Jsme na Facebooku Naše fotogalerie na Flickru





Sobotínský divočák 20. října 2018



Šumperský divočák 3denní závod 27.-29.7.2018



Dnes má narozeniny
Robert Žídek (40)
Martina Krčová (46)



CHLAPÁCKÝ BĚH

Chlapácký běh

Kontakt na oddíl:
vybor@ksu.cz


TOPlist


 1.2.2018 20:15 :: ZODM 2018 - Pardubický kraj




Letošní zimní přípravu si někteří naši žáci zpestřili lyžařským (LOBařským) tréninkem. Před dvěma měsíci si dali cíl, nominovat se na Zimní olympiádu dětí a mládeže. Podařilo se to šesti žákům a všichni tuto skutečnost brali jako velký úspěch. Čekaly je LOBy na biatlonovém stadiónku v Letohradě, televizní přenosy, atmosféra olympiády, zážitky.
Po sportovní stránce se cítili jako outsajdři. Na Moravě se věnují tomuto odvětví většinou individualisté, ve větší míře pouze některé oddíly Moravskoslezského kraje. Závody jsou na Moravě mimořádně.
Z tohoto pohledu je třeba hodnotit působení našich dětí na ZODM:
Byli jste vidět a uspěli jste!

LOBařské závody na stadionku nejsou typické, a proto nejenom naše děti uvítaly, že se poslední dnešní závod jel v lese.
Ještě včera se jely štafety na ledovaté trati na které nebyla nouze o pády. Nejvíce se dařilo Veny a Adamovi, kteří skončili v kategorii DH14 (trať) šestí (nakonec se nepočítalo redukované pořadí). Své dva úseky zvládli také bez větších chyb Míša, Macík a Patt.
TV záznam pro kategorii mladší a kategorii starší.

Dnes se jelo kolem Bukové hory. Ještě včera tam byly tratě plné jehličí a větví, že se ani po standardkách nedalo jezdit… . Ze středy na čtvrtek posněžilo a pořadatelé společně s místní rolbou odvedli velký kus práce a připravili pěkný LOBařský závod. Trať H16. Pro všechny kategorie tam byly malinké fikačky a především volba do kopce – zdali mimo stopy volným lesem nebo velká objížďka po plné zelené.
Tento terén svědčil našim mladším žákyním (trať), které ji zvládly plynule, bez zaváhání. Macík skončila na sedmém místě a Veny na pěkném, bodovaném 12. místě. Když ve všech kategoriích bylo po 28 závodnicích.
Mladší žácích skončil Adam desátý a Luky 23., když šest minut ztratil špatnou volbou.
Očekával jsem, že se v tomto terénu bude nejlépe cítit Patt, - H16 (např. ze sedmičky šusem na standardku. .. :-) atd.) a právě v závěru udělal největší chybky a skončil 21.
Míša v D16 skončila bez velkých chyb na pěkném 20.místě.
Všem velká gratulace!
:: Lenon


Další starší novinky:

11.9.2018 20:45

::

Trénink na Bílém Kameni (Zdenál)

9.9.2018 10:41

::

Cena východních Čech (Zdenál)

7.9.2018 8:01

::

Letní tábor v Moravském Karlově (18. - 24. srpna) (Zdenál)

3.9.2018 15:16

::

Mapový trénink 4.9. (Zdenál)

27.4.2018 18:50

::

MISTROVSTVÍ MORAVY (Lenon)

20.4.2018 20:23

::

PŘEBOR ŠKOL, JUNIOR MARATÓN (Lenon)

19.4.2018 16:46

::

PRVNÍ JARNÍ CHLAPÁCKÉ BĚHY (Lenon)

18.4.2018 9:50

::

PRVNÍ JARNÍ TRÉNINKY (Lenon)

13.4.2018 10:12

::

PRVNÍ JARNÍ ZÁVODY (Lenon)

11.4.2018 11:28

::

VELIKONOCE (Lenon)

6.4.2018 8:44

::

Poslední lyžování (Lenon)

27.3.2018 20:59

::

