Jsme na Facebooku Naše fotogalerie na Flickru





Sobotínský divočák 20. října 2018



Šumperský divočák 3denní závod 27.-29.7.2018



Dnes má narozeniny
Robert Žídek (40)
Martina Krčová (46)



CHLAPÁCKÝ BĚH

Chlapácký běh

Kontakt na oddíl:
vybor@ksu.cz


TOPlist


 31.5.2011 6:41 :: KLUBOVÉ CYKLO DRESY

Markéta nám zajišťuje oddílové cyklodresy, které si můžete vyzkoušet ve středu a v pátek od 18.00 -20.00 u Lenona a pak na ŽA - SJC. Můžete se vyjádřit k materiálu, střihu a určit svoji velikost.
Market mimo to i závodí a velice úspěšně na českém poháru MTBO. O víkendu na Vidnavsku byla zprvu na krátké trati šestá a v neděli vyhrála klasiku v kategorii D21B !!!



:: Lenon


Další starší novinky:

11.9.2018 20:45

::

Trénink na Bílém Kameni (Zdenál)

9.9.2018 10:41

::

Cena východních Čech (Zdenál)

7.9.2018 8:01

::

Letní tábor v Moravském Karlově (18. - 24. srpna) (Zdenál)

3.9.2018 15:16

::

Mapový trénink 4.9. (Zdenál)

27.4.2018 18:50

::

MISTROVSTVÍ MORAVY (Lenon)

20.4.2018 20:23

::

PŘEBOR ŠKOL, JUNIOR MARATÓN (Lenon)

19.4.2018 16:46

::

PRVNÍ JARNÍ CHLAPÁCKÉ BĚHY (Lenon)

18.4.2018 9:50

::

PRVNÍ JARNÍ TRÉNINKY (Lenon)

13.4.2018 10:12

::

PRVNÍ JARNÍ ZÁVODY (Lenon)

11.4.2018 11:28

::

VELIKONOCE (Lenon)

6.4.2018 8:44

::

Poslední lyžování (Lenon)

27.3.2018 20:59

::

Slovinsko – Lipica Open (8.-12. 3. 2018) (Zdenál)

2.3.2018 9:07

::

Tělocvična v březnu (Lenon)

28.2.2018 8:53

::

Poslední víkend (Lenon)

22.2.2018 20:11

::

Termální lázně Velké Losiny (Zdenál)

19.2.2018 10:28

::

J I Z E R S K Á 50 (Lenon)

18.2.2018 16:57

::

Kalendář 2018 (Lenon)

15.2.2018 17:22

::

Poslední týden (Lenon)

8.2.2018 17:19

::

T Ě L O C V I Č N A (Lenon)

5.2.2018 14:32

::

Soustředění - Návrší (Lenon)

1.2.2018 20:15

::

ZODM 2018 - Pardubický kraj (Lenon)

31.1.2018 13:16

::

Na konci ledna (Lenon)

24.1.2018 9:06

::

Z O D M (Lenon)

22.1.2018 11:19

::

OKOLO PAPRSKU (Lenon)

22.1.2018 8:41

::

FROGR - Montane Spine Race (Lenon)

19.1.2018 10:33

::

T Ě L O C V I Č N A (Lenon)

15.1.2018 10:01

::

10.-14.ledna LOBování (Lenon)

10.1.2018 12:37

::

T Ě L O C V I Č N A (Lenon)

9.1.2018 7:41

::

HAL OB (Lenon)

8.1.2018 10:15

::

6.-7.1.2018 Paprsek (Lenon)

4.1.2018 14:57

::

ZODM 2018 (Lenon)

1.1.2018 10:49

::

PF 2018 (Lenon)

13.11.2017 11:49

::

Podpora MŠMT (Zed)

24.9.2017 21:16

::

Cena východních Čech (1.9.2017) (Habice)

11.9.2017 9:09

::

(Lenon)

22.6.2017 11:24

::

17. - 18. 6. Palkovické Hůrky, 6. a 7. ŽB, MOV (Lenon)

14.6.2017 21:52

::

10. – 11. 6. 2017 – M ČR na krátké trati – Lipnice nad Sázavou (Maty)

12.6.2017 10:28

::

3.-4.6. Karlovice, 4. a 5. ŽB - VRB (Lenon)

9.6.2017 19:03

::

3. - 4. 6. 2017 – ŽA Řitka (Jonáš)

23.5.2017 22:11

::

