Skřítecký divočák - 24.6.2017



Chlapácký běh

Kontakt na oddíl:
vybor@ksu.cz


TOPlist


 12.7.2008 10:04 :: Mistrovství světa v OB začíná
V Olomouci odstartovalo Mistrovství světa v orientačním běhu, které je letošní akcí číslo jedna ve světovém orienťáku.
Az na pár výjimek (zranění apod.) se mistrovství zúčastní kompletní světová špička. Bude tedy na co koukat. A kdy a kde?
Na vlastní oči můžete sledovat jednotlivé závody v těchto časech:

  • neděle 13. července: sprint - kvalifikace (od 9.30 na sídlišti Svobody v Prostějově); finále (od 16.45 na Horním náměstí v Olomouci)

  • úterý 15. července: klasická trať - kvalifikace (9.30 v Dalově)

  • čtvrtek 17. července: krátká trať - kvalifikace (9.30) finále (15.00, vše ve Staré Vsi u Rýmařova)

  • sobota 19. července: klasická trať - finále (9.30 ve Skřípově)

  • neděle 20. července: štafety - finále (9.00 ve Skřípově)
    Blíže o jednotlivých shromaždištích a o Mistrovství světa vůbec se dočtete na stránkách akce.
    Mistrovství světa bude možné sledovat také v televizi na programu ČT4 - sprint, middle a štafety dokonce v přímém přenosu! Nenechte si to ujít.
    O mistrovství píše Béďa a taky na iDNESu se o akci objevil článek.
    Takže fanděte a držte našim palce!
    :: Tuci


    Další starší novinky:

    1.3.2017 18:27

    ::

    OD STŘEDY DO STŘEDY 6 (Lenon)

    23.2.2017 17:14

    ::

    OD STŘEDY DO STŘEDY 5 (Lenon)

    20.2.2017 13:15

    ::

    BALTSKÉ MISTROVSTVÍ (Lenon)

    17.2.2017 9:25

    ::

    OD STŘEDY DO STŘEDY 4 (Lenon)

    9.2.2017 11:30

    ::

    OD STŘEDY DO STŘEDY 3 (Lenon)

    2.2.2017 10:55

    ::

    OD STŘEDY DO STŘEDY 2 (Lenon)

    24.1.2017 20:14

    ::

    OD STŘEDY DO STŘEDY 1 (Lenon)

    17.1.2017 15:54

    ::

    14.1.2017 - LYŽAŘENÍ (Prcek)

    17.1.2017 13:01

    ::

    TĚLOCVIČNA (Lenon)

    13.1.2017 17:38

    ::

    CO BYLO V PROSINCI. (Lenon)

    21.11.2016 19:26

    ::

    Valná hromada ala punk, 19.11.2016 (Lenon)

    13.11.2016 10:06

    ::

    Zisk licencí v letošní sezóně (Lenon)

    9.11.2016 12:04

    ::

    5.11.2016 -7.HŽP - klasika, Velký Týnec, UOL + SUPERŽEBŘÍČEK (Lenon)

    25.9.2016 19:41

    ::

    24.9.2016 – 2.HŽP – klasika, Horní Údolí, ZLH (Lenon)

    19.6.2016 9:26

    ::

    22.-24.7.2016, ŠUMPERSKÝ DIVOČÁK (Lenon)

    19.6.2016 8:07

    ::

    ()

    19.6.2016 8:04

    ::

    14.6.2016, trenink krátká trať, Kunčice (Lenon)

    16.6.2016 19:54

    ::

    11.6.2016, Posluchov, krátká trať - UOL (Janča)

    15.6.2016 21:40

    ::

    8.6.2016, Přebor škol, Praha - DKP (Lenon)

    15.6.2016 20:54

    ::

    7.6.2016, Velká strana - Dolní Studénky (Lenon)

    15.6.2016 20:22

    ::

    4.-5.6.2016, ČPŠ + ŽA - sprint, Ivančice - VBM, BBM (Lenon)

    13.6.2016 10:29

    ::

    31.5.2016, trénink Sobotín (Lenon)

    13.6.2016 9:01

    ::

    28.5.-29.5.2016, ME, ŽA, ŽB, ŽC, Černá Voda - ASU, AOP (Lenon)

    25.5.2016 10:15

    ::

    24.5.2016, Trénink, krátká - Rudoltice -KSU (Lenon)

    25.5.2016 8:43

    ::

    4.-5.6.2016, VYZÝVACÍ POHÁR - Ivančice (Lenon)

    23.5.2016 19:22

    ::

    6.HŽJ, MHO krátká trať, Bruntál - SBR (Lenon)

    21.5.2016 10:13

    ::

    18.5.2016 Přebor škol, Plumlov - PLU (Lenon)

    19.5.2016 9:30

    ::

    17.5.2016, trénink + WRE, Riga (Kubyk)

    17.5.2016 21:41

    ::

    14.-15.5.2016. 2. a 3. ŽB, Zlín - TZL (Domino)

    13.5.2016 9:22

    ::

    11.5.2016 WOD + Na Baštu, Králec - KSU (Lenon)

    12.5.2016 19:43

    ::

    10.5.2016, trénink Skřítek (Lenon)

    12.5.2016 13:23

    ::

    7.5.2016, MČR sprint, Uherský Brod - LCE (Pantány a Ondra)

    6.5.2016 14:24

    ::

    5.5.2016, trénink - sprint (Lenon)

    6.5.2016 9:42

    ::

    30.4.-1.5. Trutnov Áčka -SHK,LTU a 5.HŽJ - Ženklava - MOV (Lenon)

    4.5.2016 12:56

    ::

    3.5.2016, treninky, Králec-Třemešek, vrstevnice (Lenon)

    29.4.2016 11:05

    ::

    26.4.2016, Trénink sprint - Šumperk, Zkrácená - Skřitek (Lenon)

    28.4.2016 20:04

    ::

    23.-24.4.2016, Mistrovství Moravy - TBM (Lenon)

    28.4.2016 9:44

    ::

    20.4.2016 Přebor škol + Chlapák-Prcek (Lenon)

    28.4.2016 8:38

    ::

    19.4.2016 Trenink - Hromaďák (Lenon)

    18.4.2016 9:25

    ::

    16.4.2016, MČR noční a půlmaratón (Lenon)

    17.4.2016 16:02

    ::

    16.4.2016, MHO - klasika, Ochoz u Konice, OOL (Lenon)

    15.4.2016 8:58

    ::

    Počítání a zveřejňování žebříčků v Hanácké oblasti (Lenon)

    13.4.2016 19:54

    ::

    12.4.2016, Trénink - Opakované starty (Lenon)

    11.4.2016 9:48

    ::

    JARNÍ TRÉNINKY KSU (Lenon)

    9.4.2016 21:23

    ::

    9.4.2016, MHO - sprint, Staré Město pod Sněžníkem, SSU (Lenon)

    9.4.2016 9:14

    ::

    6.6.2016, Kros Gymnázia - Chlapák/Prcek (Lenon)

    7.4.2016 16:23

    ::

    5.4.2016, trenink, SPRINT - Hluchák (Lenon)

    7.4.2016 11:50

    ::

    2.4.2016, 2.HŽJ, Rybáře, UOL+JPV (Lenon)

    3.4.2016 18:06

    ::

    24.-27.3.2016 Velikonoční soustředění - Zderaz (Lenon)

    1.4.2016 18:43

    ::

    19.-20.3.2016, 1.ČPŠ a Jarní pohár (Ondrys)

    29.3.2016 20:50

    ::

    1.HŽJ Jakartovice 19.3.2016 (Pantány)

    22.3.2016 17:48

    ::

    Soustředění ve Slovinsku a závody Lipica Open 2016 (Zdenál)

    9.2.2016 8:48

    ::

    Orienťácké tréninky v Rize (Kubyk)

    4.2.2016 11:59

    ::

    Welzlův kros (Lenon)

    2.2.2016 20:19

    ::

    Ticho po pěšině. (Lenon)

    26.12.2015 9:16

    ::

    PF 2016 (Lenon)

    26.12.2015 9:15

    ::

    Silvestrovský běh (Lenon)

    25.12.2015 10:00

    ::

    24.12.2015, VÝBĚH NA MĚSTSKÉ SKÁLY - KSU (Lenon)

    22.12.2015 20:08

    ::

    VÝBĚH NA MĚSTSKÝ (Lenon)

    16.12.2015 14:16

    ::

    12.12.2015, Valná hromada a Zakončení sezóny (Lenon)

    15.12.2015 20:59

    ::

    12.12.2015, Přebor klubu v bodovacím Scorelaufu, Hraběšice (Lenon)

    24.11.2015 9:30

    ::

    13.-17.11.2015. EGER GRAND PRIX (Lenon)

    23.11.2015 17:46

    ::

    7.11.2015, RABŠTEJNSKÝ KOCOUR - KAS Olomouc (Lenon)

    22.11.2015 18:19

    ::

    SUPERŽEBŘÍČEK (Lenon)

    2.11.2015 17:30

    ::

    MISTROVSTVÍ HANÁCKÉ OBLASTI DRUŽSTEV ŽÁKŮ (Lenon)

    2.11.2015 9:53

    ::

    SUROVEC (Lenon)

    1.11.2015 20:41

    ::

    28.+31.10.2015, 7. + 8. HŽP, Jesenec + Hlubočky, KON + UOL (Lenon)

    26.10.2015 19:33

    ::

    24.-25.10.2015, MSR - sprint + 2xKT, 6.HŽP - VIC, zkrácená VČO (Lenon)

    23.10.2015 18:33

    ::

    18.10.2015, Horokros - Chlapák a Prcek - KSU, Horal (Lenon)

    23.10.2015 16:34

    ::

    21.10.2015, Podzimní přebor škol - SSU (Lenon)

    19.10.2015 15:54

    ::

    17.10.2015, Kunčice - SSU (Lenon)

    19.10.2015 13:52

    ::

    Tréninky v dalším období (Lenon)

    19.10.2015 13:30

    ::

    11.10.2015, Vracov, MČR obl.výběrů žactva - TZL (Lenon)

    17.10.2015 22:29

    ::

    11.10.2015, Vracov, MČR klubů - TZL (Lenon)

    17.10.2015 22:19

    ::

    10.10.2015, Vracov, MČR štafet -TZL (Lenon)

    16.10.2015 17:07

    ::

    Horokros - Chlapák a Prcek (Lenon)

    9.10.2015 20:46

    ::

    6.10.2015, Trénink - 1.úsek štafet (Lenon)

    6.10.2015 13:31

    ::

    3.10.2015. 4.HŽP + 3.HŽŠ, Dub nad Moravou - Cítov, JPV (Lenon)

    5.10.2015 12:48

    ::

    29.9.2015, Trénink (Lenon)

    1.10.2015 19:02

    ::

    MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY NA KLASICKÉ TRATI (Lenon)

    28.9.2015 15:57

    ::

    23.9.2015, Trenink - Kamenec (Lenon)

    22.9.2015 20:00

    ::

    19.9.2015, Suchá Rudná - klasika, SBR (Lenon)

    22.9.2015 9:08

    ::

    22.9.2015 Trénink - Kamenec (Lenon)

    20.9.2015 14:30

    ::

    2.,9.,16. září 2015, Chlapáci a Prcci (Lenon)

    20.9.2015 11:08

    ::

    15.9.2015, Trénink - volba, Lovák (Lenon)

    20.9.2015 8:44

    ::

    11.-12.9.2015, 3.HŽP - SKM, ČPŠ + sprint, SJI (Lenon)

    14.9.2015 18:59

    ::

    Trenink 15.9. (Lenon)

    11.9.2015 13:44

    ::

    8.9.2015, Trénink, První úseky - Kolšov (Lenon)

    11.9.2015 13:38

    ::

    5.-6.9.2015, ŽA - MLA + HŽP, ŽB - JPV (Lenon)

    4.9.2015 12:54

    ::

    Soustrředění SCM + CVČ, 25.-30.8.2015 (Lenon)

    25.8.2015 10:31

    ::

    KONEC PRÁZDNIN ... (Lenon)

    14.8.2015 18:11

    ::

    15.-21.8.2015 Soustředění SCD - LETNÍ TÁBOR (Lenon)

    11.8.2015 10:33

    ::

    1.-9.8.2015 BOHEMIA, Heřmanice v Podještědí, BOR (Lenon)

    9.7.2015 21:56

    ::

    Tišnovský triatlon (Likas)

    30.6.2015 21:47

    ::

    PŮLSILVESTROVSKÁ BILANCE 2015 (Lenon)

    29.6.2015 8:36

    ::

    (Lenon)

    24.6.2015 14:40

    ::

    23.6.2015, Trénink, KRÁTKÝ MEJDAN, Bohdíkovský lom (Lenon)

    23.6.2015 12:57

    ::