Slovinsko – Lipica Open (8.-12. 3. 2018) (Zdenál)

2.3.2018 9:07

::

Tělocvična v březnu (Lenon)

28.2.2018 8:53

::

Poslední víkend (Lenon)

22.2.2018 20:11

::

Termální lázně Velké Losiny (Zdenál)

19.2.2018 10:28

::

J I Z E R S K Á 50 (Lenon)

18.2.2018 16:57

::

Kalendář 2018 (Lenon)

15.2.2018 17:22

::

Poslední týden (Lenon)

8.2.2018 17:19

::

T Ě L O C V I Č N A (Lenon)

5.2.2018 14:32

::

Soustředění - Návrší (Lenon)

1.2.2018 20:15

::

ZODM 2018 - Pardubický kraj (Lenon)

31.1.2018 13:16

::

Na konci ledna (Lenon)

24.1.2018 9:06

::

Z O D M (Lenon)

22.1.2018 11:19

::

OKOLO PAPRSKU (Lenon)

22.1.2018 8:41

::

FROGR - Montane Spine Race (Lenon)

19.1.2018 10:33

::

T Ě L O C V I Č N A (Lenon)

15.1.2018 10:01

::

10.-14.ledna LOBování (Lenon)

10.1.2018 12:37

::

T Ě L O C V I Č N A (Lenon)

9.1.2018 7:41

::

HAL OB (Lenon)

8.1.2018 10:15

::

6.-7.1.2018 Paprsek (Lenon)

4.1.2018 14:57

::

ZODM 2018 (Lenon)

1.1.2018 10:49

::

PF 2018 (Lenon)

13.11.2017 11:49

::

Podpora MŠMT (Zed)

24.9.2017 21:16

::

Cena východních Čech (1.9.2017) (Habice)

11.9.2017 9:09

::

(Lenon)

22.6.2017 11:24

::

17. - 18. 6. Palkovické Hůrky, 6. a 7. ŽB, MOV (Lenon)

14.6.2017 21:52

::

10. – 11. 6. 2017 – M ČR na krátké trati – Lipnice nad Sázavou (Maty)

12.6.2017 10:28

::

3.-4.6. Karlovice, 4. a 5. ŽB - VRB (Lenon)

9.6.2017 19:03

::

3. - 4. 6. 2017 – ŽA Řitka (Jonáš)

23.5.2017 22:11

::

19.-21.5.2017, 4.ŽA, ČPŠ, Javorní, Bílá Voda - ASU (Lenon)

4.6.2017 8:37

::

13. – 14. 5. 2017 - ŽA, ŽB a oblastní žebříček na Paprsku (Ondrys)

7.5.2017 20:49

::

MČR ve sprintu v Brně (Marv)

1.6.2017 20:52

::

29. - 30. 4. - 10mila 2017 - muži (Pantány a Zdenál)

30.5.2017 22:15

::

29. 4. 2017 - 10mila - ženy (Pantány a Zdenál)

15.5.2017 13:13

::

Soustředění ve Švédsku 22. 4. – 1. 5. 2017 (Hanice a Zdenál)

22.4.2017 21:36

::

Mistrovství Moravy - Otrokovice (Štěpa a Franta)

4.4.2017 8:35

::

POSLEDNÍ MĚSÍC ... (Lenon)

1.3.2017 18:27

::

OD STŘEDY DO STŘEDY 6 (Lenon)

23.2.2017 17:14

::

OD STŘEDY DO STŘEDY 5 (Lenon)

20.2.2017 13:15

::

BALTSKÉ MISTROVSTVÍ (Lenon)

17.2.2017 9:25

::

OD STŘEDY DO STŘEDY 4 (Lenon)

9.2.2017 11:30

::

OD STŘEDY DO STŘEDY 3 (Lenon)

2.2.2017 10:55

::

OD STŘEDY DO STŘEDY 2 (Lenon)

24.1.2017 20:14

::

OD STŘEDY DO STŘEDY 1 (Lenon)

17.1.2017 15:54

::

14.1.2017 - LYŽAŘENÍ (Prcek)