19.-21.5.2017, 4.ŽA, ČPŠ, Javorní, Bílá Voda - ASU (Lenon)

4.6.2017 8:37

::

13. – 14. 5. 2017 - ŽA, ŽB a oblastní žebříček na Paprsku (Ondrys)

7.5.2017 20:49

::

MČR ve sprintu v Brně (Marv)

1.6.2017 20:52

::

29. - 30. 4. - 10mila 2017 - muži (Pantány a Zdenál)

30.5.2017 22:15

::

29. 4. 2017 - 10mila - ženy (Pantány a Zdenál)

15.5.2017 13:13

::

Soustředění ve Švédsku 22. 4. – 1. 5. 2017 (Hanice a Zdenál)

22.4.2017 21:36

::

Mistrovství Moravy - Otrokovice (Štěpa a Franta)

4.4.2017 8:35

::

POSLEDNÍ MĚSÍC ... (Lenon)

1.3.2017 18:27

::

OD STŘEDY DO STŘEDY 6 (Lenon)

23.2.2017 17:14

::

OD STŘEDY DO STŘEDY 5 (Lenon)

20.2.2017 13:15

::

BALTSKÉ MISTROVSTVÍ (Lenon)

17.2.2017 9:25

::

OD STŘEDY DO STŘEDY 4 (Lenon)

9.2.2017 11:30

::

OD STŘEDY DO STŘEDY 3 (Lenon)

2.2.2017 10:55

::

OD STŘEDY DO STŘEDY 2 (Lenon)

24.1.2017 20:14

::

OD STŘEDY DO STŘEDY 1 (Lenon)

17.1.2017 15:54

::

14.1.2017 - LYŽAŘENÍ (Prcek)

17.1.2017 13:01

::

TĚLOCVIČNA (Lenon)

13.1.2017 17:38

::

CO BYLO V PROSINCI. (Lenon)

21.11.2016 19:26

::

Valná hromada ala punk, 19.11.2016 (Lenon)

13.11.2016 10:06

::

Zisk licencí v letošní sezóně (Lenon)

9.11.2016 12:04

::

5.11.2016 -7.HŽP - klasika, Velký Týnec, UOL + SUPERŽEBŘÍČEK (Lenon)

25.9.2016 19:41

::

24.9.2016 – 2.HŽP – klasika, Horní Údolí, ZLH (Lenon)

19.6.2016 9:26

::

22.-24.7.2016, ŠUMPERSKÝ DIVOČÁK (Lenon)

19.6.2016 8:07

::

()

19.6.2016 8:04

::

14.6.2016, trenink krátká trať, Kunčice (Lenon)

16.6.2016 19:54

::

11.6.2016, Posluchov, krátká trať - UOL (Janča)

15.6.2016 21:40

::

8.6.2016, Přebor škol, Praha - DKP (Lenon)

15.6.2016 20:54

::

7.6.2016, Velká strana - Dolní Studénky (Lenon)

15.6.2016 20:22

::

4.-5.6.2016, ČPŠ + ŽA - sprint, Ivančice - VBM, BBM (Lenon)

13.6.2016 10:29

::

31.5.2016, trénink Sobotín (Lenon)

13.6.2016 9:01

::

28.5.-29.5.2016, ME, ŽA, ŽB, ŽC, Černá Voda - ASU, AOP (Lenon)

25.5.2016 10:15

::

24.5.2016, Trénink, krátká - Rudoltice -KSU (Lenon)

25.5.2016 8:43

::

4.-5.6.2016, VYZÝVACÍ POHÁR - Ivančice (Lenon)

23.5.2016 19:22

::

6.HŽJ, MHO krátká trať, Bruntál - SBR (Lenon)

21.5.2016 10:13

::

18.5.2016 Přebor škol, Plumlov - PLU (Lenon)

19.5.2016 9:30

::

17.5.2016, trénink + WRE, Riga (Kubyk)

17.5.2016 21:41

::

14.-15.5.2016. 2. a 3. ŽB, Zlín - TZL (Domino)

13.5.2016 9:22

::

11.5.2016 WOD + Na Baštu, Králec - KSU (Lenon)

12.5.2016 19:43

::

10.5.2016, trénink Skřítek (Lenon)

12.5.2016 13:23

::

7.5.2016, MČR sprint, Uherský Brod - LCE (Pantány a Ondra)

6.5.2016 14:24

::

5.5.2016, trénink - sprint (Lenon)