    19.-21.6.2015 MČR krátká trať - EKP, Jáchymov (Lenon)

    17.6.2015 10:06

    ::

    16.6.2015, Trénink - SEŠUP Z VOLYNĚ - krátká trať (Lenon)

    16.6.2015 12:50

    ::

    16.6.2015, Trénink - SEŠUP Z VOLYNĚ - krátká trať (Lenon)

    14.6.2015 10:06

    ::

    13.6.2015, 8.HŽJ - MHO klasika - ZLH, Rejvíz (Lenon)

    12.6.2015 19:23

    ::

    Duchovo BiciOri (Likas)

    12.6.2015 18:05

    ::

    10.6.2015, Finále Přeboru škol - AOV Ostrava (Lenon)

    10.6.2015 8:21

    ::

    9.6.2015, trénink na Městských skalách (Lenon)

    8.6.2015 10:23

    ::

    6.-7.6.2015, 5.a 6. ŽA, 4.a 5. ŽB - TTR, Kobylí hlava (Lenon)

    8.6.2015 7:26

    ::

    31.5. + 3.6.2015, závody (Lenon)

    3.6.2015 18:36

    ::

    2.6.2015, trenink Bodovaný scorelauf, Alojzov (Lenon)

    3.6.2015 17:25

    ::

    30.-31.5.2015, 3. a 4. ČPŠ, 4.ŽA, VYZÝVACÍ POHÁR - DKP, Kroučová, Žatec (Lenon)

    26.5.2015 21:24

    ::

    26.5.2015, První úsek, Nový Malín (Lenon)

    24.5.2015 21:16

    ::

    23.-24.5.2015, MČR sprint a sprintové štafety - ASU, Valašské Meziříčí (Lenon)

    24.5.2015 14:44

    ::

    23.5.2015, 7.HŽJ - ASU, Valašské Meziříčí (Lenon)

    24.5.2015 12:47

    ::

    22.5.2015,Chlapák - Na Baštu (Lenon)

    19.5.2015 21:37

    ::

    19.5.2015, Trénink - Proběhnutí, Králec (Lenon)

    19.5.2015 15:37

    ::

    16.-17.5.2015, 1. a 2. ŽA - PGP, Albrechtice u Sušice (Lenon)

    18.5.2015 11:44

    ::

    16.-17.5.2015, 2. a 3. ŽB - AOV, Visaláje (Lenon)

    14.5.2015 17:32

    ::

    Závodní víkend 16.-17.5.2015 (Lenon)

    13.5.2015 15:39

    ::

    13.5.2015, Krajský přebor škol, SSU - Švagrov (Lenon)

    13.5.2015 9:47

    ::

    12.5.2015, Trénink - Motýlek, Sobotín (Lenon)

    6.5.2015 20:27

    ::

    V polovině jarní sezóny ... (Lenon)

    6.5.2015 14:23

    ::

    Můj Méďa (Věrka)

    6.5.2015 10:07

    ::

    5.5.2015, Trénink - "shluky", Šumperk (Lenon)

    2.5.2015 20:14

    ::

    2.5.2015, 6.HŽJ - OOL, Drahanovice (Lenon)

    1.5.2015 18:27

    ::

    1.5.2015, 5.HŽJ - STE, Šternberk (Lenon)

    30.4.2015 11:05

    ::

    28.4.2015, Trénink - sprint, Praha (Tuci)

    29.4.2015 8:45

    ::

    26.4.2015, 2.ČPŠ - ZBM, Bukovinka (Lenon)

    28.4.2015 19:54

    ::

    28.4.2015, Trénink - sprint, Šumperk (Lenon)

    27.4.2015 14:47

    ::

    Hanácký žebříček (Lenon)

    27.4.2015 12:53

    ::

    25.4.2015, 4.HŽJ - KSU, Sobotín (Lenon)

    27.4.2015 12:23

    ::

    3.NOMINAČNÍ, 24.4.2015, Kostelec n.H. - JPV (Lenon)

    23.4.2015 17:01

    ::

    22.4.2015, Přebor škol a Parkový běh (Lenon)

    22.4.2015 10:58

    ::

    Sobotínský divočák (Tuci)

    22.4.2015 8:46

    ::

    21.4.2015, Trénink - Sudkov (Lenon)

    21.4.2015 8:00

    ::

    19.4.2015, 1.ČPŠ + MHO štafet - VBM, Autodrom Brno (Lenon)

    20.4.2015 10:16

    ::

    18.4.2015, 1.ŽB + 3.HŽJ - VBM, Autodrom Brno (Lenon)

    17.4.2015 21:50

    ::

    2.NOMINAČNÍ, 17.4.2015, Bouzov - JPV (Lenon)

    14.4.2015 20:36

    ::

    2.JARNÍ TRÉNINK, Stavěč_Sběrač na Lováku (Lenon)

    13.4.2015 17:26

    ::

    TRÉNINKY JARO 2015 (Lenon)

    13.4.2015 17:20

    ::

    Trénink, 14.4.2015, Stavěč_sběrač (Lenon)

    12.4.2015 10:43

    ::

    11.4.2015. 2.HŽJ - STE, Domašov u Šternberka (Lenon)

    11.4.2015 10:11

    ::

    1.NOMINAČNÍ, Samotíšky, UOL+STE (Lenon)

    9.4.2015 12:29

    ::

    KROS GYMNÁZIA, 8.4.2014 (Lenon)

    7.4.2015 21:56

    ::

    VELIKONOČNÍ SOUSTŘEDĚNÍ 2015 - VIDNAVA, 2.-5.4.2015 (Lenon)

    6.4.2015 8:48

    ::

    2.4.-5.4.2015, VELIKONOČNÍ SOUSTŘEDĚNÍ. Vidnava (Lenon)

    1.4.2015 18:05

    ::

    VIDNAVA 2015, VELIKONOČNÍ SOUSTŘEDĚNÍ (Lenon)

    28.3.2015 21:10

    ::

    28.3.2015, 1.HŽJ - UOL, TRŠICE (Lenon)

    25.3.2015 12:00

    ::

    HLUCHÁK OPEN (Lenon)

    25.3.2015 10:05

    ::

    Trénink, 24.03.2015 (Lenon)

    25.3.2015 9:40

    ::

    Víkendový výsledkový servis. (Lenon)

    24.3.2015 7:57

    ::

    Dnešní trénink (Lenon)

    21.3.2015 7:32

    ::

    SEZÓNA ZAČÍNÁ - 21.3.2015 (Lenon)

    11.3.2015 20:55

    ::

    LIPICA OPEN, 6.-9.03.2015, SLOV (Lenon)

    6.3.2015 16:07

    ::

    Přihlášky na závody (Likas)

    4.3.2015 7:19

    ::

    Guna a Kuba mají mimčo (Tuci)

    17.2.2015 10:32

    ::

    HROMNIČNÍ POTĚŠENÍ, 16.2.2015 (Lenon)

    16.2.2015 10:23

    ::

    Hromniční potěšení (Lenon)

    12.2.2015 21:46

    ::

    7.-10.2.2015 LYŽAŘSKÉ SOUSTŘEDĚNÍ DEŠTNÉ (Lenon)

    4.2.2015 7:51

    ::

    TĚLOCVIČNA MALÍ (Lenon)

    1.2.2015 20:13

    ::

    SOUSTŘEDĚNÍ (Lenon)

    28.1.2015 15:04

    ::

    5-denní MTBO 2015 2.- 6.7.2015 (Markéta)

    28.1.2015 12:53

    ::

    INFORMACE (Lenon)

    21.1.2015 9:31

    ::

    (Lenon, Pepin)

    18.1.2015 9:33

    ::

    17.1.2015, OKOLO PARSKU (Lenon)

    12.1.2015 10:16

    ::

    Lyžařské zpravodajství (Lenon)

    11.1.2015 11:05

    ::

    10.1.-14.1.2015 Spine Race 2015 (Lenon)

    7.1.2015 7:33

    ::

    6.1.2015, tělocvična MALÍ (Lenon)

    1.1.2015 10:17

    ::

    PF 2015 (Výbor KSU)

    24.12.2014 15:35

    ::

    KLUB VYTRVALOSTNÍCH SPORTŮ ŠUMPERK VÁM PŘEJE PŘÍJEMNÉ PROŽITÍ VÁNOČNÍCH SVÁTKŮ (Lenon)

    20.12.2014 7:53

    ::

    Tělocvična - MALÍ, 16.12.2014 (Lenon)

    18.12.2014 17:33

    ::

    TRÉNINK, TĚLOCVIČNA, ROČ. 2002 A STARŠÍ (Lenon)

    15.12.2014 15:20

    ::

    TĚLOCVIČNA, ROČ. 2003 A MLADŠÍ (Lenon)

    3.12.2014 10:36

    ::

    7.-9.11.2014 EGER GP 2014 (Lenon)

    10.11.2014 9:11

    ::

    9.11.2014, EGER GRAND PRIX 2014 - HUN (Lenon)

    6.11.2014 14:48

    ::

    1.11.2014, SUPERŽEBŘÍČEK A MISTROVSTVÍ HO ŽÁKOVSKÝCH DRUŽSTEV (Lenon)

    6.11.2014 9:31

    ::

    1.11.2014, 8.HŽP - JPV, ŽĎÁRNÁ (Lenon)

    30.10.2014 7:31

    ::

    28.10.2014, 7.HŽP - KON, OŠÍKOV (Lenon)

    27.10.2014 10:45

    ::

    25.října 2014, 6.HŽP - ASU, POBUČÍ (Lenon)

    24.10.2014 8:07

    ::

    22.10.2014, PODZIMNÍ PŘEBOR ŠKOL – SSU+SVČ, ŠUMPERK (Lenon)

    23.10.2014 12:58

    ::

    21.10.2014, Mistrovství KSU, SCORELAUF (Lenon)

    23.10.2014 10:12

    ::

    19.10.2014, HOROKROS - HORAL+KSU, ŠUMPERK (Lenon)

    23.10.2014 9:09

    ::

    18.10.2014, 5.HŽP - KSU, HRABENOV (Lenon)

    17.10.2014 15:48

    ::

    Prcek 2014 - žebříček (Lenon)

    15.10.2014 15:43

    ::

    Trénink, 14.10.2014 (Lenon)

    14.10.2014 7:31

    ::

    12.10.2014, MČR DRUŽSTVA - VPM STARÝ PLZENEC (Lenon)

    13.10.2014 18:11

    ::

    Trénink. 14.10.2014 (Lenon)

    13.10.2014 12:10

    ::

    11.10.2014, MČR ŠTAFETY - VPM, STARÝ PLZENEC (Lenon)

    9.10.2014 17:37

    ::

    POSLEDNÍ ŠAMPIONÁT (Lenon)

    8.10.2014 19:58

    ::

    Trénink, 7.října 2014 (Lenon)

    5.10.2014 20:23

    ::

    4.10.2014, 4.HŽP - UOL, DASKABÁTY (Lenon)

    2.10.2014 8:44

    ::

    1.10.2014, ŠUMPERSKÁ HODINOVKA-KSU (Lenon)

    1.10.2014 8:58

    ::

    Trénink 30.9.2014 (Lenon)

    30.9.2014 11:09

    ::

    27.-28.9.2014 MČR klasika – BOR, HAMR (Lenon)

    29.9.2014 18:07

    ::

    Trénínk, 30.9.2014 (Lenon)

    26.9.2014 11:46

    ::

    Trénink 23.9.2014 (Lenon)

    21.9.2014 11:49

    ::

    20.6.2014, 3.HŽP - SSU, KUNČICE (Lenon)

    17.9.2014 8:56

    ::

    16.9.2014, trénink – 1.METODICKÝ (Lenon)

    15.9.2014 20:58

    ::

    13.-14.9.2014, ČPŠ, ŽA, MČR Hostinné_Smržice (Lenon)

    14.9.2014 21:17

    ::

    13.9.2014_2.HŽP,SKM, BUNČ (Lenon)

    11.9.2014 7:11

    ::

    Trénink 9.9.2014 (Lenon)

    9.9.2014 23:09

    ::

    Hrabenovský divočák (Tuci)

    9.9.2014 12:13

    ::

    6.-7.9.2014 Suchá Rudná OOL, ŽA, ŽB, HŽP (Lenon)

    4.9.2014 8:25

    ::

    TRENINK 2.9.2014 (Lenon)

    3.9.2014 9:07

    ::

    Fotky (Lenon)

    2.9.2014 7:14

    ::

    Trénink 2.9.2014 (Lenon)

    1.9.2014 7:32

    ::

    TRÉNINKY PODZIM 2014 (Lenon)

    31.8.2014 21:46

    ::

    PRÁZDNINY KONČÍ (Lenon)

    4.7.2014 21:58

    ::

    Tišnovský triatlon (Likas)