17.1.2017 13:01

::

TĚLOCVIČNA (Lenon)

13.1.2017 17:38

::

CO BYLO V PROSINCI. (Lenon)

21.11.2016 19:26

::

Valná hromada ala punk, 19.11.2016 (Lenon)

13.11.2016 10:06

::

Zisk licencí v letošní sezóně (Lenon)

9.11.2016 12:04

::

5.11.2016 -7.HŽP - klasika, Velký Týnec, UOL + SUPERŽEBŘÍČEK (Lenon)

25.9.2016 19:41

::

24.9.2016 – 2.HŽP – klasika, Horní Údolí, ZLH (Lenon)

19.6.2016 9:26

::

22.-24.7.2016, ŠUMPERSKÝ DIVOČÁK (Lenon)

19.6.2016 8:07

::

()

19.6.2016 8:04

::

14.6.2016, trenink krátká trať, Kunčice (Lenon)

16.6.2016 19:54

::

11.6.2016, Posluchov, krátká trať - UOL (Janča)

15.6.2016 21:40

::

8.6.2016, Přebor škol, Praha - DKP (Lenon)

15.6.2016 20:54

::

7.6.2016, Velká strana - Dolní Studénky (Lenon)

15.6.2016 20:22

::

4.-5.6.2016, ČPŠ + ŽA - sprint, Ivančice - VBM, BBM (Lenon)

13.6.2016 10:29

::

31.5.2016, trénink Sobotín (Lenon)

13.6.2016 9:01

::

28.5.-29.5.2016, ME, ŽA, ŽB, ŽC, Černá Voda - ASU, AOP (Lenon)

25.5.2016 10:15

::

24.5.2016, Trénink, krátká - Rudoltice -KSU (Lenon)

25.5.2016 8:43

::

4.-5.6.2016, VYZÝVACÍ POHÁR - Ivančice (Lenon)

23.5.2016 19:22

::

6.HŽJ, MHO krátká trať, Bruntál - SBR (Lenon)

21.5.2016 10:13

::

18.5.2016 Přebor škol, Plumlov - PLU (Lenon)

19.5.2016 9:30

::

17.5.2016, trénink + WRE, Riga (Kubyk)

17.5.2016 21:41

::

14.-15.5.2016. 2. a 3. ŽB, Zlín - TZL (Domino)

13.5.2016 9:22

::

11.5.2016 WOD + Na Baštu, Králec - KSU (Lenon)

12.5.2016 19:43

::

10.5.2016, trénink Skřítek (Lenon)

12.5.2016 13:23

::

7.5.2016, MČR sprint, Uherský Brod - LCE (Pantány a Ondra)

6.5.2016 14:24

::

5.5.2016, trénink - sprint (Lenon)

6.5.2016 9:42

::

30.4.-1.5. Trutnov Áčka -SHK,LTU a 5.HŽJ - Ženklava - MOV (Lenon)

4.5.2016 12:56

::

3.5.2016, treninky, Králec-Třemešek, vrstevnice (Lenon)

29.4.2016 11:05

::

26.4.2016, Trénink sprint - Šumperk, Zkrácená - Skřitek (Lenon)

28.4.2016 20:04

::

23.-24.4.2016, Mistrovství Moravy - TBM (Lenon)

28.4.2016 9:44

::

20.4.2016 Přebor škol + Chlapák-Prcek (Lenon)

28.4.2016 8:38

::

19.4.2016 Trenink - Hromaďák (Lenon)

18.4.2016 9:25

::

16.4.2016, MČR noční a půlmaratón (Lenon)

17.4.2016 16:02

::

16.4.2016, MHO - klasika, Ochoz u Konice, OOL (Lenon)

15.4.2016 8:58

::

Počítání a zveřejňování žebříčků v Hanácké oblasti (Lenon)

13.4.2016 19:54

::

12.4.2016, Trénink - Opakované starty (Lenon)

11.4.2016 9:48

::

JARNÍ TRÉNINKY KSU (Lenon)

9.4.2016 21:23

::