6.5.2016 9:42

::

30.4.-1.5. Trutnov Áčka -SHK,LTU a 5.HŽJ - Ženklava - MOV (Lenon)

4.5.2016 12:56

::

3.5.2016, treninky, Králec-Třemešek, vrstevnice (Lenon)

29.4.2016 11:05

::

26.4.2016, Trénink sprint - Šumperk, Zkrácená - Skřitek (Lenon)

28.4.2016 20:04

::

23.-24.4.2016, Mistrovství Moravy - TBM (Lenon)

28.4.2016 9:44

::

20.4.2016 Přebor škol + Chlapák-Prcek (Lenon)

28.4.2016 8:38

::

19.4.2016 Trenink - Hromaďák (Lenon)

18.4.2016 9:25

::

16.4.2016, MČR noční a půlmaratón (Lenon)

17.4.2016 16:02

::

16.4.2016, MHO - klasika, Ochoz u Konice, OOL (Lenon)

15.4.2016 8:58

::

Počítání a zveřejňování žebříčků v Hanácké oblasti (Lenon)

13.4.2016 19:54

::

12.4.2016, Trénink - Opakované starty (Lenon)

11.4.2016 9:48

::

JARNÍ TRÉNINKY KSU (Lenon)

9.4.2016 21:23

::

9.4.2016, MHO - sprint, Staré Město pod Sněžníkem, SSU (Lenon)

9.4.2016 9:14

::

6.6.2016, Kros Gymnázia - Chlapák/Prcek (Lenon)

7.4.2016 16:23

::

5.4.2016, trenink, SPRINT - Hluchák (Lenon)

7.4.2016 11:50

::

2.4.2016, 2.HŽJ, Rybáře, UOL+JPV (Lenon)

3.4.2016 18:06

::

24.-27.3.2016 Velikonoční soustředění - Zderaz (Lenon)

1.4.2016 18:43

::

19.-20.3.2016, 1.ČPŠ a Jarní pohár (Ondrys)

29.3.2016 20:50

::

1.HŽJ Jakartovice 19.3.2016 (Pantány)

22.3.2016 17:48

::

Soustředění ve Slovinsku a závody Lipica Open 2016 (Zdenál)

9.2.2016 8:48

::

Orienťácké tréninky v Rize (Kubyk)

4.2.2016 11:59

::

Welzlův kros (Lenon)

2.2.2016 20:19

::

Ticho po pěšině. (Lenon)

26.12.2015 9:16

::

PF 2016 (Lenon)

26.12.2015 9:15

::

Silvestrovský běh (Lenon)

25.12.2015 10:00

::

24.12.2015, VÝBĚH NA MĚSTSKÉ SKÁLY - KSU (Lenon)

22.12.2015 20:08

::

VÝBĚH NA MĚSTSKÝ (Lenon)

16.12.2015 14:16

::

12.12.2015, Valná hromada a Zakončení sezóny (Lenon)

15.12.2015 20:59

::

12.12.2015, Přebor klubu v bodovacím Scorelaufu, Hraběšice (Lenon)

24.11.2015 9:30

::

13.-17.11.2015. EGER GRAND PRIX (Lenon)

23.11.2015 17:46

::

7.11.2015, RABŠTEJNSKÝ KOCOUR - KAS Olomouc (Lenon)

22.11.2015 18:19

::

SUPERŽEBŘÍČEK (Lenon)

2.11.2015 17:30

::

MISTROVSTVÍ HANÁCKÉ OBLASTI DRUŽSTEV ŽÁKŮ (Lenon)

2.11.2015 9:53

::

SUROVEC (Lenon)

1.11.2015 20:41

::

28.+31.10.2015, 7. + 8. HŽP, Jesenec + Hlubočky, KON + UOL (Lenon)

26.10.2015 19:33

::

24.-25.10.2015, MSR - sprint + 2xKT, 6.HŽP - VIC, zkrácená VČO (Lenon)

23.10.2015 18:33

::

18.10.2015, Horokros - Chlapák a Prcek - KSU, Horal (Lenon)

23.10.2015 16:34

::

21.10.2015, Podzimní přebor škol - SSU (Lenon)

19.10.2015 15:54

::

17.10.2015, Kunčice - SSU (Lenon)

19.10.2015 13:52

::

Tréninky v dalším období (Lenon)

19.10.2015 13:30

::