    30.6.2014 22:04

    ::

    PŮLSILVESTROVSKÁ BILANCE (Lenon)

    30.6.2014 7:39

    ::

    21.6.2014_ Olomoucký půlmaratón (Lenon)

    27.6.2014 15:02

    ::

    ŠŤASTNÝ VÍKEND (Lenon)

    20.6.2014 14:43

    ::

    Trénink, 17.6.2014 (Lenon)

    20.6.2014 9:51

    ::

    14.6.2014, 9.HŽJ - ZHL, Mikulovice (Lenon)

    16.6.2014 22:21

    ::

    Lesovi zdraví Šumperk (Markéta)

    16.6.2014 21:50

    ::

    Trénink, 17.06.2014 (Lenon)

    11.6.2014 21:49

    ::

    FINÁLE PŘEBORU ŠKOL, 11.6.2014 (Lenon)

    11.6.2014 21:18

    ::

    Trénink. 10.6.2014 (Lenon)

    9.6.2014 19:50

    ::

    7.-8.6.2014, 4.-5. ŽA+ŽB, Odranec - TBM (Lenon)

    5.6.2014 7:47

    ::

    Odranec - TBM (Lenon)

    4.6.2014 20:27

    ::

    Trénink, 3.6.2014 (Lenon)

    4.6.2014 20:19

    ::

    Púlmaratón, 1.6.2014 (Lenon)

    2.6.2014 9:25

    ::

    31.5.2014, 8.HŽJ - SBR, Volárna (Lenon)

    2.6.2014 8:39

    ::

    Trénink 27.5.2014 (Lenon)

    2.6.2014 7:27

    ::

    24.-25.5.2014 - 4.+5. ČPŠ - LPU, 4.ŽA - KUO a VYZÝVACÍ POHÁR (Lenon)

    27.5.2014 8:59

    ::

    21.5.2014, Na Baštu (Lenon)

    27.5.2014 8:49

    ::

    Trénink 20.5.2014 - Jahodnice, 1.úsek štafet (Lenon)

    26.5.2014 14:35

    ::

    17.-18.5. 7.HŽJ KON, 2.+3. ŽA TUR (Lenon)

    26.5.2014 10:37

    ::

    Mapový trénink. 27.5.2014 (Lenon)

    15.5.2014 21:18

    ::

    CHLAPÁK, Písařov 14.5.2014 (Lenon)

    15.5.2014 11:44

    ::

    PŘEBOR ŠKOL A TRÉNINK (Lenon)

    13.5.2014 17:41

    ::

    VYZÝVACÍ POHÁR (Lenon)

    13.5.2014 16:52

    ::

    2. a 3. ŽB, 6.HŽJ, KSU Bohdíkov, 10.-11.5.2014 (Lenon)

    7.5.2014 12:43

    ::

    Trénink 6.5.2014 (Lenon)

    7.5.2014 10:55

    ::

    5.HŽJ - SSU, Šumperk 3.5.2014 (Lenon)

    5.5.2014 10:37

    ::

    Trénink 29.4.2014 (Lenon)

    4.5.2014 17:44

    ::

    3.ČPŠ - UOL Tršice, 27.4.2014 (Lenon)

    4.5.2014 8:37

    ::

    4.HŽJ STE - MUTKOV, 26.4.2014 (Lenon)

    4.5.2014 7:45

    ::

    Velikonoční soustředění Sklárna - čtvrtý den (Lenon)

    1.5.2014 9:39

    ::

    Velikonoční soustředění Sklárna - třetí den (Zdenál)

    29.4.2014 19:36

    ::

    Velikonoční soustředění Sklárna - první a druhý den (Zdenál)

    22.4.2014 16:40

    ::

    SKLÁRNA, VELIKONOCE, 17.-10.4.2014 (Lenon)

    22.4.2014 9:18

    ::

    PŘEBOR ŠKOL, 16.4.2014 (Lenon)

    15.4.2014 19:37

    ::

    Divočáci na Sklárně (Lenon)

    15.4.2014 12:46

    ::

    12.4.2014 - ŠTAFETY, MM Vápenky (Lenon)

    14.4.2014 9:41

    ::

    11.4.2014 - KLASIKA, MM Vápenky (Lenon)

    8.4.2014 21:44

    ::

    Trénink, 8.dubna 2014 (Lenon)

    7.4.2014 21:19

    ::

    PROGRAM, 8.-23.dubna 2014 (Lenon)

    6.4.2014 21:18

    ::

    3.HŽJ, klasika - Jednov - PTI (Lenon)

    2.4.2014 12:08

    ::

    Trénink 01.04.2014 - Králec (Lenon)

    31.3.2014 19:21

    ::

    Trénink 01.04.2014 (Lenon)

    30.3.2014 8:05

    ::

    2.HŽJ - SPRINT Štramberk (Lenon)

    28.3.2014 11:52

    ::

    MHO sprint, Štramberk (Lenon)

    25.3.2014 20:47

    ::

    TRÉNINK 25.3.2014, Zábřeh sprint (Lenon)

    24.3.2014 20:10

    ::

    PRVNÍ ZÁVODNÍ VÍKEND (Lenon)

    20.3.2014 14:29

    ::

    První jarní víkend (Lenon)

    19.3.2014 12:10

    ::

    Kolšovské šolichání (Zdenál)

    17.3.2014 17:40

    ::

    Kolšovské šolichání (Lenon)

    13.3.2014 16:52

    ::

    LIPICA OPEN - fotky (Zdenál)

    11.3.2014 15:07

    ::

    LIPICE OPEN 2014 - 2.část (Lenon)

    9.3.2014 19:00

    ::

    LIPICA OPEN - 1.část (Lenon)

    6.3.2014 7:51

    ::

    SOUSTŘEDĚNÍ - LIPICE 2014 (Lenon)

    5.3.2014 16:08

    ::

    TRÉNINK - 4.3.2014, výsledky (Lenon)

    3.3.2014 10:13

    ::

    Trénink 04.03.2014 (Lenon)

    28.2.2014 13:41

    ::

    ()

    28.2.2014 13:35

    ::

    PLÁN TRÉNINKŮ JARO 2014 (Lenon)

    15.2.2014 17:48

    ::

    Běžkařská pohádka u krušnohorských Flájí (Tuci)

    12.2.2014 21:29

    ::

    1.HALOVÝ OB, 11.2.2014 (Lenon)

    10.2.2014 14:51

    ::

    Trénink 11.2.2014 (Lenon)

    6.2.2014 13:45

    ::

    Lyžařské soustředění - fotky (Zdenál)

    4.2.2014 9:37

    ::

    1.-3.února LYŽAŘSKÉ SOUSTŘEDĚNÍ (Lenon)

    30.1.2014 11:49

    ::

    Aktuality ... (Lenon)

    22.1.2014 8:59

    ::

    Aktuality... (Lenon)

    13.1.2014 9:45

    ::

    Zima nešťastná ... (Lenon)

    5.1.2014 16:32

    ::

    NA TŘI KRÁLE, 5.1.2014 (Lenon)

    4.1.2014 10:17

    ::

    NA Tři krále ... (Lenon)

    3.1.2014 9:31

    ::

    SOUSTŘEDĚNÍ - TÁBORY 2014 (Lenon)

    27.12.2013 12:41

    ::

    ŠTĚDRÝ DEN – MĚSTSKÉ SKÁLY 2013 (Lenon)

    20.12.2013 12:06

    ::

    „DOZVUKY“ VALNÉ (Lenon)

    20.12.2013 9:34

    ::

    LOBy (Likas)

    18.12.2013 13:20

    ::

    PŘÍJEMNÉ SVÁTKY A ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK (Lenon)

    16.12.2013 14:23

    ::

    ZODM 2014 (Lenon)

    4.12.2013 21:19

    ::

    OSLAVA 20 LET KVS 30.11.-1.12.2013 (Lenon)

    2.12.2013 21:35

    ::

    20 let KVS ŠUMPERK (Lenon)

    24.11.2013 15:01

    ::

    MČR 2015 (Lenon)

    20.11.2013 13:44

    ::

    20 LET KLUBU A VALNÁ HROMADA (Lenon)

    18.11.2013 9:33

    ::

    19.11.2013 TĚLOCVIČNA ODPADÁ (Lenon)

    3.11.2013 21:13

    ::

    L I C E N C E - 1 – 4 – 18 / 2014 (Lenon)

    3.11.2013 10:07

    ::

    POSLEDNÍ KUFR A SUPERŽEBŘÍČEK HO, 2.11.2013 (Lenon)

    29.10.2013 14:08

    ::

    5. HŽP OKROUHLÁ, 28.10.2013 (Lenon)

    25.10.2013 11:26

    ::

    ANO , dnes jsou volby... (Lenon)

    24.10.2013 7:15

    ::

    FINIS CORONAT OPUS 2013 - 22.října (Lenon)

    23.10.2013 13:21

    ::

    HOROKROS, 20.10.2013 (Lenon)

    22.10.2013 20:43

    ::

    4.HŽP PTENÍ, 19.10.2013 (Lenon)

    18.10.2013 15:27

    ::

    4.HŽP + HOROKROS (Lenon)

    14.10.2013 14:19

    ::

    3.HŽP + ŠTAFETY, SUCHÝ, 12.10.2013 (Lenon)

    14.10.2013 10:06

    ::

    BĚŽECKÉ ZÁVODY (Lenon)

    11.10.2013 13:07

    ::

    2.HŽP, STŘÍTEŽSKÝ DIVOČÁK, 5.10.2013 (Lenon)

    9.10.2013 11:19

    ::

    M ČR KLUBŮ, Jablonec 29.09.2013 (Lenon)

    8.10.2013 10:19

    ::

    TRÉNINK 8.10.2013 (Lenon)

    7.10.2013 20:50

    ::

    Střítežský divočák (Zdenál)

    6.10.2013 8:24

    ::

    VE ŽLUTÉM DRESU HANÁCKÉ OBLASTI, 28.-29.09.2013 (Lenon)

    1.10.2013 21:14

    ::

    M ČR ŠTAFET, v KSU dresu ..., 28.9.2013 (Lenon)

    1.10.2013 9:03

    ::

    TRÉNINK 1.10.2013 (Lenon)

    26.9.2013 20:47

    ::

    TRÉNINK 24.9..2013 - VÝSLEDKY (Lenon)

    24.9.2013 10:55

    ::

    TRÉNINK, 24.09.2013 (Lenon)

    23.9.2013 10:42

    ::

    M ČR na klasické trati 2013 - REJVÍZ (Lenon)

    19.9.2013 20:57

    ::

    Střítežský divočák (Tuci)

    18.9.2013 15:04

    ::

    TRENINK, 17.10.2013 (Lenon)

    18.9.2013 11:28

    ::

    14.-15.9.2013, ŽA - Šemanovice, ŽB - Tesák (Lenon)

    17.9.2013 8:24

    ::

    Trénink, 17.09.2013 (Lenon)

    16.9.2013 8:35

    ::

    Nominace na MČ R štafet (Lenon)

    15.9.2013 10:41

    ::

    Nominace HO na M ČR oblastních družstev (Lenon)

    13.9.2013 13:20

    ::

    1.HŽP Radíkov, 7.9.2013 (Lenon)

    12.9.2013 20:27

    ::

    TRÉNINK, 10.9.2013 (Lenon)

    12.9.2013 13:19

    ::

    ()

    12.9.2013 13:15

    ::

    ČESKÝ POHÁŔ ŠTAFET, 7.-8.9..2013 (Lenon)

    5.9.2013 9:44

    ::

    TRÉNINK, 3.9.2013 (Lenon)

    2.9.2013 7:01

    ::

    TENKRÁT NA ZÁPADĚ (Lenon)

    1.9.2013 20:59

    ::

    PODZIMNÍ TRÉNINKY (Lenon)

    29.8.2013 20:27

    ::

    Ranking v červenci (Lenon)

    29.8.2013 14:09

    ::

    Lenka Míková (Lenon)

    29.8.2013 13:09

    ::

    BOHEMIA 2013 (Lenon)

    25.8.2013 20:48

    ::

    Gratulace Danovi (Pepin)

    1.8.2013 18:05

    ::

    Bohemia 2013 - fotky (Zdenál)

    26.7.2013 17:49

    ::

    Bohemia 2013 - 26.7. (Lenon)

    25.7.2013 22:45

    ::

    Bohemia 2013 - 24. a 25.7. (Zdenál)

    24.7.2013 20:07

    ::

    Bohemia 2013 - 24.7. (Lenon)

    23.7.2013 23:11

    ::

    Bohemia 2013 - 23.7. (Tuci)

    22.7.2013 23:33

    ::

    Bohemia 2013 - 22.7. (Tuci)

    21.7.2013 22:48

    ::

    Bohemia 2013 - 21.7. (Tuci)