9.4.2016, MHO - sprint, Staré Město pod Sněžníkem, SSU (Lenon)

9.4.2016 9:14

::

6.6.2016, Kros Gymnázia - Chlapák/Prcek (Lenon)

7.4.2016 16:23

::

5.4.2016, trenink, SPRINT - Hluchák (Lenon)

7.4.2016 11:50

::

2.4.2016, 2.HŽJ, Rybáře, UOL+JPV (Lenon)

3.4.2016 18:06

::

24.-27.3.2016 Velikonoční soustředění - Zderaz (Lenon)

1.4.2016 18:43

::

19.-20.3.2016, 1.ČPŠ a Jarní pohár (Ondrys)

29.3.2016 20:50

::

1.HŽJ Jakartovice 19.3.2016 (Pantány)

22.3.2016 17:48

::

Soustředění ve Slovinsku a závody Lipica Open 2016 (Zdenál)

9.2.2016 8:48

::

Orienťácké tréninky v Rize (Kubyk)

4.2.2016 11:59

::

Welzlův kros (Lenon)

2.2.2016 20:19

::

Ticho po pěšině. (Lenon)

26.12.2015 9:16

::

PF 2016 (Lenon)

26.12.2015 9:15

::

Silvestrovský běh (Lenon)

25.12.2015 10:00

::

24.12.2015, VÝBĚH NA MĚSTSKÉ SKÁLY - KSU (Lenon)

22.12.2015 20:08

::

VÝBĚH NA MĚSTSKÝ (Lenon)

16.12.2015 14:16

::

12.12.2015, Valná hromada a Zakončení sezóny (Lenon)

15.12.2015 20:59

::

12.12.2015, Přebor klubu v bodovacím Scorelaufu, Hraběšice (Lenon)

24.11.2015 9:30

::

13.-17.11.2015. EGER GRAND PRIX (Lenon)

23.11.2015 17:46

::

7.11.2015, RABŠTEJNSKÝ KOCOUR - KAS Olomouc (Lenon)

22.11.2015 18:19

::

SUPERŽEBŘÍČEK (Lenon)

2.11.2015 17:30

::

MISTROVSTVÍ HANÁCKÉ OBLASTI DRUŽSTEV ŽÁKŮ (Lenon)

2.11.2015 9:53

::

SUROVEC (Lenon)

1.11.2015 20:41

::

28.+31.10.2015, 7. + 8. HŽP, Jesenec + Hlubočky, KON + UOL (Lenon)

26.10.2015 19:33

::

24.-25.10.2015, MSR - sprint + 2xKT, 6.HŽP - VIC, zkrácená VČO (Lenon)

23.10.2015 18:33

::

18.10.2015, Horokros - Chlapák a Prcek - KSU, Horal (Lenon)

23.10.2015 16:34

::

21.10.2015, Podzimní přebor škol - SSU (Lenon)

19.10.2015 15:54

::

17.10.2015, Kunčice - SSU (Lenon)

19.10.2015 13:52

::

Tréninky v dalším období (Lenon)

19.10.2015 13:30

::

11.10.2015, Vracov, MČR obl.výběrů žactva - TZL (Lenon)

17.10.2015 22:29

::

11.10.2015, Vracov, MČR klubů - TZL (Lenon)

17.10.2015 22:19

::

10.10.2015, Vracov, MČR štafet -TZL (Lenon)

16.10.2015 17:07

::

Horokros - Chlapák a Prcek (Lenon)

9.10.2015 20:46

::

6.10.2015, Trénink - 1.úsek štafet (Lenon)

6.10.2015 13:31

::

3.10.2015. 4.HŽP + 3.HŽŠ, Dub nad Moravou - Cítov, JPV (Lenon)

5.10.2015 12:48

::

29.9.2015, Trénink (Lenon)

1.10.2015 19:02

::

MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY NA KLASICKÉ TRATI (Lenon)

28.9.2015 15:57

::

23.9.2015, Trenink - Kamenec (Lenon)

22.9.2015 20:00

::

19.9.2015, Suchá Rudná - klasika, SBR (Lenon)

22.9.2015 9:08

::