11.10.2015, Vracov, MČR obl.výběrů žactva - TZL (Lenon)

17.10.2015 22:29

::

11.10.2015, Vracov, MČR klubů - TZL (Lenon)

17.10.2015 22:19

::

10.10.2015, Vracov, MČR štafet -TZL (Lenon)

16.10.2015 17:07

::

Horokros - Chlapák a Prcek (Lenon)

9.10.2015 20:46

::

6.10.2015, Trénink - 1.úsek štafet (Lenon)

6.10.2015 13:31

::

3.10.2015. 4.HŽP + 3.HŽŠ, Dub nad Moravou - Cítov, JPV (Lenon)

5.10.2015 12:48

::

29.9.2015, Trénink (Lenon)

1.10.2015 19:02

::

MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY NA KLASICKÉ TRATI (Lenon)

28.9.2015 15:57

::

23.9.2015, Trenink - Kamenec (Lenon)

22.9.2015 20:00

::

19.9.2015, Suchá Rudná - klasika, SBR (Lenon)

22.9.2015 9:08

::

22.9.2015 Trénink - Kamenec (Lenon)

20.9.2015 14:30

::

2.,9.,16. září 2015, Chlapáci a Prcci (Lenon)

20.9.2015 11:08

::

15.9.2015, Trénink - volba, Lovák (Lenon)

20.9.2015 8:44

::

11.-12.9.2015, 3.HŽP - SKM, ČPŠ + sprint, SJI (Lenon)

14.9.2015 18:59

::

Trenink 15.9. (Lenon)

11.9.2015 13:44

::

8.9.2015, Trénink, První úseky - Kolšov (Lenon)

11.9.2015 13:38

::

5.-6.9.2015, ŽA - MLA + HŽP, ŽB - JPV (Lenon)

4.9.2015 12:54

::

Soustrředění SCM + CVČ, 25.-30.8.2015 (Lenon)

25.8.2015 10:31

::

KONEC PRÁZDNIN ... (Lenon)

14.8.2015 18:11

::

15.-21.8.2015 Soustředění SCD - LETNÍ TÁBOR (Lenon)

11.8.2015 10:33

::

1.-9.8.2015 BOHEMIA, Heřmanice v Podještědí, BOR (Lenon)

9.7.2015 21:56

::

Tišnovský triatlon (Likas)

30.6.2015 21:47

::

PŮLSILVESTROVSKÁ BILANCE 2015 (Lenon)

29.6.2015 8:36

::

(Lenon)

24.6.2015 14:40

::

23.6.2015, Trénink, KRÁTKÝ MEJDAN, Bohdíkovský lom (Lenon)

23.6.2015 12:57

::

19.-21.6.2015 MČR krátká trať - EKP, Jáchymov (Lenon)

17.6.2015 10:06

::

16.6.2015, Trénink - SEŠUP Z VOLYNĚ - krátká trať (Lenon)

16.6.2015 12:50

::

16.6.2015, Trénink - SEŠUP Z VOLYNĚ - krátká trať (Lenon)

14.6.2015 10:06

::

13.6.2015, 8.HŽJ - MHO klasika - ZLH, Rejvíz (Lenon)

12.6.2015 19:23

::

Duchovo BiciOri (Likas)

12.6.2015 18:05

::

10.6.2015, Finále Přeboru škol - AOV Ostrava (Lenon)

10.6.2015 8:21

::

9.6.2015, trénink na Městských skalách (Lenon)

8.6.2015 10:23

::

6.-7.6.2015, 5.a 6. ŽA, 4.a 5. ŽB - TTR, Kobylí hlava (Lenon)

8.6.2015 7:26

::

31.5. + 3.6.2015, závody (Lenon)

3.6.2015 18:36

::

2.6.2015, trenink Bodovaný scorelauf, Alojzov (Lenon)

3.6.2015 17:25

::

30.-31.5.2015, 3. a 4. ČPŠ, 4.ŽA, VYZÝVACÍ POHÁR - DKP, Kroučová, Žatec (Lenon)

26.5.2015 21:24

::

26.5.2015, První úsek, Nový Malín (Lenon)

24.5.2015 21:16

::

23.-24.5.2015, MČR sprint a sprintové štafety - ASU, Valašské Meziříčí (Lenon)

24.5.2015 14:44

::

23.5.2015, 7.HŽJ - ASU, Valašské Meziříčí (Lenon)

24.5.2015 12:47

::

