil Dan SSU 00 C neregistro
? Holinková Radka SSU 00 C neregistro
? Hálková Eliška UOL C neregistro
? Šimek Štěpán UOL 0002 C
? Sadílková Iva VIZ 0151 C
331752 Tesař Vojtěch VOV 9900 C
? Svobodník Pavel XXX C neregistro
331514 Novotná Tereza ZLH 0051 C