22.9.2015 Trénink - Kamenec (Lenon)

20.9.2015 14:30

::

2.,9.,16. září 2015, Chlapáci a Prcci (Lenon)

20.9.2015 11:08

::

15.9.2015, Trénink - volba, Lovák (Lenon)

20.9.2015 8:44

::

11.-12.9.2015, 3.HŽP - SKM, ČPŠ + sprint, SJI (Lenon)

14.9.2015 18:59

::

Trenink 15.9. (Lenon)

11.9.2015 13:44

::

8.9.2015, Trénink, První úseky - Kolšov (Lenon)

11.9.2015 13:38

::

5.-6.9.2015, ŽA - MLA + HŽP, ŽB - JPV (Lenon)

4.9.2015 12:54

::

Soustrředění SCM + CVČ, 25.-30.8.2015 (Lenon)

25.8.2015 10:31

::

KONEC PRÁZDNIN ... (Lenon)

14.8.2015 18:11

::

15.-21.8.2015 Soustředění SCD - LETNÍ TÁBOR (Lenon)

11.8.2015 10:33

::

1.-9.8.2015 BOHEMIA, Heřmanice v Podještědí, BOR (Lenon)

9.7.2015 21:56

::

Tišnovský triatlon (Likas)

30.6.2015 21:47

::

PŮLSILVESTROVSKÁ BILANCE 2015 (Lenon)

29.6.2015 8:36

::

(Lenon)

24.6.2015 14:40

::

23.6.2015, Trénink, KRÁTKÝ MEJDAN, Bohdíkovský lom (Lenon)

23.6.2015 12:57

::

19.-21.6.2015 MČR krátká trať - EKP, Jáchymov (Lenon)

17.6.2015 10:06

::

16.6.2015, Trénink - SEŠUP Z VOLYNĚ - krátká trať (Lenon)

16.6.2015 12:50

::

16.6.2015, Trénink - SEŠUP Z VOLYNĚ - krátká trať (Lenon)

14.6.2015 10:06

::

13.6.2015, 8.HŽJ - MHO klasika - ZLH, Rejvíz (Lenon)

12.6.2015 19:23

::

Duchovo BiciOri (Likas)

12.6.2015 18:05

::

10.6.2015, Finále Přeboru škol - AOV Ostrava (Lenon)

10.6.2015 8:21

::

9.6.2015, trénink na Městských skalách (Lenon)

8.6.2015 10:23

::

6.-7.6.2015, 5.a 6. ŽA, 4.a 5. ŽB - TTR, Kobylí hlava (Lenon)

8.6.2015 7:26

::

31.5. + 3.6.2015, závody (Lenon)

3.6.2015 18:36

::

2.6.2015, trenink Bodovaný scorelauf, Alojzov (Lenon)

3.6.2015 17:25

::

30.-31.5.2015, 3. a 4. ČPŠ, 4.ŽA, VYZÝVACÍ POHÁR - DKP, Kroučová, Žatec (Lenon)

26.5.2015 21:24

::

26.5.2015, První úsek, Nový Malín (Lenon)

24.5.2015 21:16

::

23.-24.5.2015, MČR sprint a sprintové štafety - ASU, Valašské Meziříčí (Lenon)

24.5.2015 14:44

::

23.5.2015, 7.HŽJ - ASU, Valašské Meziříčí (Lenon)

24.5.2015 12:47

::

22.5.2015,Chlapák - Na Baštu (Lenon)

19.5.2015 21:37

::

19.5.2015, Trénink - Proběhnutí, Králec (Lenon)

19.5.2015 15:37

::

16.-17.5.2015, 1. a 2. ŽA - PGP, Albrechtice u Sušice (Lenon)

18.5.2015 11:44

::

16.-17.5.2015, 2. a 3. ŽB - AOV, Visaláje (Lenon)

14.5.2015 17:32

::

Závodní víkend 16.-17.5.2015 (Lenon)

13.5.2015 15:39

::

13.5.2015, Krajský přebor škol, SSU - Švagrov (Lenon)

13.5.2015 9:47

::