22.5.2015,Chlapák - Na Baštu (Lenon)

19.5.2015 21:37

::

19.5.2015, Trénink - Proběhnutí, Králec (Lenon)

19.5.2015 15:37

::

16.-17.5.2015, 1. a 2. ŽA - PGP, Albrechtice u Sušice (Lenon)

18.5.2015 11:44

::

16.-17.5.2015, 2. a 3. ŽB - AOV, Visaláje (Lenon)

14.5.2015 17:32

::

Závodní víkend 16.-17.5.2015 (Lenon)

13.5.2015 15:39

::

13.5.2015, Krajský přebor škol, SSU - Švagrov (Lenon)

13.5.2015 9:47

::

12.5.2015, Trénink - Motýlek, Sobotín (Lenon)

6.5.2015 20:27

::

V polovině jarní sezóny ... (Lenon)

6.5.2015 14:23

::

Můj Méďa (Věrka)

6.5.2015 10:07

::

5.5.2015, Trénink - "shluky", Šumperk (Lenon)

2.5.2015 20:14

::

2.5.2015, 6.HŽJ - OOL, Drahanovice (Lenon)

1.5.2015 18:27

::

1.5.2015, 5.HŽJ - STE, Šternberk (Lenon)

30.4.2015 11:05

::

28.4.2015, Trénink - sprint, Praha (Tuci)

29.4.2015 8:45

::

26.4.2015, 2.ČPŠ - ZBM, Bukovinka (Lenon)

28.4.2015 19:54

::

28.4.2015, Trénink - sprint, Šumperk (Lenon)

27.4.2015 14:47

::

Hanácký žebříček (Lenon)

27.4.2015 12:53

::

25.4.2015, 4.HŽJ - KSU, Sobotín (Lenon)

27.4.2015 12:23

::

3.NOMINAČNÍ, 24.4.2015, Kostelec n.H. - JPV (Lenon)

23.4.2015 17:01

::

22.4.2015, Přebor škol a Parkový běh (Lenon)

22.4.2015 10:58

::

Sobotínský divočák (Tuci)

22.4.2015 8:46

::

21.4.2015, Trénink - Sudkov (Lenon)

21.4.2015 8:00

::

19.4.2015, 1.ČPŠ + MHO štafet - VBM, Autodrom Brno (Lenon)

20.4.2015 10:16

::

18.4.2015, 1.ŽB + 3.HŽJ - VBM, Autodrom Brno (Lenon)

17.4.2015 21:50

::

2.NOMINAČNÍ, 17.4.2015, Bouzov - JPV (Lenon)

14.4.2015 20:36

::

2.JARNÍ TRÉNINK, Stavěč_Sběrač na Lováku (Lenon)

13.4.2015 17:26

::

TRÉNINKY JARO 2015 (Lenon)

13.4.2015 17:20

::

Trénink, 14.4.2015, Stavěč_sběrač (Lenon)

12.4.2015 10:43

::

11.4.2015. 2.HŽJ - STE, Domašov u Šternberka (Lenon)

11.4.2015 10:11

::

1.NOMINAČNÍ, Samotíšky, UOL+STE (Lenon)

9.4.2015 12:29

::

KROS GYMNÁZIA, 8.4.2014 (Lenon)

7.4.2015 21:56

::

VELIKONOČNÍ SOUSTŘEDĚNÍ 2015 - VIDNAVA, 2.-5.4.2015 (Lenon)

6.4.2015 8:48

::

2.4.-5.4.2015, VELIKONOČNÍ SOUSTŘEDĚNÍ. Vidnava (Lenon)

1.4.2015 18:05

::

VIDNAVA 2015, VELIKONOČNÍ SOUSTŘEDĚNÍ (Lenon)

28.3.2015 21:10

::

28.3.2015, 1.HŽJ - UOL, TRŠICE (Lenon)

25.3.2015 12:00

::

HLUCHÁK OPEN (Lenon)

25.3.2015 10:05

::

Trénink, 24.03.2015 (Lenon)

25.3.2015 9:40

::

Víkendový výsledkový servis. (Lenon)

24.3.2015 7:57

::

Dnešní trénink (Lenon)

21.3.2015 7:32

::

SEZÓNA ZAČÍNÁ - 21.3.2015 (Lenon)

11.3.2015 20:55

::

LIPICA OPEN, 6.-9.03.2015, SLOV (Lenon)

6.3.2015 16:07

::

Přihlášky na závody (Likas)