    20.7.2013 21:33

    ::

    Welzlův kvadriatlon (Miloš)

    16.7.2013 10:48

    ::

    Červenec 2013 (Lenon)

    2.7.2013 10:07

    ::

    SKOL cup 2013 (Ondrys)

    27.6.2013 16:33

    ::

    Tišnovský triatlon (Likas)

    27.6.2013 15:15

    ::

    PŮLSILVESTROVSKÉ BILANCOVÁNÍ 2013 (Lenon)

    24.6.2013 21:47

    ::

    MČR KUNČICKÁ HORA (Domča+Šráma)

    20.6.2013 14:28

    ::

    TENTOKRÁT TO KLAPNE (Lenon)

    20.6.2013 10:40

    ::

    Víkend 15.-16.června (Lenon)

    13.6.2013 8:38

    ::

    Duchovo Biciori (Likas)

    12.6.2013 21:40

    ::

    PROGRAM 13.-27.ČERVNA (Lenon)

    12.6.2013 21:08

    ::

    Trénink 11.6.2013 (Lenon)

    10.6.2013 20:59

    ::

    Soustředění SCM v Petříkově (Domča)

    6.6.2013 10:45

    ::

    Republikové finále přeboru škol (Lenon)

    5.6.2013 19:00

    ::

    Trénink na Šošole (Zdenál)

    5.6.2013 10:33

    ::

    Ještě k půlmaratonu (Pepin)

    4.6.2013 22:37

    ::

    Půlmaraton údolím Moravské Sázavy (Miloš)

    4.6.2013 8:44

    ::

    Ó KOLENA, KOLENA … (Lenon)

    3.6.2013 23:12

    ::

    Závody na MUNĚ (Věrka)

    3.6.2013 23:09

    ::

    Program (Věrka)

    3.6.2013 23:07

    ::

    trénink (Věrka)

    27.5.2013 20:49

    ::

    ČPŠ + SPRINT 25.-26.5.2013, VRBNO (Lenon)

    24.5.2013 20:49

    ::

    Trénink 21.5.2013 -výsledky (Lenon)

    22.5.2013 20:43

    ::

    PROGRAM 21.-30.5.2013 (Lenon)

    22.5.2013 13:59

    ::

    4.+ 5. ŽB - ŠTRAMBERK, 18.-19.5.2013, KFPS 16.5.2013 (Lenon)

    21.5.2013 8:28

    ::

    TRÉNINK, 21.5.2013 (Lenon)

    19.5.2013 9:04

    ::

    CHLAPÁK, 15.5.2013 (Lenon)

    19.5.2013 8:25

    ::

    Chlapák - PRCEK, 15.5.2013 (Lenon)

    19.5.2013 7:31

    ::

    Chlapák - MRNĚ 15.5.2013 (Lenon)

    18.5.2013 14:47

    ::

    VYZÝVACÍ POHÁR (Lenon)

    18.5.2013 14:43

    ::

    TRÉNINK 14.5.2013 - výsledky (Lenon)

    15.5.2013 8:53

    ::

    ŽA+ŽB - KRAMOLÍN, 11.-12.5.2013 (Lenon)

    14.5.2013 9:13

    ::

    ()

    14.5.2013 9:04

    ::

    Trénink 14.5.2013 (Lenon)

    13.5.2013 20:50

    ::

    PROGRAM 14.-21.05.2013 (Lenon)

    9.5.2013 9:47

    ::

    Středa, 8.5.2013 (Lenon)

    7.5.2013 20:59

    ::

    Jarní kros Písařova 7.5.2013 (Lenon)

    5.5.2013 20:12

    ::

    PROGRAM 8.-15.5.2013 (Lenon)

    5.5.2013 14:48

    ::

    MHO - krátká trať, 4,5.2013 SBR (Lenon)

    1.5.2013 12:14

    ::

    MRNĚ_CHLAPÁK_PRCEK_NA MARKOVICI (Lenon)

    29.4.2013 11:53

    ::

    PROGRAM 30.4.-8.5. 2013 (Lenon)

    28.4.2013 17:48

    ::

    M HO klasická trať (Lenon)

    28.4.2013 12:43

    ::

    (Lenon)

    25.4.2013 14:02

    ::

    HŽJ a ostatní... (Lenon)

    24.4.2013 9:23

    ::

    TRÉNINK 23.4.2013 - výsledky (Lenon)

    23.4.2013 12:43

    ::

    TRÉNINK 23.4.2013 (Lenon)

    22.4.2013 8:22

    ::

    PROGRAM 22.-30.dubna 2013 (Lenon)

    21.4.2013 17:41

    ::

    Zábřežská trilogie 19.-20.4.2013 (Lenon)

    17.4.2013 17:29

    ::

    17.4.2013 Okresní přebor škol (Lenon)

    16.4.2013 9:06

    ::

    TRÉNINK 16.4.2013 (Lenon)

    15.4.2013 14:56

    ::

    15. - 23. DUBNA 2013 (Lenon)

    13.4.2013 16:38

    ::

    LODM + JMO (Lenon)

    13.4.2013 12:55

    ::

    Trénink 9.4. + Chlapák (Lenon)

    7.4.2013 12:08

    ::

    Co bylo a co bude ... (Lenon)

    6.4.2013 22:33

    ::

    Šoustředko - Štafle a štafletky (Lenon)

    6.4.2013 15:18

    ::

    Soustředko - Den třetí (Lenon)

    5.4.2013 15:40

    ::

    Soustředko - Den druhý (Lenon)

    4.4.2013 17:12

    ::

    Soustředko - Trénink První (Lenon)

    1.4.2013 21:17

    ::

    BRANŽEŽ-SRBSKO-KOST (Lenon)

    25.3.2013 7:12

    ::

    Plán na další období 26 3 - 3. 4. (Lenon)

    24.3.2013 8:29

    ::

    PRVNÍ - JARNÍ - ZÁVODY (Lenon)

    18.3.2013 15:28

    ::

    LIPICE OPEN 6.-10. 3. 2013 (Lenon)

    14.3.2013 21:51

    ::

    Co bylo a co bude (Lenon)

    2.3.2013 7:49

    ::

    LIPICE 2013 (Lenon)

    2.3.2013 7:41

    ::

    TĚLOCVIČNA (Lenon)

    26.2.2013 9:17

    ::

    Město Šumperk ocenilo Frogra (Lenon)

    25.2.2013 14:45

    ::

    Uplynulý víkend a overaly (Lenon)

    22.2.2013 10:07

    ::

    Co bylo a co bude ... (Lenon)

    12.2.2013 8:48

    ::

    1000 Lanových délek (Lenon)

    11.2.2013 8:40

    ::

    Město Šumperk ocenilo Heryho. (Lenon)

    6.2.2013 9:34

    ::

    Program na další období (Lenon)

    30.1.2013 21:20

    ::

    Tělocvična a program na další období (Lenon)

    23.1.2013 13:52

    ::

    PROGRAM NA DALŠÍ OBDOBÍ (Lenon)

    16.1.2013 8:37

    ::

    STAV ZIMNÍ SOUTĚŽE (Lenon)

    15.1.2013 13:54

    ::

    PROGRAM NA DALŠÍ OBDOBÍ (Lenon)

    15.1.2013 13:22

    ::

    NA TŘI KRÁLE (Lenon)

    14.1.2013 11:04

    ::

    LOB Vrbno (Likas)

    9.1.2013 21:33

    ::

    NA TŘI KRÁLE (Lenon)

    7.1.2013 11:52

    ::

    PROGRAM NA DALŠÍ OBDOBÍ (Lenon)

    26.12.2012 16:03

    ::

    Štědrodenní Městský skály (Lenon)

    20.12.2012 21:43

    ::

    PF 2 0 1 3 (KVS Šumperk)

    20.12.2012 21:33

    ::

    POSLEDNÍ TĚLOCVIČNA (Lenon)

    19.12.2012 20:32

    ::

    LOBy (Likas)

    12.12.2012 12:02

    ::

    Tělocvična - výsledky a program (Lenon)

    5.12.2012 11:39

    ::

    Tělocvična a program (Lenon)

    3.12.2012 17:12

    ::

    VALNÁ HROMADA A ZAKONČENÍ SEZÓNY (Lenon)

    28.11.2012 9:11

    ::

    Výsledky a program (Lenon)

    22.11.2012 6:53

    ::

    BODY, PLÁN (Lenon)

    20.11.2012 8:40

    ::

    Program 20.11. - 27. 11. 2012 (Lenon)

    19.11.2012 19:39

    ::

    TĚLOCVIČNA (Lenon)

    13.11.2012 11:29

    ::

    Program na příští období 13.11. - 20.11.2012 (Lenon)

    7.11.2012 21:27

    ::

    RANKING KSU 2012 (Lenon)

    7.11.2012 21:11

    ::

    Rabštejnský kocour, 3.11.2012 (Lenon)

    6.11.2012 7:03

    ::

    Program na příští období 6.11. - 13.11.2012 (Lenon)

    5.11.2012 21:22

    ::

    LOBy (Likas)

    3.11.2012 18:36

    ::

    3.11.2012 Poslední kufr aneb slavný návrat KAŇOURA MATĚJE (Lenon)

    30.10.2012 14:10

    ::

    PROGRAM NA PŘÍŠTÍ OBDOBÍ 30.10.-6.11. (Lenon)

    29.10.2012 21:24

    ::

    EGER GRAND PRIX 2012 (Lenon)

    29.10.2012 19:07

    ::

    7.HŽP - Šternberský rychlík (Lenon)

    24.10.2012 16:01

    ::

    PŘEBOR ŠKOL - okresu Šumperk (Lenon)

    24.10.2012 8:28

    ::

    FINIS CORONAT OPUS, 2.ročník (Lenon)

    22.10.2012 13:01

    ::

    PROGRAM NA PŘÍŠTÍ OBDOBÍ 23.-30.10. 2012 (Lenon)

    22.10.2012 12:28

    ::

    CHLAPÁK A PRCEK 2012 (Lenon)

    20.10.2012 20:30

    ::

    6. HŽP Horní Studénky - ASU (Lenon)

    19.10.2012 9:49

    ::

    A BUDE FINÁLE (Lenon)

    16.10.2012 18:06

    ::

    MHO družstev žactva (Lenon)

    15.10.2012 10:01

    ::

    PROGRAM NA PŘÍŠTÍ OBDOBÍ 16.-23.10. 2012 (Lenon)

    14.10.2012 13:01

    ::

    HOUBY…HOUBY…HOUBY (Lenon)

    11.10.2012 9:57

    ::

    16., 17. a 18. Chlapák a Prcek (Lenon)

    11.10.2012 9:01

    ::

    TRENINK 9.10.2012 (Lenon)

    10.10.2012 21:07

    ::

    MČR ŠTAFET A DRUŽSTEV 2012 (Lenon)

    8.10.2012 21:01

    ::

    PROGRAM NA PŘÍŠTÍ OBDOBÍ 9.-16.10.2012 (Lenon)

    8.10.2012 20:40

    ::

    MČR žákovských družstev 6.-7.10.2012 (Lenon)

    8.10.2012 20:36

    ::

    Velká cena Olomouce 5.10.2012 (Lenon)

    3.10.2012 9:01

    ::

    TRÉNINK 2.10.2012 (Lenon)

    2.10.2012 10:17

    ::

    PROGRAM NA PŘÍŠTÍ OBDOBÍ 2.-9.10.2012 (Lenon)

    1.10.2012 20:49

    ::

    M ČR oblastních výběrů žactva 2012 (Lenon)

    1.10.2012 20:25

    ::

    4.HŽP a 3.HŽŠ - M HO štafet žáků a veteránů (Lenon)

    1.10.2012 17:36

    ::

    14. a 15. Prcek a Chlapák (Lenon)

    1.10.2012 9:56

    ::

    ()

    1.10.2012 9:53

    ::

    !! ŠRÁMA … ŠRÁMA!! (Lenon)

    29.9.2012 11:10

    ::

    Mistrovství ČR - finále (Likas)

    28.9.2012 19:53

    ::

    Mistrovství ČR - semifinále (Likas)

    27.9.2012 19:03

    ::

    TRÉNINK 25.9.2012 (Lenon)

    23.9.2012 17:08

    ::

    3.HŽP - SSU Jestřebí (Lenon)

    23.9.2012 14:40

    ::

    12. a 13. Chlapák a Prcek (Lenon)

    23.9.2012 14:34

    ::

    TRENINK 18.9.2012 (Lenon)

    22.9.2012 21:26

    ::

    Víkend 15.-16. září (Lenon)

    21.9.2012 21:33

    ::

    HOLA ! LETNÍ TÁBOR ! HOLA - 1.ČÁST PO "ŠVYCKU" (Lenon)

    17.9.2012 13:03

    ::