12.5.2015, Trénink - Motýlek, Sobotín (Lenon)

6.5.2015 20:27

::

V polovině jarní sezóny ... (Lenon)

6.5.2015 14:23

::

Můj Méďa (Věrka)

6.5.2015 10:07

::

5.5.2015, Trénink - "shluky", Šumperk (Lenon)

2.5.2015 20:14

::

2.5.2015, 6.HŽJ - OOL, Drahanovice (Lenon)

1.5.2015 18:27

::

1.5.2015, 5.HŽJ - STE, Šternberk (Lenon)

30.4.2015 11:05

::

28.4.2015, Trénink - sprint, Praha (Tuci)

29.4.2015 8:45

::

26.4.2015, 2.ČPŠ - ZBM, Bukovinka (Lenon)

28.4.2015 19:54

::

28.4.2015, Trénink - sprint, Šumperk (Lenon)

27.4.2015 14:47

::

Hanácký žebříček (Lenon)

27.4.2015 12:53

::

25.4.2015, 4.HŽJ - KSU, Sobotín (Lenon)

27.4.2015 12:23

::

3.NOMINAČNÍ, 24.4.2015, Kostelec n.H. - JPV (Lenon)

23.4.2015 17:01

::

22.4.2015, Přebor škol a Parkový běh (Lenon)

22.4.2015 10:58

::

Sobotínský divočák (Tuci)

22.4.2015 8:46

::

21.4.2015, Trénink - Sudkov (Lenon)

21.4.2015 8:00

::

19.4.2015, 1.ČPŠ + MHO štafet - VBM, Autodrom Brno (Lenon)

20.4.2015 10:16

::

18.4.2015, 1.ŽB + 3.HŽJ - VBM, Autodrom Brno (Lenon)

17.4.2015 21:50

::

2.NOMINAČNÍ, 17.4.2015, Bouzov - JPV (Lenon)

14.4.2015 20:36

::

2.JARNÍ TRÉNINK, Stavěč_Sběrač na Lováku (Lenon)

13.4.2015 17:26

::

TRÉNINKY JARO 2015 (Lenon)

13.4.2015 17:20

::

Trénink, 14.4.2015, Stavěč_sběrač (Lenon)

12.4.2015 10:43

::

11.4.2015. 2.HŽJ - STE, Domašov u Šternberka (Lenon)

11.4.2015 10:11

::

1.NOMINAČNÍ, Samotíšky, UOL+STE (Lenon)

9.4.2015 12:29

::

KROS GYMNÁZIA, 8.4.2014 (Lenon)

7.4.2015 21:56

::

VELIKONOČNÍ SOUSTŘEDĚNÍ 2015 - VIDNAVA, 2.-5.4.2015 (Lenon)

6.4.2015 8:48

::

2.4.-5.4.2015, VELIKONOČNÍ SOUSTŘEDĚNÍ. Vidnava (Lenon)

1.4.2015 18:05

::

VIDNAVA 2015, VELIKONOČNÍ SOUSTŘEDĚNÍ (Lenon)

28.3.2015 21:10

::

28.3.2015, 1.HŽJ - UOL, TRŠICE (Lenon)

25.3.2015 12:00

::

HLUCHÁK OPEN (Lenon)

25.3.2015 10:05

::

Trénink, 24.03.2015 (Lenon)

25.3.2015 9:40

::

Víkendový výsledkový servis. (Lenon)

24.3.2015 7:57

::

Dnešní trénink (Lenon)

21.3.2015 7:32

::

SEZÓNA ZAČÍNÁ - 21.3.2015 (Lenon)

11.3.2015 20:55

::

LIPICA OPEN, 6.-9.03.2015, SLOV (Lenon)

6.3.2015 16:07

::

Přihlášky na závody (Likas)

4.3.2015 7:19

::

Guna a Kuba mají mimčo (Tuci)

17.2.2015 10:32

::

HROMNIČNÍ POTĚŠENÍ, 16.2.2015 (Lenon)

16.2.2015 10:23

::

Hromniční potěšení (Lenon)