4.3.2015 7:19

::

Guna a Kuba mají mimčo (Tuci)

17.2.2015 10:32

::

HROMNIČNÍ POTĚŠENÍ, 16.2.2015 (Lenon)

16.2.2015 10:23

::

Hromniční potěšení (Lenon)

12.2.2015 21:46

::

7.-10.2.2015 LYŽAŘSKÉ SOUSTŘEDĚNÍ DEŠTNÉ (Lenon)

4.2.2015 7:51

::

TĚLOCVIČNA MALÍ (Lenon)

1.2.2015 20:13

::

SOUSTŘEDĚNÍ (Lenon)

28.1.2015 15:04

::

5-denní MTBO 2015 2.- 6.7.2015 (Markéta)

28.1.2015 12:53

::

INFORMACE (Lenon)

21.1.2015 9:31

::

(Lenon, Pepin)

18.1.2015 9:33

::

17.1.2015, OKOLO PARSKU (Lenon)

12.1.2015 10:16

::

Lyžařské zpravodajství (Lenon)

11.1.2015 11:05

::

10.1.-14.1.2015 Spine Race 2015 (Lenon)

7.1.2015 7:33

::

6.1.2015, tělocvična MALÍ (Lenon)

1.1.2015 10:17

::

PF 2015 (Výbor KSU)

24.12.2014 15:35

::

KLUB VYTRVALOSTNÍCH SPORTŮ ŠUMPERK VÁM PŘEJE PŘÍJEMNÉ PROŽITÍ VÁNOČNÍCH SVÁTKŮ (Lenon)

20.12.2014 7:53

::

Tělocvična - MALÍ, 16.12.2014 (Lenon)

18.12.2014 17:33

::

TRÉNINK, TĚLOCVIČNA, ROČ. 2002 A STARŠÍ (Lenon)

15.12.2014 15:20

::

TĚLOCVIČNA, ROČ. 2003 A MLADŠÍ (Lenon)

3.12.2014 10:36

::

7.-9.11.2014 EGER GP 2014 (Lenon)

10.11.2014 9:11

::

9.11.2014, EGER GRAND PRIX 2014 - HUN (Lenon)

6.11.2014 14:48

::

1.11.2014, SUPERŽEBŘÍČEK A MISTROVSTVÍ HO ŽÁKOVSKÝCH DRUŽSTEV (Lenon)

6.11.2014 9:31

::

1.11.2014, 8.HŽP - JPV, ŽĎÁRNÁ (Lenon)

30.10.2014 7:31

::

28.10.2014, 7.HŽP - KON, OŠÍKOV (Lenon)

27.10.2014 10:45

::

25.října 2014, 6.HŽP - ASU, POBUČÍ (Lenon)

24.10.2014 8:07

::

22.10.2014, PODZIMNÍ PŘEBOR ŠKOL – SSU+SVČ, ŠUMPERK (Lenon)

23.10.2014 12:58

::

21.10.2014, Mistrovství KSU, SCORELAUF (Lenon)

23.10.2014 10:12

::

19.10.2014, HOROKROS - HORAL+KSU, ŠUMPERK (Lenon)

23.10.2014 9:09

::

18.10.2014, 5.HŽP - KSU, HRABENOV (Lenon)

17.10.2014 15:48

::

Prcek 2014 - žebříček (Lenon)

15.10.2014 15:43

::

Trénink, 14.10.2014 (Lenon)

14.10.2014 7:31

::

12.10.2014, MČR DRUŽSTVA - VPM STARÝ PLZENEC (Lenon)

13.10.2014 18:11

::

Trénink. 14.10.2014 (Lenon)

13.10.2014 12:10

::

11.10.2014, MČR ŠTAFETY - VPM, STARÝ PLZENEC (Lenon)

9.10.2014 17:37

::

POSLEDNÍ ŠAMPIONÁT (Lenon)

8.10.2014 19:58

::

Trénink, 7.října 2014 (Lenon)

5.10.2014 20:23

::

4.10.2014, 4.HŽP - UOL, DASKABÁTY (Lenon)

2.10.2014 8:44

::

1.10.2014, ŠUMPERSKÁ HODINOVKA-KSU (Lenon)

1.10.2014 8:58

::

Trénink 30.9.2014 (Lenon)

30.9.2014 11:09

::

27.-28.9.2014 MČR klasika – BOR, HAMR (Lenon)

29.9.2014 18:07

::