    Štafety (Likas)

    12.9.2012 13:42

    ::

    TRENINK 11.9.2012 (Lenon)

    12.9.2012 9:44

    ::

    TRÉNINKY KSU PODZIM 2012 (Lenon)

    10.9.2012 10:31

    ::

    TRÉNINK 11.9.2012 (Lenon)

    10.9.2012 8:35

    ::

    8.-9.9.2012, NOVÁ VES, ŽA, ŽB, ŽC (Lenon)

    7.9.2012 22:13

    ::

    Prcek a Chlapák 5.9.2012 (Lenon)

    6.9.2012 21:19

    ::

    TRENINK 4.9.2012 (Lenon)

    3.9.2012 11:27

    ::

    CVČ ukončila prázdniny (Lenon)

    26.8.2012 14:38

    ::

    JESENICKÝ PŮLMARATÓN (Lenon)

    26.8.2012 9:08

    ::

    Letní tábor od Andrejky (Ája)

    19.8.2012 7:55

    ::

    LETNÍ TÁBOR (Lenon)

    3.8.2012 20:49

    ::

    Bude letní tábor !!! (Lenon)

    3.8.2012 20:13

    ::

    Prázdninový Bečov (Lenon)

    18.7.2012 16:42

    ::

    Bike Adventure 2012 (Markéta)

    12.7.2012 17:55

    ::

    Tišnovský triatlon (Likas)

    10.7.2012 22:46

    ::

    BEČOV 2012 (Lenon)

    4.7.2012 13:27

    ::

    4 DNY OB BEČOV 2012 (Lenon)

    26.6.2012 13:12

    ::

    PŮLSILVESTROVSKÉ BILANCOVÁNÍ (Lenon)

    25.6.2012 12:07

    ::

    Informace z posledního týdne 16.-23.6.2012 (Lenon)

    18.6.2012 18:07

    ::

    TRÉNINK 19.6.2012 (Lenon)

    13.6.2012 22:24

    ::

    TRÉNINK 12.5.2012 (Lenon)

    10.6.2012 18:59

    ::

    MČR na krátká trati, 9.-10.6.2012 (Lenon)

    8.6.2012 12:23

    ::

    PŘEBOR ŠKOL 6.června 2012 (Lenon)

    6.6.2012 12:42

    ::

    TRÉNINK 5. ČERVNA 2012 (Lenon)

    6.6.2012 10:45

    ::

    VÍKEND 02.-03. ČERVNA 2012 (Lenon)

    31.5.2012 20:11

    ::

    BEČOV 2012 (Lenon)

    30.5.2012 20:34

    ::

    TRÉNINK 29.5.2012 (Lenon)

    30.5.2012 15:49

    ::

    VYZÝVACÍ POHÁR A SPRINT 26.-27.5.2012 (Lenon)

    29.5.2012 22:22

    ::

    3. a 4. ČPŠ – HELFŠTÝN (Lenon)

    29.5.2012 11:11

    ::

    TRÉNINK 22.5.2012 (Lenon)

    29.5.2012 8:46

    ::

    2. a 3. ŽB Morava - PAMĚTICE (Lenon)

    26.5.2012 21:51

    ::

    Zlaté pětikolečko (Likas)

    21.5.2012 14:43

    ::

    TRÉNINK 22.5.2012 (Lenon)

    18.5.2012 15:21

    ::

    Na Baštu, 16.5.2012 (Lenon)

    18.5.2012 13:16

    ::

    TRÉNINK 15.5.2012 (Lenon)

    16.5.2012 9:26

    ::

    Bejk rejs 2 (Likas)

    13.5.2012 13:43

    ::

    !!! - 2:34:29 - !!! ()

    13.5.2012 13:26

    ::

    Vyzývací pohár žactva (Lenon)

    11.5.2012 12:52

    ::

    12.-13. května 2012 (Lenon)

    9.5.2012 12:07

    ::

    6.HŽJ - ZLATÉ HORY (Lenon)

    4.5.2012 23:09

    ::

    1. a 2. závod ČP MTBO - Šaštín - Stráže (Markéta)

    3.5.2012 11:42

    ::

    JARNÍ KROS PÍSAŘOVA - Chlapák 2.5.2012 (Lenon)

    30.4.2012 7:32

    ::

    Újezdský duatlon 2012 (Markéta)

    29.4.2012 17:00

    ::

    JENOM OBLASŤÁK - 5.HŽJ BOHUTÍN (Lenon)

    26.4.2012 8:38

    ::

    BĚH MARKOVICOU - Chlapák 25.4.2012 (Lenon)

    25.4.2012 7:29

    ::

    TRÉNINK 24.4.2012 (Lenon)

    23.4.2012 7:35

    ::

    4.HŽJ - MLADOŇOV (Lenon)

    22.4.2012 14:28

    ::

    Mistrovství ČR železničářů v OB (Lenon)

    19.4.2012 11:36

    ::

    Chlapák a Prcek 11.+18. 4.2012 (Lenon)

    18.4.2012 18:32

    ::

    TRÉNINK 17.4.2012 (Lenon)

    17.4.2012 8:58

    ::

    MISTROVSTVÍ MORAVY 14.-15.4.2012 (Lenon)

    13.4.2012 15:00

    ::

    VELIKONOČNÍ SOUSTŘEDĚNÍ 2012 - NESMĚŘ (Lenon)

    11.4.2012 10:07

    ::

    O soustředění (Lenon)

    11.4.2012 8:33

    ::

    TRÉNINK 10.4.2012 (Lenon)

    9.4.2012 8:43

    ::

    BĚH GYMNÁZIA - Chlapák 04.04.2012 (Lenon)

    8.4.2012 20:47

    ::

    (Lenon)

    3.4.2012 20:30

    ::

    Táborské sprinty - 25.3. (Tuci)

    3.4.2012 11:59

    ::

    31.3.2012 - 2.-3. HŽJ Velká Bystřice (Lenon)

    30.3.2012 22:06

    ::

    Bejk rejs (Likas)

    30.3.2012 14:59

    ::

    BĚH AC - Chlapák, 28.3.2012 (Lenon)

    28.3.2012 21:42

    ::

    Velikonoční soustředění NESMĚŘ (Lenon)

    28.3.2012 14:02

    ::

    1.HŽJ - fotky (Lenon)

    28.3.2012 8:25

    ::

    TRÉNINK 27.3.2012 (Lenon)

    25.3.2012 18:20

    ::

    24.3.2012 - 1.HŽJ Malé Hradisko (Lenon)

    22.3.2012 12:03

    ::

    ZA BŘEHEM - Chlapák, 18.3.2012 (Lenon)

    21.3.2012 7:31

    ::

    TRENINK 20.3.2012 (Lenon)

    19.3.2012 12:17

    ::

    TRÉNINK JARO 2012 (Lenon)

    18.3.2012 21:16

    ::

    Už je to tady ! (Lenon)

    12.3.2012 11:44

    ::

    POHODA LIPICE 2012 (Lenon)

    5.3.2012 8:30

    ::

    TĚLOCVIČNA (Lenon)

    3.3.2012 12:11

    ::

    Školení R3 (Markéta)

    2.3.2012 8:37

    ::

    Přihlášky MTBO (Markéta)

    1.3.2012 20:12

    ::

    Přihlášky na závody (Likas)

    29.2.2012 7:39

    ::

    JESENICKÝ MARATÓN (Lenon)

    27.2.2012 12:39

    ::

    PRVNÍ OB SOUSTŘEDĚNÍ (Lenon)

    15.2.2012 18:38

    ::

    HALOVÝ OB (Lenon)

    13.2.2012 15:05

    ::

    1000 LANOVÝCH DÉLEK NA PAPRSKU (Lenon)

    6.2.2012 11:29

    ::

    Dresy_hady_CD (Lenon)

    25.1.2012 17:31

    ::

    LYŽAŘSKÉ SOUSTŘEDĚNÍ 2012 (Lenon)

    18.1.2012 8:47

    ::

    CELO ZIMNÍ SOUTĚŽ (Lenon)

    15.1.2012 13:21

    ::

    NA TŘI KRÁLE (Lenon)

    10.1.2012 8:59

    ::

    AKCE LEDEN 2012 (Lenon)

    6.1.2012 22:27

    ::

    BA 2010 (Likas)

    2.1.2012 15:39

    ::

    NA TŘI KRÁLE (Lenon)

    28.12.2011 17:50

    ::

    MIMOŘÁDNÝ TRÉNINK – ZÁVOD (Lenon)

    27.12.2011 17:03

    ::

    ŠTĚDRÝ DEN - MĚSTSKÉ SKÁLY 2011 (Lenon)

    25.12.2011 16:39

    ::

    Štědrodenní výběh - Jevany (Markéta)

    24.12.2011 6:56

    ::

    PF 2012 (Lenon)

    23.12.2011 18:21

    ::

    VÝBĚH NA MĚSTSKÝ (Lenon)

    22.12.2011 19:11

    ::

    POSLEDNÍ TRÉNINK V ROCE 2011 (Lenon)

    17.12.2011 9:10

    ::

    BÍLÁ STOPA (Lenon)

    8.12.2011 7:36

    ::

    TĚLOCVIČNY (Lenon)

    7.12.2011 10:55

    ::

    MIKULÁŠSKÝ BĚH (Lenon)

    6.12.2011 8:56

    ::

    Dozvuky Valné ... (Lenon)

    1.12.2011 15:17

    ::

    VH a Zakončení sezóny 2011 (Lenon)

    24.11.2011 14:31

    ::

    Zakončení sezóny (Lenon)

    24.11.2011 10:23

    ::

    TĚLOCVIČNA (Lenon)

    19.11.2011 12:09

    ::

    Mistrovství světa ve SMIKu 2011 (Markéta)

    13.11.2011 21:12

    ::

    LMMM2011 - Zlatý krýgl (Tuci)

    6.11.2011 20:42

    ::

    LOB (Likas)

    6.11.2011 17:43

    ::

    POSLEDNÍ KUFR (Lenon)

    3.11.2011 11:21

    ::

    Poslední závody (Lenon)

    1.11.2011 14:18

    ::

    Nové cyklodresy (Markéta)

    1.11.2011 9:37

    ::

    GRAND PRIX EGER 2011 (Lenon)

    31.10.2011 19:35

    ::

    Podzimní mini soustředění (Gábina)

    27.10.2011 14:44

    ::

    EGER GP 2011 (Lenon)

    25.10.2011 22:03

    ::

    FINIS CORONAT OPUS (Lenon)

    24.10.2011 12:14

    ::

    HOROKROS a závěr běhů 23.10.2011 (Lenon)

    23.10.2011 14:39

    ::

    6. HŽP Rájec, 22.11.2011 (Lenon)

    20.10.2011 21:10

    ::

    23.10.2011 - HOROKROS (Lenon)

    20.10.2011 11:05

    ::

    Konečné výsledky štafet (Lenon)

    18.10.2011 8:12

    ::

    TRÉNINK 18.10. 2011 (Lenon)

    17.10.2011 11:36

    ::

    5. HŽP Mrsklesy (Lenon)

    16.10.2011 22:49

    ::

    Šumperská hodinovka (Petr)

    16.10.2011 21:01

    ::

    Žabiňácký oblž (Likas)

    15.10.2011 21:57

    ::

    Hodinovka a Cooperův test 12.10.2011 (Lenon)

    12.10.2011 21:52

    ::

    MČR oblastních výběrů žactva (Lenon)

    11.10.2011 7:16

    ::

    Poslední část sezóny ... (Lenon)

    4.10.2011 22:11

    ::

    TRÉNINK 4.10.2011 (Lenon)

    4.10.2011 20:25

    ::

    MČR oblastních výběrů žactva (Lenon)

    2.10.2011 21:39

    ::

    Tréninky tento týden (Lenon)

    2.10.2011 8:24

    ::

    4.HŽP a 4. HŽŠ - SRNČÍ (Lenon)

    29.9.2011 8:36

    ::

    28.9.2011 (Lenon)

    28.9.2011 12:31

    ::

    Lovák, 27.9.2011 (Lenon)

    26.9.2011 22:05

    ::

    24.9.2011 - 3.HŽP LOŠOV (Lenon)

    23.9.2011 15:52

    ::

    Prcek a Chlapák 21.9.2011 (Lenon)

    23.9.2011 11:32

    ::

    MČR 2011 - STŘÍBRNÝ ŠRÁMA (Lenon)

    21.9.2011 9:17

    ::

    TRÉNINK 20.9.2011 (Lenon)

    18.9.2011 22:05

    ::

    Závody (Likas)

    13.9.2011 22:02

    ::

    TRÉNINK 13.9.2011 (Lenon)

    12.9.2011 11:57

    ::

    2.HŽJ - Raduň (Lenon)

    11.9.2011 18:58

    ::