12.2.2015 21:46

::

7.-10.2.2015 LYŽAŘSKÉ SOUSTŘEDĚNÍ DEŠTNÉ (Lenon)

4.2.2015 7:51

::

TĚLOCVIČNA MALÍ (Lenon)

1.2.2015 20:13

::

SOUSTŘEDĚNÍ (Lenon)

28.1.2015 15:04

::

5-denní MTBO 2015 2.- 6.7.2015 (Markéta)

28.1.2015 12:53

::

INFORMACE (Lenon)

21.1.2015 9:31

::

(Lenon, Pepin)

18.1.2015 9:33

::

17.1.2015, OKOLO PARSKU (Lenon)

12.1.2015 10:16

::

Lyžařské zpravodajství (Lenon)

11.1.2015 11:05

::

10.1.-14.1.2015 Spine Race 2015 (Lenon)

7.1.2015 7:33

::

6.1.2015, tělocvična MALÍ (Lenon)

1.1.2015 10:17

::

PF 2015 (Výbor KSU)

24.12.2014 15:35

::

KLUB VYTRVALOSTNÍCH SPORTŮ ŠUMPERK VÁM PŘEJE PŘÍJEMNÉ PROŽITÍ VÁNOČNÍCH SVÁTKŮ (Lenon)

20.12.2014 7:53

::

Tělocvična - MALÍ, 16.12.2014 (Lenon)

18.12.2014 17:33

::

TRÉNINK, TĚLOCVIČNA, ROČ. 2002 A STARŠÍ (Lenon)

15.12.2014 15:20

::

TĚLOCVIČNA, ROČ. 2003 A MLADŠÍ (Lenon)

3.12.2014 10:36

::

7.-9.11.2014 EGER GP 2014 (Lenon)

10.11.2014 9:11

::

9.11.2014, EGER GRAND PRIX 2014 - HUN (Lenon)

6.11.2014 14:48

::

1.11.2014, SUPERŽEBŘÍČEK A MISTROVSTVÍ HO ŽÁKOVSKÝCH DRUŽSTEV (Lenon)

6.11.2014 9:31

::

1.11.2014, 8.HŽP - JPV, ŽĎÁRNÁ (Lenon)

30.10.2014 7:31

::

28.10.2014, 7.HŽP - KON, OŠÍKOV (Lenon)

27.10.2014 10:45

::

25.října 2014, 6.HŽP - ASU, POBUČÍ (Lenon)

24.10.2014 8:07

::

22.10.2014, PODZIMNÍ PŘEBOR ŠKOL – SSU+SVČ, ŠUMPERK (Lenon)

23.10.2014 12:58

::

21.10.2014, Mistrovství KSU, SCORELAUF (Lenon)

23.10.2014 10:12

::

19.10.2014, HOROKROS - HORAL+KSU, ŠUMPERK (Lenon)

23.10.2014 9:09

::

18.10.2014, 5.HŽP - KSU, HRABENOV (Lenon)

17.10.2014 15:48

::

Prcek 2014 - žebříček (Lenon)

15.10.2014 15:43

::

Trénink, 14.10.2014 (Lenon)

14.10.2014 7:31

::

12.10.2014, MČR DRUŽSTVA - VPM STARÝ PLZENEC (Lenon)

13.10.2014 18:11

::

Trénink. 14.10.2014 (Lenon)

13.10.2014 12:10

::

11.10.2014, MČR ŠTAFETY - VPM, STARÝ PLZENEC (Lenon)

9.10.2014 17:37

::

POSLEDNÍ ŠAMPIONÁT (Lenon)

8.10.2014 19:58

::

Trénink, 7.října 2014 (Lenon)

5.10.2014 20:23

::

4.10.2014, 4.HŽP - UOL, DASKABÁTY (Lenon)

2.10.2014 8:44

::

1.10.2014, ŠUMPERSKÁ HODINOVKA-KSU (Lenon)

1.10.2014 8:58

::

Trénink 30.9.2014 (Lenon)

30.9.2014 11:09

::