Trénínk, 30.9.2014 (Lenon)

26.9.2014 11:46

::

Trénink 23.9.2014 (Lenon)

21.9.2014 11:49

::

20.6.2014, 3.HŽP - SSU, KUNČICE (Lenon)

17.9.2014 8:56

::

16.9.2014, trénink – 1.METODICKÝ (Lenon)

15.9.2014 20:58

::

13.-14.9.2014, ČPŠ, ŽA, MČR Hostinné_Smržice (Lenon)

14.9.2014 21:17

::

13.9.2014_2.HŽP,SKM, BUNČ (Lenon)

11.9.2014 7:11

::

Trénink 9.9.2014 (Lenon)

9.9.2014 23:09

::

Hrabenovský divočák (Tuci)

9.9.2014 12:13

::

6.-7.9.2014 Suchá Rudná OOL, ŽA, ŽB, HŽP (Lenon)

4.9.2014 8:25

::

TRENINK 2.9.2014 (Lenon)

3.9.2014 9:07

::

Fotky (Lenon)

2.9.2014 7:14

::

Trénink 2.9.2014 (Lenon)

1.9.2014 7:32

::

TRÉNINKY PODZIM 2014 (Lenon)

31.8.2014 21:46

::

PRÁZDNINY KONČÍ (Lenon)

4.7.2014 21:58

::

Tišnovský triatlon (Likas)

30.6.2014 22:04

::

PŮLSILVESTROVSKÁ BILANCE (Lenon)

30.6.2014 7:39

::

21.6.2014_ Olomoucký půlmaratón (Lenon)

27.6.2014 15:02

::

ŠŤASTNÝ VÍKEND (Lenon)

20.6.2014 14:43

::

Trénink, 17.6.2014 (Lenon)

20.6.2014 9:51

::

14.6.2014, 9.HŽJ - ZHL, Mikulovice (Lenon)

16.6.2014 22:21

::

Lesovi zdraví Šumperk (Markéta)

16.6.2014 21:50

::

Trénink, 17.06.2014 (Lenon)

11.6.2014 21:49

::

FINÁLE PŘEBORU ŠKOL, 11.6.2014 (Lenon)

11.6.2014 21:18

::

Trénink. 10.6.2014 (Lenon)

9.6.2014 19:50

::

7.-8.6.2014, 4.-5. ŽA+ŽB, Odranec - TBM (Lenon)

5.6.2014 7:47

::

Odranec - TBM (Lenon)

4.6.2014 20:27

::

Trénink, 3.6.2014 (Lenon)

4.6.2014 20:19

::

Púlmaratón, 1.6.2014 (Lenon)

2.6.2014 9:25

::

31.5.2014, 8.HŽJ - SBR, Volárna (Lenon)

2.6.2014 8:39

::

Trénink 27.5.2014 (Lenon)

2.6.2014 7:27

::

24.-25.5.2014 - 4.+5. ČPŠ - LPU, 4.ŽA - KUO a VYZÝVACÍ POHÁR (Lenon)

27.5.2014 8:59

::

21.5.2014, Na Baštu (Lenon)

27.5.2014 8:49

::

Trénink 20.5.2014 - Jahodnice, 1.úsek štafet (Lenon)

26.5.2014 14:35

::

17.-18.5. 7.HŽJ KON, 2.+3. ŽA TUR (Lenon)

26.5.2014 10:37

::

Mapový trénink. 27.5.2014 (Lenon)

15.5.2014 21:18

::

CHLAPÁK, Písařov 14.5.2014 (Lenon)

15.5.2014 11:44

::

PŘEBOR ŠKOL A TRÉNINK (Lenon)

13.5.2014 17:41

::

VYZÝVACÍ POHÁR (Lenon)

13.5.2014 16:52

::

2. a 3. ŽB, 6.HŽJ, KSU Bohdíkov, 10.-11.5.2014 (Lenon)

7.5.2014 12:43

::

Trénink 6.5.2014 (Lenon)

7.5.2014 10:55

::

5.HŽJ - SSU, Šumperk 3.5.2014 (Lenon)

5.5.2014 10:37

::

Trénink 29.4.2014 (Lenon)

4.5.2014 17:44

::

3.ČPŠ - UOL Tršice, 27.4.2014 (Lenon)

4.5.2014 8:37

::

4.HŽJ STE - MUTKOV, 26.4.2014 (Lenon)

4.5.2014 7:45

::