    DERNIÉRA D18 - štafety a sprint (Lenon)

    8.9.2011 16:14

    ::

    Běh na Senovou (Lenon)

    7.9.2011 21:38

    ::

    Trénink 6.září - PRO ZACÁTEK ... (Lenon)

    7.9.2011 21:26

    ::

    ŽB MORAVA (Lenon)

    7.9.2011 16:07

    ::

    Orienteering festival 2011 (Lenon)

    5.9.2011 23:12

    ::

    (Věrka)

    5.9.2011 16:54

    ::

    LETNÍ TÁBOR KRÁSNÉ 2011 (Lenon)

    31.8.2011 9:02

    ::

    TRÉNINK PODZIM 2011 (Lenon)

    29.8.2011 21:51

    ::

    LETNÍ TÁBOR 3 (Habice a Hery)

    20.8.2011 12:18

    ::

    Letní tábor 1 (Lenon)

    4.8.2011 13:30

    ::

    LETNÍ TÁBOR 2011 (Lenon)

    12.7.2011 11:11

    ::

    GUNA A KUBYK (Lenon)

    12.7.2011 11:09

    ::

    CENA STŘEDNÍ MORAVY 2011 (Lenon)

    12.7.2011 11:02

    ::

    BIKE ADVENTURE 2011 (Lenon)

    9.7.2011 9:04

    ::

    Z V Ů L E 2011 (Lenon)

    30.6.2011 18:53

    ::

    HODNOCENÍ SEZÓNY NA PŮLSILVESTRA (Lenon)

    28.6.2011 23:23

    ::

    PUCHAR WAWELU (Lenon)

    28.6.2011 13:51

    ::

    10.HŽJ a 8.ŽB - ČECHY POD KOŠÍŘEM (Lenon)

    28.6.2011 11:35

    ::

    5. LODM (Lenon)

    21.6.2011 15:33

    ::

    Jaro Pavla Paloncýho v časopise OB (Lenon)

    20.6.2011 10:23

    ::

    6. a 7. B ŽEBŘÍČEK STARÉ HAMRY (Lenon)

    16.6.2011 6:39

    ::

    TRÉNINK 14.6.2011 (Lenon)

    15.6.2011 9:18

    ::

    NESMĚŘ - MČR NA KRÁTKÉ TRATI (Lenon)

    10.6.2011 11:53

    ::

    LETNÍ TÁBOR 2011 (Lenon)

    9.6.2011 16:39

    ::

    WAWEL CUP 2011 (Lenon)

    9.6.2011 14:51

    ::

    MČR KRÁTKÁ TRAŤ (Lenon)

    9.6.2011 11:11

    ::

    BiciOri a Triatlon (Likas)

    7.6.2011 10:32

    ::

    TRÉNINK 07.ČERVNA 2011 (Lenon)

    7.6.2011 6:54

    ::

    ČTVRTÁ ANETKA (Lenon)

    2.6.2011 6:22

    ::

    VÝSLEDKY z tréninků (Lenon)

    1.6.2011 18:05

    ::

    Přebor škol 2011 (Lenon)

    31.5.2011 6:41

    ::

    KLUBOVÉ CYKLO DRESY (Lenon)

    30.5.2011 7:04

    ::

    5. ŽB - VOLÁRNA (Lenon)

    28.5.2011 19:59

    ::

    KLASIKA - 4.ŽB a .8. HŽJ - VOLÁRNA (Lenon)

    28.5.2011 19:55

    ::

    SPRINT - KOKORY (Lenon)

    26.5.2011 7:57

    ::

    Z pražských luhů a hájů podruhé (Markéta)

    23.5.2011 17:36

    ::

    TRÉNINK 24.05. 2011 (Lenon)

    23.5.2011 9:04

    ::

    Sprint cup Pardubice (Lenon)

    22.5.2011 10:30

    ::

    5. LODM (Lenon)

    22.5.2011 8:32

    ::

    PŘEBOR ŠKOL (Lenon)

    17.5.2011 1:10

    ::

    Úterní trénink (Věrka)

    15.5.2011 20:30

    ::

    Opavská Kalvárie (Lenon)

    12.5.2011 20:42

    ::

    VELIKONOCE - MAPY A VÝSLEDKY (Lenon)

    9.5.2011 17:24

    ::

    TRÉNINK 10.května (Lenon)

    8.5.2011 14:53

    ::

    SVOJANOVSkĚ ŠTAFETY (Lenon)

    8.5.2011 14:00

    ::

    SVOJANOVSKÝ DIVOČÁK (Lenon)

    1.5.2011 8:47

    ::

    Dvojzávod nad Zlatými Horami (Lenon)

    28.4.2011 21:19

    ::

    5.HŽJ + 2.HŽŠ (Lenon)

    28.4.2011 9:02

    ::

    MARKOVICE (Lenon)

    26.4.2011 21:11

    ::

    VIDNAVA OPĚT (Lenon)

    26.4.2011 19:16

    ::

    Velikonoční soustředění Vidnava (Zdenál)

    24.4.2011 18:42

    ::

    VIDNAVA 2011 (Lenon)

    19.4.2011 20:43

    ::

    VELIKONOČNÍ SOUSTŘEDĚNÍ (Lenon)

    18.4.2011 14:39

    ::

    KUBYKŮV PŮLMARATÓN (Lenon)

    17.4.2011 23:31

    ::

    Z pražských lesů (Újezdský duatlon) (Markéta)

    16.4.2011 22:13

    ::

    Mistrovství Jihomoravské oblasti na krátké trati (Likas)

    14.4.2011 23:18

    ::

    TRÉNINK 12. DUBNA (Lenon)

    13.4.2011 9:53

    ::

    VEDENÍ V SOUTĚŽI (VŠICHNI Z KSU)

    12.4.2011 14:48

    ::

    Mistrovství Moravy štafet (Lenon)

    11.4.2011 23:26

    ::

    Fotky ze štafet (Věrka)

    11.4.2011 20:56

    ::

    1.ŽB - Mistrovství Moravy a 4.HŽJ (Lenon)

    10.4.2011 21:47

    ::

    VÍTĚZSTVÍ KSU (Lenon)

    10.4.2011 14:01

    ::

    Pavla Paloncýho čeká boj s brazilskou džunglí (Věrka)

    9.4.2011 20:57

    ::

    MM 2011 (Lenon)

    8.4.2011 17:07

    ::

    TRÉNINK 5.DUBNA (Lenon)

    7.4.2011 7:12

    ::

    OB POSTUPY (Lenon)

    4.4.2011 11:17

    ::

    MHO v NOB a 3.HŽJ (Lenon)

    1.4.2011 10:50

    ::

    PTENSKÝ KÁJA (Lenon)

    29.3.2011 21:05

    ::

    TRÉNINK 29. BŘEZNA (Lenon)

    28.3.2011 8:49

    ::

    TRÉNINKY JARO (Lenon)

    27.3.2011 19:20

    ::

    OBLASŤÁKY 26. března (Lenon)

    25.3.2011 7:31

    ::

    HANÁCKÝ ŽEBŘÍČEK JARO (Lenon)

    23.3.2011 9:05

    ::

    TRÉNINK 22.3.2011 (Lenon)

    23.3.2011 8:53

    ::

    L E M R Y (Lenon)

    21.3.2011 8:56

    ::

    CHLAPÁCI A PRCCI (Lenon)

    20.3.2011 22:51

    ::

    Svojanovský divočák (Markéta)

    20.3.2011 21:01

    ::

    JARNÍ POHÁR (Lenon)

    17.3.2011 22:53

    ::

    SUPERSPRINT na Hlucháku (Lenon)

    15.3.2011 19:44

    ::

    L I P I CE O P E N - 2011 (Lenon)

    14.3.2011 20:24

    ::

    TRÉNINK 15.3. - HLUCHÁK (Lenon)

    14.3.2011 10:37

    ::

    LIPICA 2011 (Lenon)

    9.3.2011 15:17

    ::

    TRÉNINK - TĚLOCVIČNA (Lenon)

    7.3.2011 7:16

    ::

    Přihlášky (Likas)

    5.3.2011 18:21

    ::

    LIPICA OPEN 2011 (Lenon)

    2.3.2011 8:37

    ::

    Jesenický maratón (Lenon)

    22.2.2011 19:54

    ::

    Jesenický lyžařský maratón (Lenon)

    22.2.2011 19:33

    ::

    TRÉNINK 22.února (Lenon)

    21.2.2011 10:30

    ::

    H A D I (Lenon)

    17.2.2011 20:25

    ::

    1000 LD ŠTAFETY (Lenon)

    17.2.2011 19:06

    ::

    LANOVÉ DÉLKY - jednotlivci (Lenon)

    16.2.2011 20:53

    ::

    Pavel Paloncý ml. byl ze závodu vyřazen (Věrka)

    10.2.2011 19:02

    ::

    ÚNOROVÉ VÍTĚZSTVÍ (Lenon)

    8.2.2011 19:03

    ::

    Pavel Paloncý na Rej.cz (Věrka)

    26.1.2011 15:14

    ::

    TRENINK 25.1. (Lenon)

    20.1.2011 14:37

    ::

    Okolo Paprsku (Lenon)

    19.1.2011 10:01

    ::

    TRENINK 18.11. (Lenon)

    17.1.2011 7:36

    ::

    MAPAŘINA, ŽÁDNÁ DŘINA (Lenon)

    13.1.2011 13:10

    ::

    TRÉNINK 11.1.11 (Lenon)

    4.1.2011 21:34

    ::

    Rok 2011 nám začal !!! (Lenon)

    28.12.2010 8:58

    ::

    PF 2011 (KSU)

    25.12.2010 8:49

    ::

    Pěkné vánoční svátky (KSU)

    22.12.2010 17:17

    ::

    třetí do štafety (Tuci)

    21.12.2010 20:48

    ::

    TRÉNINK 21.12.2010 (Lenon)

    21.12.2010 8:58

    ::

    Předposlední týden 2010 (Lenon)

    14.12.2010 20:06

    ::

    TRÉNINK 14.12.2010 (Lenon)

    12.12.2010 9:59

    ::

    ŠUMAVA 2009 (Lenon)

    9.12.2010 10:48

    ::

    BĚŽKY 2010/11 (Lenon)

    8.12.2010 9:25

    ::

    TRENINK 7.12.2010 (Lenon)

    6.12.2010 11:27

    ::

    JEDNADVACET -- OKO BERE (Lenon)

    5.12.2010 19:16

    ::

    VALNÁ HROMADA (Lenon)

    1.12.2010 12:22

    ::

    TRÉNINK 30.11.2010 (Lenon)

    24.11.2010 11:58

    ::

    (výbor KSU)

    24.11.2010 8:25

    ::

    TRÉNINK 23.11 (Lenon)

    20.11.2010 9:21

    ::

    TRÉNINK 16.11.2010 (Lenon)

    15.11.2010 19:35

    ::

    Eger GP 2010 - fotky (Zed)

    14.11.2010 15:54

    ::

    LIGU MALÝCH MORAVSKÝCH MĚST (Lenon)

    11.11.2010 20:48

    ::

    Rekapitulace ukončené sezóny (Lenon)

    10.11.2010 21:59

    ::

    MČR v horském OB (Lenon a Ančík)

    10.11.2010 8:19

    ::

    TRENINK 9.11.2010 (Lenon)

    8.11.2010 10:07

    ::

    TĚLOCVOČNA 2010/2011 (Lenon)

    4.11.2010 22:32

    ::

    EGER GP 2010 ZÁVODNÍ_6 (Lenon)

    3.11.2010 22:07

    ::

    EGER GP 2010 TERMÁLNÍ A SKLÍPKOVÝ_5 (Lenon)

    3.11.2010 19:08

    ::

    EGER GP 2010 TURISTICKÝ_4 (Lenon)

    3.11.2010 11:20

    ::

    Csérepfalu – midddle (Šráma)

    3.11.2010 7:19

    ::

    EGER GP 2010_2 (Habice)

    1.11.2010 12:36

    ::

    EGER GP 2010_1 (Lenon)

    1.11.2010 12:24

    ::

    Poslední závody 6.HŽP a 7. HŽP (Lenon)

    27.10.2010 7:18

    ::

    Trénink 26.10. (Lenon)

    26.10.2010 21:28

    ::

    EGER GRAND PRIX (Lenon)

    25.10.2010 11:34

    ::

    23.10. – 5.HŽP SSU - Sudkov (Lenon)

    22.10.2010 22:08

    ::

    LOBy (Likas)

    20.10.2010 21:03

    ::

    PREMIÉRA SE VYDAŘILA (Lenon)

    20.10.2010 11:24

    ::

    Výsledky z tréninku (Věrka)

    17.10.2010 18:48

    ::

    TRÉNINK 19.10.2010 (Lenon)

    11.10.2010 20:18

    ::