27.-28.9.2014 MČR klasika – BOR, HAMR (Lenon)

29.9.2014 18:07

::

Trénínk, 30.9.2014 (Lenon)

26.9.2014 11:46

::

Trénink 23.9.2014 (Lenon)

21.9.2014 11:49

::

20.6.2014, 3.HŽP - SSU, KUNČICE (Lenon)

17.9.2014 8:56

::

16.9.2014, trénink – 1.METODICKÝ (Lenon)

15.9.2014 20:58

::

13.-14.9.2014, ČPŠ, ŽA, MČR Hostinné_Smržice (Lenon)

14.9.2014 21:17

::

13.9.2014_2.HŽP,SKM, BUNČ (Lenon)

11.9.2014 7:11

::

Trénink 9.9.2014 (Lenon)

9.9.2014 23:09

::

Hrabenovský divočák (Tuci)

9.9.2014 12:13

::

6.-7.9.2014 Suchá Rudná OOL, ŽA, ŽB, HŽP (Lenon)

4.9.2014 8:25

::

TRENINK 2.9.2014 (Lenon)

3.9.2014 9:07

::

Fotky (Lenon)

2.9.2014 7:14

::

Trénink 2.9.2014 (Lenon)

1.9.2014 7:32

::

TRÉNINKY PODZIM 2014 (Lenon)

31.8.2014 21:46

::

PRÁZDNINY KONČÍ (Lenon)

4.7.2014 21:58

::

Tišnovský triatlon (Likas)

30.6.2014 22:04

::

PŮLSILVESTROVSKÁ BILANCE (Lenon)

30.6.2014 7:39

::

21.6.2014_ Olomoucký půlmaratón (Lenon)

27.6.2014 15:02

::

ŠŤASTNÝ VÍKEND (Lenon)

20.6.2014 14:43

::

Trénink, 17.6.2014 (Lenon)

20.6.2014 9:51

::

14.6.2014, 9.HŽJ - ZHL, Mikulovice (Lenon)

16.6.2014 22:21

::

Lesovi zdraví Šumperk (Markéta)

16.6.2014 21:50

::

Trénink, 17.06.2014 (Lenon)

11.6.2014 21:49

::

FINÁLE PŘEBORU ŠKOL, 11.6.2014 (Lenon)

11.6.2014 21:18

::

Trénink. 10.6.2014 (Lenon)

9.6.2014 19:50

::

7.-8.6.2014, 4.-5. ŽA+ŽB, Odranec - TBM (Lenon)

5.6.2014 7:47

::

Odranec - TBM (Lenon)

4.6.2014 20:27

::

Trénink, 3.6.2014 (Lenon)

4.6.2014 20:19

::

Púlmaratón, 1.6.2014 (Lenon)

2.6.2014 9:25

::

31.5.2014, 8.HŽJ - SBR, Volárna (Lenon)

2.6.2014 8:39

::

Trénink 27.5.2014 (Lenon)

2.6.2014 7:27

::

24.-25.5.2014 - 4.+5. ČPŠ - LPU, 4.ŽA - KUO a VYZÝVACÍ POHÁR (Lenon)

27.5.2014 8:59

::

21.5.2014, Na Baštu (Lenon)

27.5.2014 8:49

::

Trénink 20.5.2014 - Jahodnice, 1.úsek štafet (Lenon)

26.5.2014 14:35

::

17.-18.5. 7.HŽJ KON, 2.+3. ŽA TUR (Lenon)

26.5.2014 10:37

::

Mapový trénink. 27.5.2014 (Lenon)

15.5.2014 21:18

::

CHLAPÁK, Písařov 14.5.2014 (Lenon)

15.5.2014 11:44

::

PŘEBOR ŠKOL A TRÉNINK (Lenon)

13.5.2014 17:41

::

VYZÝVACÍ POHÁR (Lenon)

13.5.2014 16:52

::

2. a 3. ŽB, 6.HŽJ, KSU Bohdíkov, 10.-11.5.2014 (Lenon)

7.5.2014 12:43

::

Trénink 6.5.2014 (Lenon)

7.5.2014 1