Velikonoční soustředění Sklárna - čtvrtý den (Lenon)

1.5.2014 9:39

::

Velikonoční soustředění Sklárna - třetí den (Zdenál)

29.4.2014 19:36

::

Velikonoční soustředění Sklárna - první a druhý den (Zdenál)

22.4.2014 16:40

::

SKLÁRNA, VELIKONOCE, 17.-10.4.2014 (Lenon)

22.4.2014 9:18

::

PŘEBOR ŠKOL, 16.4.2014 (Lenon)

15.4.2014 19:37

::

Divočáci na Sklárně (Lenon)

15.4.2014 12:46

::

12.4.2014 - ŠTAFETY, MM Vápenky (Lenon)

14.4.2014 9:41

::

11.4.2014 - KLASIKA, MM Vápenky (Lenon)

8.4.2014 21:44

::

Trénink, 8.dubna 2014 (Lenon)

7.4.2014 21:19

::

PROGRAM, 8.-23.dubna 2014 (Lenon)

6.4.2014 21:18

::

3.HŽJ, klasika - Jednov - PTI (Lenon)

2.4.2014 12:08

::

Trénink 01.04.2014 - Králec (Lenon)

31.3.2014 19:21

::

Trénink 01.04.2014 (Lenon)

30.3.2014 8:05

::

2.HŽJ - SPRINT Štramberk (Lenon)

28.3.2014 11:52

::

MHO sprint, Štramberk (Lenon)

25.3.2014 20:47

::

TRÉNINK 25.3.2014, Zábřeh sprint (Lenon)

24.3.2014 20:10

::

PRVNÍ ZÁVODNÍ VÍKEND (Lenon)

20.3.2014 14:29

::

První jarní víkend (Lenon)

19.3.2014 12:10

::

Kolšovské šolichání (Zdenál)

17.3.2014 17:40

::

Kolšovské šolichání (Lenon)

13.3.2014 16:52

::

LIPICA OPEN - fotky (Zdenál)

11.3.2014 15:07

::

LIPICE OPEN 2014 - 2.část (Lenon)

9.3.2014 19:00

::

LIPICA OPEN - 1.část (Lenon)

6.3.2014 7:51

::

SOUSTŘEDĚNÍ - LIPICE 2014 (Lenon)

5.3.2014 16:08

::

TRÉNINK - 4.3.2014, výsledky (Lenon)

3.3.2014 10:13

::

Trénink 04.03.2014 (Lenon)

28.2.2014 13:41

::

()

28.2.2014 13:35

::

PLÁN TRÉNINKŮ JARO 2014 (Lenon)

15.2.2014 17:48

::

Běžkařská pohádka u krušnohorských Flájí (Tuci)

12.2.2014 21:29

::

1.HALOVÝ OB, 11.2.2014 (Lenon)

10.2.2014 14:51

::

Trénink 11.2.2014 (Lenon)

6.2.2014 13:45

::

Lyžařské soustředění - fotky (Zdenál)

4.2.2014 9:37

::

1.-3.února LYŽAŘSKÉ SOUSTŘEDĚNÍ (Lenon)

30.1.2014 11:49

::

Aktuality ... (Lenon)

22.1.2014 8:59

::

Aktuality... (Lenon)

13.1.2014 9:45

::

Zima nešťastná ... (Lenon)

5.1.2014 16:32

::

NA TŘI KRÁLE, 5.1.2014 (Lenon)

4.1.2014 10:17

::

NA Tři krále ... (Lenon)

3.1.2014 9:31

::

SOUSTŘEDĚNÍ - TÁBORY 2014 (Lenon)

27.12.2013 12:41

::

ŠTĚDRÝ DEN – MĚSTSKÉ SKÁLY 2013 (Lenon)

20.12.2013 12:06

::

„DOZVUKY“ VALNÉ (Lenon)

20.12.2013 9:34

::

LOBy (Likas)

18.12.2013 13:20

::

PŘÍJEMNÉ SVÁTKY A ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK (Lenon)

16.12.2013 14:23

::

ZODM 2014 (Lenon)

4.12.2013 21:19

::

OSLAVA 20 LET KVS 30.11.-1.12.2013 (Lenon)

2.12.2013 21:35

::

20 let KVS ŠUMPERK (Lenon)

24.11.2013 15:01

::

MČR 2015 (Lenon)

20.11.2013 13:44

::

20 LET KLUBU A VALNÁ