    TRÉNINK 12.10.2010 (Lenon)

    10.10.2010 14:33

    ::

    PETRUŠOVSKÝ DIVOČÁK (Lenon)

    7.10.2010 18:00

    ::

    Petrušovský divočák (Tuci)

    7.10.2010 7:24

    ::

    COOPERŮV TEST A HODINOVKA (Lenon)

    4.10.2010 11:20

    ::

    2.HŽP – Dlouhá stráň (Lenon)

    3.10.2010 13:46

    ::

    Frogr na MS v Adventure Race 2010 ve Španělsku (Věrka)

    1.10.2010 15:41

    ::

    CHLAPÁCI A PRCCI (Lenon)

    30.9.2010 10:13

    ::

    2. HŽP Dlouhá Stráň (Lenon)

    27.9.2010 17:03

    ::

    MČR ŠTAFET, KLUBŮ A OBLASTNÍCH DRUŽSTEV (Lenon)

    24.9.2010 20:05

    ::

    Ještě jednou KLASIKA (Lenon)

    22.9.2010 14:35

    ::

    TRÉNINK 21.09.2010 (Lenon)

    20.9.2010 21:36

    ::

    KLASIKA 2010 (Lenon)

    15.9.2010 9:44

    ::

    TRÉNINK 14.09. (Lenon)

    13.9.2010 21:31

    ::

    KLASIKA 12. září (Lenon)

    13.9.2010 21:07

    ::

    MTBO Soběšice (Likas)

    11.9.2010 21:12

    ::

    KRÁTKÁ TRAŤ, 11. září (Lenon)

    10.9.2010 13:31

    ::

    Fotky ze sprintu a štafet (Lenon)

    9.9.2010 10:39

    ::

    ŽA a ŽB, Stará Ves (Lenon)

    8.9.2010 20:58

    ::

    TRENINK 07.09.2010 (Lenon)

    8.9.2010 19:48

    ::

    JEŠTĚ TY ŠTAFETY (Lenon)

    7.9.2010 12:56

    ::

    NOMINOVANÍ (Lenon)

    6.9.2010 21:28

    ::

    Janča, Domča i Ondra byli nominování na MČR ve štafetách (Věrka)

    6.9.2010 10:37

    ::

    SPRINT JANSKÉ LÁZNĚ (Lenon)

    31.8.2010 18:07

    ::

    SKONČILY NÁM PRÁZDNINY . . . (Lenon)

    31.8.2010 16:59

    ::

    Poslední vícedenní (Lenon)

    26.8.2010 16:15

    ::

    LETNÍ TÁBOR 3 (Lenon)

    23.8.2010 12:23

    ::

    LETNÍ TÁBOR PO DRUHÉ (Lenon)

    22.8.2010 22:56

    ::

    LETNÍ TÁBOR (Lenon)

    16.8.2010 21:52

    ::

    Triatlon (Likas)

    9.8.2010 19:40

    ::

    LETNÍ TÁBOR (Lenon)

    6.8.2010 9:23

    ::

    BIKE ADVENTURE (Taxikář Lenon)

    5.8.2010 17:39

    ::

    HSH Vysočina (Lenon)

    31.7.2010 11:04

    ::

    Ž E B Ř Í Č K Y (Lenon)

    31.7.2010 10:52

    ::

    26. 06. 2010 Ptenský Kája (Lenon)

    30.7.2010 10:40

    ::

    Trénink 22.6.2010 (Lenon)

    30.7.2010 10:23

    ::

    19.-20.6.2010 6. a 7. ŽB Morava, Veverské Knínice (Lenon)

    29.7.2010 20:29

    ::

    OKURKY (Lenon)

    18.6.2010 20:17

    ::

    TRENINK 15. 6.2010 (Lenon)

    18.6.2010 18:23

    ::

    MČR - KRÁTKÁ TRAŤ (Lenon)

    10.6.2010 18:52

    ::

    Ž E B Ř Í Č K Y (Lenon)

    9.6.2010 17:14

    ::

    TRÉNINK 8.6.2010 (Lenon)

    9.6.2010 16:59

    ::

    NOVÝ BOR - Velenice ŽA (Lenon)

    8.6.2010 14:45

    ::

    5.6. - 8.HŽJ - Vrbno pod Pradědem (Lenon)

    5.6.2010 9:50

    ::

    Kača mezinárodní - 3. mezinárodní mistrovství USIC železničářů / Belgie (Tuci)

    5.6.2010 9:33

    ::

    Biky v Seleticích (Tuci)

    3.6.2010 19:27

    ::

    Květnový Ranking (Lenon)

    3.6.2010 11:14

    ::

    Závody 05.-06.2010 (Lenon)

    3.6.2010 11:08

    ::

    TRÉNINK 01.06.2010 (Lenon)

    30.5.2010 17:47

    ::

    VÍKEND NA DALOVĚ (Lenon)

    25.5.2010 21:17

    ::

    Trénink 25.5.2010 (Lenon)

    24.5.2010 11:05

    ::

    Štafetový víkend (Lenon)

    21.5.2010 15:18

    ::

    Chlapácké jaro končí (Lenon)

    21.5.2010 14:09

    ::

    Krajské finále přeboru škol (Lenon)

    18.5.2010 22:54

    ::

    Áčka a Béčka na Držkové (Lenon)

    18.5.2010 20:27

    ::

    MČR ve Sprintu (Markéta)

    17.5.2010 21:06

    ::

    Mistrovství ČR ve sprintu (Lenon)

    13.5.2010 7:35

    ::

    Závody 14.-16. května (Lenon)

    12.5.2010 9:19

    ::

    TRÉNINK 11.5.2010 (Lenon)

    11.5.2010 20:20

    ::

    Tréninky (Markéta)

    8.5.2010 20:17

    ::

    LETNÍ TÁBOR (Lenon)

    7.5.2010 13:46

    ::

    Pohár žactva (Lenon)

    5.5.2010 21:08

    ::

    TRÉNINK 4.5.2010 (Lenon)

    3.5.2010 20:07

    ::

    Oblastní závod štafet (Lenon)

    2.5.2010 14:30

    ::

    Oblastní žebříček ve Zlatých Horách (Lenon)

    26.4.2010 6:53

    ::

    TRÉNINK 27.4. (Lenon)

    25.4.2010 14:51

    ::

    Mistrovství HO na kalsické trati v Pohoře (Lenon)

    23.4.2010 15:48

    ::

    TRÉNINK 20.4. (Lenon)

    21.4.2010 9:21

    ::

    OBLASTNÍ DRUŽSTVO ŽACTVA (Lenon)

    20.4.2010 8:58

    ::

    Brdský oblasťák (Markéta)

    19.4.2010 14:03

    ::

    HANÁCKÝ ŽEBŘÍČEK JARO (Lenon)

    18.4.2010 15:04

    ::

    3. HŽJ - krátká trať, 4. HŽJ - sprint UOL (Lenon)

    16.4.2010 16:38

    ::

    Mistrovství HO na Krátké a ve Sprintu (Lenon)

    15.4.2010 7:20

    ::

    Český pohár štafet (Lenon)

    13.4.2010 11:44

    ::

    Trénink 13. dubna (Lenon)

    12.4.2010 21:08

    ::

    2. Hanácký žebříček jaro (Lenon)

    12.4.2010 10:13

    ::

    Mistrovství Moravy (Lenon)

    6.4.2010 9:50

    ::

    Velikonoční soustředění Svojanov (Lenon)

    31.3.2010 10:01

    ::

    Výsledky z tréninku (Zed)

    29.3.2010 15:13

    ::

    Trénink 30. -31. března (Lenon)

    28.3.2010 11:34

    ::

    První kufr (Lenon)

    26.3.2010 7:30

    ::

    VELIKONOČNÍ SOUSTĚDĚNÍ (Lenon)

    23.3.2010 14:08

    ::

    1.HŽJ - Hanácký žebříček jaro (Lenon)

    18.3.2010 19:54

    ::

    Fotky z Lipice (Zed)

    18.3.2010 10:42

    ::

    JARO (Lenon)

    17.3.2010 20:13

    ::

    MTBO (Likas)

    17.3.2010 19:16

    ::

    LipicaOpen 2010 (Markéta)

    15.3.2010 13:37

    ::

    Soustředění v Čelechovicích (Věrka)

    10.3.2010 15:02

    ::

    ŽEBŘÍČEK SÁLOVÉHO DIVOČÁKA (Lenon)

    10.3.2010 13:11

    ::

    ONDRYSOVO FINÁLE (Lenon)

    8.3.2010 13:39

    ::

    Týden 8. - 14. 03. 2010 (Lenon)

    26.2.2010 17:41

    ::

    Jarní pohár (Lenon)

    21.2.2010 10:32

    ::

    Jaro se blíží (Lenon)

    16.2.2010 7:33

    ::

    Prázdniny (Lenon)

    15.2.2010 11:58

    ::

    ŠTAFETY (Lenon)

    15.2.2010 10:37

    ::

    1000 Lanových délek (Lenon)

    10.2.2010 22:07

    ::

    Žebříček sálového Divočáka (Lenon)

    10.2.2010 13:07

    ::

    Mikulášův běh (Lenon)

    9.2.2010 22:18

    ::

    Mistrovství Moravy 2010 - stránky spuštěny (Tuci)

    8.2.2010 10:01

    ::

    Týden 8.-14.2.2010 (Lenon)

    2.2.2010 12:08

    ::

    Opět běžky (Lenon)

    26.1.2010 20:54

    ::

    Lyžařské závody (Lenon)

    26.1.2010 20:45

    ::

    (Lenon)

    20.1.2010 8:22

    ::

    Běžky (Lenon)

    14.1.2010 10:29

    ::

    Sálový Divočák (Lenon)

    13.1.2010 11:19

    ::

    Tělocvična (Lenon)

    6.1.2010 16:19

    ::

    Tělocvična (Lenon)

    30.12.2009 12:04

    ::

    (Lenon)

    27.12.2009 20:11

    ::

    ŠTĚDRÝ DEN 2009 (Lenon)

    23.12.2009 14:36

    ::

    PF 2010 (Lenon)

    21.12.2009 20:27

    ::

    Štědrodenní výběh na Městský skály (Lenon)

    21.12.2009 12:53

    ::

    Tělocvična (Lenon)

    20.12.2009 19:22

    ::

    hledá se třetí do štafety (Kato)

    15.12.2009 21:11

    ::

    VRCHOL SEZÓNY (Lenon)

    15.12.2009 19:27

    ::

    ZAKONČENÍ 2009 (Lenon)

    15.12.2009 8:48

    ::

    VALNÁ HROMADA 2009 (Lenon)

    10.12.2009 10:43

    ::

    Mikulášské noční bloudění (Lenon)

    9.12.2009 9:54

    ::

    Valná hromada a zakončení sezóny 2009 (Lenon)

    6.12.2009 18:57

    ::

    XMAN.cz (Tuci)

    4.12.2009 14:10

    ::

    Tým Veselí bratři za 10 dní uběhl Camino de Santiago (Věrka)

    18.11.2009 22:55

    ::

    První zpráva o španělském dobrodružství Veselých bratrů (Věrka)

    17.11.2009 22:57

    ::

    Meeting Orientamento Venezia 2009 (Markéta)

    11.11.2009 20:14

    ::

    VÝSLEDKY (Lenon)

    11.11.2009 12:13

    ::

    840 km za 10 dní (Věrka)

    10.11.2009 13:16

    ::

    Krígl 2010 (Tuci)

    9.11.2009 18:43

    ::

    Krígl 2009 (Tuci)

    9.11.2009 17:50

    ::

    Tělocvična 10.11. (Lenon)

    5.11.2009 22:22

    ::

    Dvoudenní závody Eger GP (Lenon)

    5.11.2009 20:52

    ::

    RABŠTEJNSKÝ KOCOUR (Lenon)

    5.11.2009 20:46

    ::

    CESTA ZA TEPLÝMI PRAMENY A VINNÝMI SKLÍPKY DO MAĎARSKA (Vovo)

    4.11.2009 12:35

    ::

    Termálfürdő – termály (Věrka)

    4.11.2009 11:33

    ::

    MAĎARSKO - BÜKK 2009 (Lenon)

    3.11.2009 11:58

    ::

    Egészségére - na zdraví (Věrka, foto: Lenon)

    3.11.2009 10:46

    ::

    OBLASTNÍ ŽEBŘÍČEK (Lenon)

    2.11.2009 12:03

    ::

    EGER GRAND PRIX (Lenon)

    31.10.2009 15:12

    ::

    Neaktuální příspěvek (Likas)

    27.10.2009 20:44

    ::

    Typologie běžce - tragéd (Gábina)

    27.10.2009 20:13

    ::

    Podzimní oblastňák v Říčanech (Gábina)

    25.10.2009 23:17

    ::

    Z Bělkovic jsme dovezli 2 x bronz a 2 x zlato (Věrka)

    24.10.2009 13:03

    ::

    PŘEBOR ŠKOL (Lenon)

    23.10.2009 12:52

    ::

    6. oblž ASU (Likas)

    18.10.2009 15:24

    ::

    Chlapácký běh a Prcek (Lenon)

    17.10.2009 8:49

    ::

    Horokros (Lenon)

    16.10.2009 8:51

    ::

    Majka Chmelařová (Lenon)

    15.10.2009 20:10

    ::

    4.HŽP Zlaté Hory (Lenon)

    13.10.2009 21:07

    ::

    Mistrovství železničářů USIC v orientačním běhu (Kača)

    13.10.2009 7:23

    ::

    Ohlasy (Lenon)

    12.10.2009 12:08

    ::

    PREMIÉRA NEJMENŠÍCH (Lenon)

    11.10.2009 20:25

    ::

    Mladoňovský Divočák (Lenon)

    11.10.2009 18:03

    ::

    Poděkování (Gábina)

    9.10.2009 17:01

    ::

    zápis z jednání VV (Tuci)

    8.10.2009 11:54

    ::

    Hodinovka (Lenon)

    8.10.2009 10:23

    ::

    Mladoňovský divočák (Tuci)

    8.10.2009 10:10

    ::

    trénink 6.10.2009 (Lenon)

    5.10.2009 21:26

    ::

    Šampionát ČR klubů a oblastních výběrů (Věrka)

    4.10.2009 14:08

    ::

    Mistrovství CR štafety (Lenon)

    2.10.2009 19:45

    ::

    MČR štafety a družstva (Lenon)

    28.9.2009 20:08

    ::

    Tři zlaté a jedno stříbro pro KSU (Věrka)

    26.9.2009 10:14

    ::

    Trénink (Lenon)

    25.9.2009 22:52

    ::

    Bejky (Likas)

    22.9.2009 16:33

    ::

    Helsinky 2009 (Markéta)

    22.9.2009 10:37

    ::

    KLASIKA 2009 (Lenon)

    21.9.2009 9:32

    ::

    Umřel Mirek Homola (Lenon)

    16.9.2009 14:36

    ::

    Trénink nad Králcem (Lenon)

    14.9.2009 11:20

    ::

    Končené výsledky B žebříčku Morava (Lenon)

    13.9.2009 21:02

    ::

    ŽA a ŽB Vrbno pod Pradědem (Lenon)

    9.9.2009 17:35

    ::

    ČPŠ a ŽA sprint Liberec (Zed)

    9.9.2009 10:42

    ::

    Podzimní tréninky (Lenon)

    8.9.2009 11:58

    ::

    Mladoňovský divočák (Tuci)

    7.9.2009 22:44

    ::

    O Hanicíííí, která se nemohla dočkat (Věrka)

    7.9.2009 14:21

    ::

    Výsledky Běhu na Senovou (Věrka)

    1.9.2009 12:48

    ::

    Zahradní slavnost 29.8.2009 (Lenon)

    30.8.2009 7:23

    ::

    Vrchol extrémní vytrvalostní sezóny (Frogr)

    30.8.2009 7:19

    ::

    Bayerwald Adventure Trophy (Frogr)

    30.8.2009 7:11

    ::

    Rogaining (Frogr)

    28.8.2009 20:39

    ::

    Zahradní slavnost (Lenon)

    28.8.2009 14:14

    ::

    OŘEZÁVÁTKA V AKCI (Lenon)

    25.8.2009 22:28

    ::

    Ještě jednou letní tábor ve fotkách (Lenon)

    25.8.2009 17:43

    ::

    Mates (Likas)

    21.8.2009 0:38

    ::

    Pár fotek z tábora (Domča)

    20.8.2009 23:31

    ::

    Tišnovský triatlon (Likas)

    20.8.2009 23:09

    ::

    Letní tábor (Ondra Jílek)

    18.8.2009 14:37

    ::

    2009 ŠÉNTÁL !!! (Lenon)

    17.7.2009 14:34

    ::

    Merida Bike Adventure 2009 (Markéta)

    12.7.2009 10:11

    ::

    MAJKA (Lenon)

    8.7.2009 12:34

    ::

    Fotky z ADVANTY (Zed)

    7.7.2009 16:01

    ::

    Merida Bike Vysočina 09 (Likas)

    7.7.2009 8:18

    ::

    SUPROVÁ ADVANTA (Lenon)

    30.6.2009 12:20

    ::

    Sláva Srovnal + 19.6.2009 (Lenon)

    26.6.2009 10:34

    ::

    Prázdninové závody (Lenon)

    26.6.2009 10:16

    ::

    MČR rogainingu (Lenon)

    22.6.2009 11:49

    ::

    Honza Petržela - Ňuf (Lenon)

    22.6.2009 11:41

    ::

    Mistrovství ČR ve sprintu a krátké trati (Lenon)

    18.6.2009 10:34

    ::

    Závody na Libavé (Lenon)

    18.6.2009 8:25

    ::

    Jaro končí (Lenon)

    12.6.2009 16:52

    ::

    áčka na Kůstrém (Tuci)

    8.6.2009 8:46

    ::

    Trénink v úterý 09. června (Lenon)

    8.6.2009 8:37

    ::

    Finále přeboru škol (Lenon)

    4.6.2009 19:54

    ::

    4.-5. ŽB Kamínka (Lenon)

    31.5.2009 23:21

    ::

    Pražský oblasťák - sobota (Tuci)

    28.5.2009 19:19

    ::

    Štafety (Frogr)

    22.5.2009 9:27

    ::

    Chlapáci a Prcci (Lenon)

    21.5.2009 14:43

    ::

    Víkendová Béčka v Pohoře a v Rudce (Lenon)

    20.5.2009 12:02

    ::

    víkendová áčka v Krtech (Tuci)

    18.5.2009 17:06

    ::

    Trénink 19.05. (Lenon)

    14.5.2009 11:09

    ::

    Z treninku (Lenon)

    11.5.2009 14:13

    ::

    článek na Reji (Tuci)

    10.5.2009 22:17

    ::

    Další pražský oblasťák - sprint na Žižkově (Gábina)

    5.5.2009 10:16

    ::

    Hanácký žebříček a Superžebříček (Tuci)

    28.4.2009 23:39

    ::

    Šumperský divočák 2009 (Tuci)

    22.4.2009 19:32

    ::

    Mistrovství Moravy - klasická trať (Gábina)

    15.4.2009 8:01

    ::

    tréninky, Chlapáky, ... - jaro 2009 (Tuci)

    6.4.2009 23:24

    ::

    Pražský oblasťák (Kubyk)

    5.4.2009 13:09

    ::

    2. a 3. závod HŽJ (Domča)

    31.3.2009 18:07

    ::

    1. jarní kufr (Šárka)

    30.3.2009 21:43

    ::

    Nehanácké oblasťáky / Lukáš byl druhý (Tuci)

    25.3.2009 22:22

    ::

    Chlapák 2009 (Věrka)

    25.3.2009 21:44

    ::

    Šumperský divočák 2009 (Tuci)

    24.3.2009 9:10

    ::

    Velikonoční soustředění - Jedovnice (Tuci)

    23.3.2009 22:43

    ::

    Mistrovství Moravy 2010 (Tuci)

    23.3.2009 22:01

    ::

    Naše Lipica na Rej.cz (Věrka)

    19.3.2009 19:35

    ::

    Fotky z Lipice (Tuci)

    18.3.2009 16:38

    ::

    Lipica Open 2009 (Frogr)

    16.3.2009 18:25

    ::

    Citov s Vojtíkem (Věrka)

    1.3.2009 18:08

    ::

    Komišovo jubileum (Lenon)

    4.2.2009 20:29

    ::

    Výběr fotek (Lenon)

    18.1.2009 15:46

    ::

    Sněžná (Lenon)

    13.1.2009 9:11

    ::

    stránky www.ksu.cz opět funkční (Tuci)

    26.12.2008 14:09

    ::

    PF 2009 (Lenon)

    19.12.2008 14:28

    ::

    Štědrodenní výběh na Městský (Lenon)

    14.12.2008 8:40

    ::

    Nejlepší v roce 2008 (Lenon)

    13.12.2008 7:35

    ::

    15 let klubu (Lenon)

    12.12.2008 18:07

    ::

    Méně aktuálně (Lenon)

    11.12.2008 11:11

    ::

    aktuálně (Lenon)

    9.12.2008 7:37

    ::

    Tréninky (Lenon)

    7.12.2008 20:25

    ::

    Zakončení sezóny 2008 (Lenon)

    5.12.2008 9:44

    ::

    Valná hromada 2008 (Markéta)

    27.11.2008 7:22

    ::

    Seminář Želiv (Lenon)

    23.11.2008 18:56

    ::

    Seminář rozhodčích a trenérů (Lenon)

    19.11.2008 19:11

    ::

    HŽP a Superžebříček (Lenon)

    18.11.2008 15:26

    ::

    Meeting Orientamento Venezia 2008 (Markéta)

    9.11.2008 18:40

    ::

    Zlatý krígl 2008 - nebo stříbrný? (Tuci)

    7.11.2008 12:23

    ::

    Nástěnka klubu vytrvalostních sportů (Lenon)

    5.11.2008 21:49

    ::

    Koloběh 2008 (Pavča)

    27.10.2008 10:42

    ::

    Fotky - Bratrušovský divočák (Markéta)

    22.10.2008 11:31

    ::

    Bratrušovský divočák ve fotkách (Lenon)

    20.10.2008 16:28

    ::

    Chlapák + Prcek (Lenon)

    18.10.2008 19:35

    ::

    Bratrušovský divočák je za námi (Tuci)

    16.10.2008 22:58

    ::

    Bratrušovský divočák (Tuci)

    12.10.2008 10:56

    ::

    Bratrušovský divočák - pořádáme (Tuci)

    11.10.2008 17:03

    ::

    Zlatohorská rýžoviště 4.10. (Šárka)

    3.10.2008 19:44

    ::

    Mistrovství ČR klubových štafet (Lenon)

    3.10.2008 14:05

    ::

    Šumperská hodinovka (Lenon)

    1.10.2008 15:02

    ::

    MČR štafet a klubů (Markéta)

    24.9.2008 14:44

    ::

    Konečné výsledky B žebříčku - Morava (Lenon)

    24.9.2008 8:09

    ::

    Trénink na Šošole (Lenon)

    22.9.2008 21:21

    ::

    Mistrovství republiky na klasické trati (Kuba)

    17.9.2008 14:59

    ::

    Podzimní tréninky KSU (Lenon)

    16.9.2008 19:11

    ::

    ORIENTAČNÍ ŠOU I. (Lenon)

    15.9.2008 12:32

    ::

    Poslední béčka (Lenon)

    13.9.2008 7:33

    ::

    Orientační šou I. (Lenon)

    10.9.2008 11:55

    ::

    První podzimní oblasťák (Věrka)

    9.9.2008 12:53

    ::

    Bratrušovský divočák (Tuci)

    9.9.2008 12:32

    ::

    6. kolo Českého poháru štafet - 8.9. (Markéta)

    8.9.2008 20:40

    ::

    Sprint ve Vrchlabí (Kuba)

    7.9.2008 22:30

    ::

    Studenecké štafety (Tuci)

    7.9.2008 20:33

    ::

    Trénink (Lenon)

    7.9.2008 19:55

    ::

    Pěkné prázdniny v Českém ráji 23.-24.8 (LeJu)

    26.8.2008 12:51

    ::

    trénink (Lenon)

    22.8.2008 12:06

    ::

    Czech 5 days orienteering (Markéta)

    19.8.2008 22:57

    ::

    Lákající Valečov (Věrka)

    19.8.2008 21:45

    ::

    Prázdninový Vamberk (Věrka)

    21.7.2008 14:41

    ::

    Přehled záznamů MS (Markéta)

    21.7.2008 14:13

    ::

    Štafety (Markéta)

    19.7.2008 18:54

    ::

    Finale klasiky (Markéta)

    17.7.2008 19:39

    ::

    Finále middle (Markéta)

    17.7.2008 11:47

    ::

    Kvalifikace middle (Markéta)

    14.7.2008 20:30

    ::

    Finále sprintu (Lenon)

    14.7.2008 13:11

    ::

    Zahájení MS a finále sprintu v Olomouci (Markéta)

    12.7.2008 10:04

    ::

    Mistrovství světa v OB začíná (Tuci)

    11.7.2008 22:14

    ::

    MČR a Německa v rogainingu 28. a 29.6. 2008 (LeJu)

    7.7.2008 20:54

    ::

    Česká Kanada (Markéta)

    7.7.2008 20:22

    ::

    nové stránky spuštěny (Tuci)